0

Dobrze ze to juz ostatnia dla niego :)

0

ma ktos dobry stream bo futbolhd cos nie dziala mi

0

Impossibruuu!!!

1

Rakitic jak zawsze statystuje przy wolnych

0

co cpie ten komentator>???

0

ktos wie jaka frekwecja?

0

Juz nie gadajcie tak na ten zarzad, pamietajcie ze to przeciez ci sami ludzie go zatrudnili czyli wierzyli w niego a wielu sie za glowe lapalo skad oni go wzieli i ze to Messi go zatrudnil. zaryzykowali biorac trenera nie "od siebie" i nie holendra, nie udalo sie po pierwszym sezonie wiec nie chcieli dluzej ryzykowac. Swoja droga Martino tez raczej skory do pozostania nie byl, wolal reprezentacje i mniejsza presje. sadze ze to dla obu stron bylo porozumienie a nie kolejna wielka glupota zarzadu. fakt mogli go zostawiec ale "z niewolnika nie ma pracownika"

0

haha w tym klubie to zawsze dobre jajca sa

0

sadzac po poleceniach ktore zgarniasz jednak forumowicze wykazuja sie chociaz minimalnym pojeciem o co chodzi :P

1

a co to zmienia ze 2014? na 5 druzyn 3 hiszpanskie i zero angielskich ale i tak powiedza BPL>BBVA

0

Ciekawe przez ile jeszcze bedzie popularny mit: "Liga angielska jest najlepsza na swiecie" (chodzi o poziom,nie widowiskowosc gdzie rzeczywiscie sa najlepsi)

0

Panie Enrique, rozumiem ze pilkarze to nie maszyny ale kibice tez nie... w koncu ich za przeproszeniem ch*j strzeli ogladajac przez 60minut meczu totalna klape z beniaminkiem!!! jeszcze jakby to byl wyjatek to bym przymknal oko, ale w tym sezonie wyjatkiem jest gdy zdarzy sie jakis ciekawy CALY mecz. popracuj pan nad tym

19

Messi: rekord strzelonych goli w sezonie slabsza noga
Ronaldo: rekord goli strzelonych z karnego

tyle w temacie...

8

Powiem tak: wku**ia mnie ich gra. mam ochote wejsc tam do nich do szatni i potrzasnac nimi. graja dla kibicow a nie po to aby jak najmniej sie zmeczyc i dostac kase...

12

a moze Enrique za wszelka cene nie chce dac gazetom trafic z proponowanymi skladami?

0

Moze to jest taka jakby odprawa dla Montoi? w pracy dostaje sie pensje za 2 czy 3 miesiace a u Lucho 2 lub 3 mecze z rzedu w pierwszym skladzie

0

Dlaczego zawsze graja o 22?? to jakas paranoja, a pozniej jest niska frekwencja na stadionach przed telewizorami no ale wazne ze azjaci sobie moga obejrzec... zalosne

1

Uwaga! LOL LOL zmienil profilowe przez co zmylil wiekszosc szykanujacych go do tej pory osob, w perfidny sposob zdobywajac u nich polecenia. Strzezcie sie czytelnicy...

1

"bardziej wiekszy" ? Tłumacz tez jest chyba debiutantem, ale jesli chodzi o jezyk polski... oczywiscie, wystarczy przestawic to slowo przed wspiera i juz jest poprawnie no ale... troche razi

2

a wystarczylo wpuscic Roberto zeby odmienic wynik spotkania....

0

mourinho po pol roku mial 5:0 w plecy z barca :P

0

Mourinho gdy przychodzil do Realu z zadaniem znalezienia sposobu na tamta barce, nie zrobil tego od razu. to wybitny taktyk a udalo mu sie po 3latach. nie ludzcie sie ze Enrique znajdzie sposob na autobusy po pol roku...

34

dwa lata pozniej: Montoya Fichado!! Obronca wraca do Barcy za 35mln euro!

1

Moze i mecz wygrany ale wiecie co mnie denerwuje w naszej grze?(pomijajac chaos ktory czasem sie pojawia) a mianowicie brak ciagu na bramke, denerwuje mnie gdy przy stanie 3-1 w 70 minucie podaja sobie z tylu zamiast biegac i atakowac. To jest ta rzecz ktora chcialbym przeniesc z Realu do BArcy, chec strzelenia bramki do 90minuty nie wazne jaki wynik. rozumiem ze sie oszczedzaja i wgl ale robia tak w kazdym meczu, a chyba graja dla kibicow, a mi jako kibicowni nie podoba sie taka gra bo po prostu zaczynam sie wtedy nudzic

0

Moze troche rasistowskie ale w sumie pasuje do tematu z Viggo
http://kwejk.pl/obrazek/2172583/lebolas.html

6

Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Messi złotą piłkę odzyska,
Król – tułacz wróci na stolicę.

Wiersz Bilba dotyczacy Messiego

1

skrot z polskim komentarzem :)

5

Jakby sedzia mial odnotowywac kazdy taki incydent to na Legii by mu raportu nie starczyło :P

22

o to wlasnie chodzi w pilce, na boisku rywalizacja na calego, ale poza boiskiem szacunek, respekt a nawet przyjazn miedzy "wrogimi" obozami. Kibole powinni sie tego nauczyc w koncu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?