zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Co do komentatorow to jak dla mnie Szpaku powinien zostac tylko jako komentator Reprezentacji. tam widac u niego pasje i emocje a takze wie jak czytac wiekszosc nazwisk :)
0
ja wam mowie ze za 20lat zewklakow przebije swoim geniuszem nawet Szpaka :P
1
Za takie zagranie czerwona, oby nic powaznego bo wygladalo nieciekawie
0
Rozumiem ze kontola meczu, oszczedzanie sie i wgl ale mogli by jednak cos pograc, nie po to ogladam mecze zeby im sie nie chcialo :/
0
Montoi to juz tutaj dawno nie bedzie :P
0
Bojka na hiszpanskich boiskach w kosza :P
0
A co by bylo jakby wyszedl od poczatku 1sklad...
1
Zajebiscie!!
1
Zawsze to samo,dlaczego ten Real ma takiego farta?? nie dosc ze z rezerwami to jeszcze po karnym...
0
Szczyt wszystkiego
3
Kroos znowu w pierwszym. jakies zaklady kiedy zemdleje? :P
0
Dla uczczenia pamieci jego pracy
0
NIe wiem czy ktos slyszal, ale Urban zwolniony z Osasuny [*]
1
Tak sobie moze powiedziec kazda druzyna :P
1
Oby Crackitic sie przebudzil na dobre!
0
Cos czuje ze MAtS nam dzisiaj tylek uratuje :)
2
Prosze nie... Nikogo z ligi wloskiej nie chce tu widziec, nawet POgbe, ktory dla mnie jest troszke przereklamowany
1
Brawo Elche! moze jeszcze jakas brameczka plus kilka padow Ronaldo i niedziela udana :)
2
Pamietam jak jeszcze rok lub dwa lata temu myslalem: przegrali-ok zdarza sie, ale boli ze nie walczyli(pierwszy mecz z milanem za Tito). wczoraj bylo widac walke checi i determinacje. zdecydowaly szczegoly dlatego nie mam pretensji do graczy, wrecz jestem dumny z postawy
1
Juz przestancie, zawodnicy walczyli i za to szacunek. czasem tak jest ze nic nie wychodzi i trzeba sie z tym pogodzic, zabraklo szczescia
0
Jak mnie denerwuje jak nic nie wychodzi...
3
Doprawdy swietny material szkoleniowy dla Pellegriniego :/
3
Niedlugo ustanowi rekord w najwiekszej ilosci pobitych rekordow :P w dodatku aby tradycji stalo sie zadosc zrobi to, pobijajac jescze 3inne rekordy na raz :)
0
Wazne jest to ze wreszcie w polu karnym sa zawodnicy do ktorych mozna dograc a nie jak to wiele razy bylo sam Messi albo jak on rozgrywal to juz wgl nikogo nie bylo
1
To po co byla ta podnieta "rekordem" Guardioli skoro RIjkard mial lepszy wynik? Takie troche na sile bicie piany..
0
Zajeli by sie kibicowaniem swojej druzynie a nie krzyczenie do nieobecnych... tak swojej druzynie nie pomagaja a tylko szkodza wizerunkowi
0
Pamieta ktos ile bramek mial przewagi Ronaldo w najlepszym momencie?
1
"trafił pieknie, czysto, idealnie!!!" - Darek Szpakowski
0
Wiecie co jest najlepsze w tym momencie? ze jest realna nadzieja na to ze wyjda i strzela jeszcze 3bramki a nie jak np rok temu 0d 60min klepanie wzdluz byle tylko dokonczyc mecz
1
a to z Ultrasami? moze by warto ich przywrocic bo jesli dobrze pamietam to zostali wyrzuceni z Camp Nou. NIe dziwne ze dopingu nie ma jak najzagorzalsi kibice nie maja wstepu. Wpuscic ultrasow, zmniejszyc ceny biletow to od razu poprawi sie doping i frekwencja. z czasem ludzie beda przychodzic dla samej goracej atmosfery na trybunach, podobnie jak naprzyklad na Legie. wiele osob tam chodzi bo jest kociol i chca to przezyc, nie przeszkadza im slabiutka gra pilkarzy. Takie jest moje zdanie