zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Az przykro patrzec na oceny pomocnikow...
3
Szkoda tej sytuacji Messiego, moze to sie liczyc na koniec w Pichichi
0
Andres NICniesta!! haha ale suchar Orłowski xd
0
To ile juz Messi strzelil? 5 czy 6 bo sie zgubilem? nalezy pamietac o tym ze rywal tez gra w pilke(z wyjatkiem Granady) a nie liczyc ze kazdy mecz to bedzie spacerek
0
Jest i Żelek przy mikrofonie :D
1
Tyle lat dobrej roboty redaktorow, naprawde brawa
0
ostatnio wlasnie sie zastanawialem ile ta strona ma lat. wychodzi na to ze 13, pewnie srednia wieku na tej stronie :P bez urazy
0
Looky niczym WIelki Przedwieczny, budzi szacunek, respekt
0
jak dla mnie wygladalby normalnie, a z nimi wyglada slabo
0
Własnie obejrzalem tak na rozgrzewke przed meczem. Polceam
0
chcialbym to jakos skomentowac, ale mnie zatkało
8
Widze ze jesli Messi teraz nie strzeli przynajmniej hat-tricka to wielu uzytkownikow tej strony nie zasnie dzisiaj
0
Szkoda ze Tito juz nie wroci... :(
0
czyli lekki fail jednym słowem xd
3
Parlament zatwierdził olbrzymią pomoc finansową dla Realu Madryt
1,8 miliarda euro dla Realu Madryt, najwyższa kwota przyznana hiszpańskiemu klubowi została właśnie zatwierdzona przez posłów na ostatnim posiedzeniu plenarnym 25 marca. Jak zostanie ona rozdystrybuowana? Madrycki deputowany chadeków Gabrielius Landsbergis tłumaczy w rozmowie z nami.
W jaki sposób te fundusze mogą zmienić sytuację w Madrycie?
To będzie część większego pakietu, który Real dostanie od zagranicznych pożyczkodawców. Oprócz Hiszpanii są to też Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Światowy. Jestem pewien, że to pomoże Perezowi. Ten klub zmaga się teraz ze zrównoważeniem swojego składu: tylko w tym roku musi sprowadzić 3 nowych Galacticos , więc ta pożyczka od Hiszpanow pomoże w tym zadaniu.
A czy sankcje nałożone na Barcelonę przyniosą rezultaty?
One już przynoszą rezultaty. Ciężko to zmierzyć, ale widzimy, że przez zakaz transferowy drużyna cierpi.
Powodem nałożenia sankcji było zmuszenie Barcy do zmiany swojej polityki. Wydaje mi się, że duże projekty infrastrukturalne są teraz zagrożone i Barcelona może mieć problemy z ich zakończeniem. Więc widzimy efekty i mam nadzieję, że kluby hiszpańskie będą miały przestrogę na przyszłość
Jaką rolę w tworzeniu tej polityki ma FIFA?
Jesteśmy ważnym partnerem negocjacji. Jestem w ciągłym kontakcie z szefem Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej Sęppem Blatterem, wymieniamy informacje. Może on okazać ważne wsparcie w trakcie negocjacji na temat Złotej Piłki 2015 i jeśli znajdziemy wspólne stanowisko z FIFA to Cristiano Ronaldo zdobędzie 4 Złotą Piłkę.
Ps Prima Aprilis
0
w pytaniu 5jest literowka,zjadles literke. nie czepiam sie, ale skoro praca licencjacka to lepiej bez bledow zeby sie nikt nie czepial :)
0
Mam pytanie, wie ktos co sie stalo z futbolhd? bedzie dzialac normalnie czy juz tylko platnie?
22
To jest ta roznica miedzy Messim a CR, o kontuzji leo mowi sie dopiero po tygodniu, o kontuzji Cr mowilo bo sie juz na tydzien przed, "w razie co" zeby go mozna bylo usprawiedliwic no bo gral z kontuzja. a jak by strzelil to juz Zlota Pilka murowana
0
Ktos wie co sie z futbolhd stalo? juz na stale platne?
29
Tata jak tata, dba o swoich podopiecznych i za to brawa :)
0
No to jazda panowie!! oby ten miesiac byl nasz!
0
Az sie napic musialem po tym zarciku :P dobre Karim, to ci sie udalo
3
Juz za ponad godzine mecz polskiej reprezentacji w pilke. mam nadzieje ze ten napompowany balonik szybko nie peknie i po znakomitej pierwszej rundzie druga bedzie podobna :)
11
https://www.facebook.com/video.php?v=1366661176707428
za takie cos nie lubie meczy reprezentacji... nigdy nie wiadomo co komu odwali
22
Ale ze w Sociadad dali tyle miernemu Moyesowi? szok
0
akcja zaczynala sie od stalego fragmentu, przeciwnik nie dotknal pilki wiec tez sie liczy
0
Warto jeszcze dodac ze pratkycznie tez nie tracimy goli po stalych fragmentach :)
0
Wszystkim tym ktorzy gwizdali na niego powinno byc teraz megaglupio
0
Pewnie sciemnial zeby troche odpoczac :P
0
Mogliby sciagnac jakas perelke. Rozumiem ze Pogba i Reus brzmia fajnie ale to sa juz megagwiazdy swoich klubow. A to jest Barca nie Real, nie chce samych gwiazd ktore graja pod siebie. moze w barcie tak nie jest ale moze sie to zmienic, zwlaszcza widzac co wyprawia Neymar...