zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze ze to juz ostatnia dla niego :)
0
ma ktos dobry stream bo futbolhd cos nie dziala mi
0
Impossibruuu!!!
3
jeszcze w temacie Messiego ktory rzadzi klubiem :)
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t31.0-8/s960x960/10911215_789029871178292_987660048403758172_o.jpg
1
Rakitic jak zawsze statystuje przy wolnych
0
co cpie ten komentator>???
0
ktos wie jaka frekwecja?
0
Juz nie gadajcie tak na ten zarzad, pamietajcie ze to przeciez ci sami ludzie go zatrudnili czyli wierzyli w niego a wielu sie za glowe lapalo skad oni go wzieli i ze to Messi go zatrudnil. zaryzykowali biorac trenera nie "od siebie" i nie holendra, nie udalo sie po pierwszym sezonie wiec nie chcieli dluzej ryzykowac. Swoja droga Martino tez raczej skory do pozostania nie byl, wolal reprezentacje i mniejsza presje. sadze ze to dla obu stron bylo porozumienie a nie kolejna wielka glupota zarzadu. fakt mogli go zostawiec ale "z niewolnika nie ma pracownika"
0
haha w tym klubie to zawsze dobre jajca sa
0
sadzac po poleceniach ktore zgarniasz jednak forumowicze wykazuja sie chociaz minimalnym pojeciem o co chodzi :P
1
a co to zmienia ze 2014? na 5 druzyn 3 hiszpanskie i zero angielskich ale i tak powiedza BPL>BBVA
0
Ciekawe przez ile jeszcze bedzie popularny mit: "Liga angielska jest najlepsza na swiecie" (chodzi o poziom,nie widowiskowosc gdzie rzeczywiscie sa najlepsi)
0
Panie Enrique, rozumiem ze pilkarze to nie maszyny ale kibice tez nie... w koncu ich za przeproszeniem ch*j strzeli ogladajac przez 60minut meczu totalna klape z beniaminkiem!!! jeszcze jakby to byl wyjatek to bym przymknal oko, ale w tym sezonie wyjatkiem jest gdy zdarzy sie jakis ciekawy CALY mecz. popracuj pan nad tym
19
Messi: rekord strzelonych goli w sezonie slabsza noga
Ronaldo: rekord goli strzelonych z karnego
tyle w temacie...
8
Powiem tak: wku**ia mnie ich gra. mam ochote wejsc tam do nich do szatni i potrzasnac nimi. graja dla kibicow a nie po to aby jak najmniej sie zmeczyc i dostac kase...
12
a moze Enrique za wszelka cene nie chce dac gazetom trafic z proponowanymi skladami?
0
Moze to jest taka jakby odprawa dla Montoi? w pracy dostaje sie pensje za 2 czy 3 miesiace a u Lucho 2 lub 3 mecze z rzedu w pierwszym skladzie
0
Dlaczego zawsze graja o 22?? to jakas paranoja, a pozniej jest niska frekwencja na stadionach przed telewizorami no ale wazne ze azjaci sobie moga obejrzec... zalosne
1
Uwaga! LOL LOL zmienil profilowe przez co zmylil wiekszosc szykanujacych go do tej pory osob, w perfidny sposob zdobywajac u nich polecenia. Strzezcie sie czytelnicy...
1
"bardziej wiekszy" ? Tłumacz tez jest chyba debiutantem, ale jesli chodzi o jezyk polski... oczywiscie, wystarczy przestawic to slowo przed wspiera i juz jest poprawnie no ale... troche razi
2
a wystarczylo wpuscic Roberto zeby odmienic wynik spotkania....
0
mourinho po pol roku mial 5:0 w plecy z barca :P
0
Mourinho gdy przychodzil do Realu z zadaniem znalezienia sposobu na tamta barce, nie zrobil tego od razu. to wybitny taktyk a udalo mu sie po 3latach. nie ludzcie sie ze Enrique znajdzie sposob na autobusy po pol roku...
34
dwa lata pozniej: Montoya Fichado!! Obronca wraca do Barcy za 35mln euro!
1
Moze i mecz wygrany ale wiecie co mnie denerwuje w naszej grze?(pomijajac chaos ktory czasem sie pojawia) a mianowicie brak ciagu na bramke, denerwuje mnie gdy przy stanie 3-1 w 70 minucie podaja sobie z tylu zamiast biegac i atakowac. To jest ta rzecz ktora chcialbym przeniesc z Realu do BArcy, chec strzelenia bramki do 90minuty nie wazne jaki wynik. rozumiem ze sie oszczedzaja i wgl ale robia tak w kazdym meczu, a chyba graja dla kibicow, a mi jako kibicowni nie podoba sie taka gra bo po prostu zaczynam sie wtedy nudzic
0
Moze troche rasistowskie ale w sumie pasuje do tematu z Viggo
http://kwejk.pl/obrazek/2172583/lebolas.html
6
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Messi złotą piłkę odzyska,
Król – tułacz wróci na stolicę.
Wiersz Bilba dotyczacy Messiego
1
5
Jakby sedzia mial odnotowywac kazdy taki incydent to na Legii by mu raportu nie starczyło :P
22
o to wlasnie chodzi w pilce, na boisku rywalizacja na calego, ale poza boiskiem szacunek, respekt a nawet przyjazn miedzy "wrogimi" obozami. Kibole powinni sie tego nauczyc w koncu