6

Co do komentatorow to jak dla mnie Szpaku powinien zostac tylko jako komentator Reprezentacji. tam widac u niego pasje i emocje a takze wie jak czytac wiekszosc nazwisk :)

0

ja wam mowie ze za 20lat zewklakow przebije swoim geniuszem nawet Szpaka :P

1

Za takie zagranie czerwona, oby nic powaznego bo wygladalo nieciekawie

0

Rozumiem ze kontola meczu, oszczedzanie sie i wgl ale mogli by jednak cos pograc, nie po to ogladam mecze zeby im sie nie chcialo :/

0

Montoi to juz tutaj dawno nie bedzie :P

0



Bojka na hiszpanskich boiskach w kosza :P

0

A co by bylo jakby wyszedl od poczatku 1sklad...

1

Zajebiscie!!

1

Zawsze to samo,dlaczego ten Real ma takiego farta?? nie dosc ze z rezerwami to jeszcze po karnym...

0

Szczyt wszystkiego

3

Kroos znowu w pierwszym. jakies zaklady kiedy zemdleje? :P

0

Dla uczczenia pamieci jego pracy

0

NIe wiem czy ktos slyszal, ale Urban zwolniony z Osasuny [*]

1

Tak sobie moze powiedziec kazda druzyna :P

1

Oby Crackitic sie przebudzil na dobre!

0

Cos czuje ze MAtS nam dzisiaj tylek uratuje :)

2

Prosze nie... Nikogo z ligi wloskiej nie chce tu widziec, nawet POgbe, ktory dla mnie jest troszke przereklamowany

1

Brawo Elche! moze jeszcze jakas brameczka plus kilka padow Ronaldo i niedziela udana :)

2

Pamietam jak jeszcze rok lub dwa lata temu myslalem: przegrali-ok zdarza sie, ale boli ze nie walczyli(pierwszy mecz z milanem za Tito). wczoraj bylo widac walke checi i determinacje. zdecydowaly szczegoly dlatego nie mam pretensji do graczy, wrecz jestem dumny z postawy

1

Juz przestancie, zawodnicy walczyli i za to szacunek. czasem tak jest ze nic nie wychodzi i trzeba sie z tym pogodzic, zabraklo szczescia

0

Jak mnie denerwuje jak nic nie wychodzi...

3

Doprawdy swietny material szkoleniowy dla Pellegriniego :/

3

Niedlugo ustanowi rekord w najwiekszej ilosci pobitych rekordow :P w dodatku aby tradycji stalo sie zadosc zrobi to, pobijajac jescze 3inne rekordy na raz :)

0

Wazne jest to ze wreszcie w polu karnym sa zawodnicy do ktorych mozna dograc a nie jak to wiele razy bylo sam Messi albo jak on rozgrywal to juz wgl nikogo nie bylo

1

To po co byla ta podnieta "rekordem" Guardioli skoro RIjkard mial lepszy wynik? Takie troche na sile bicie piany..

0

Zajeli by sie kibicowaniem swojej druzynie a nie krzyczenie do nieobecnych... tak swojej druzynie nie pomagaja a tylko szkodza wizerunkowi

0

Pamieta ktos ile bramek mial przewagi Ronaldo w najlepszym momencie?

1

"trafił pieknie, czysto, idealnie!!!" - Darek Szpakowski

0

Wiecie co jest najlepsze w tym momencie? ze jest realna nadzieja na to ze wyjda i strzela jeszcze 3bramki a nie jak np rok temu 0d 60min klepanie wzdluz byle tylko dokonczyc mecz

1

a to z Ultrasami? moze by warto ich przywrocic bo jesli dobrze pamietam to zostali wyrzuceni z Camp Nou. NIe dziwne ze dopingu nie ma jak najzagorzalsi kibice nie maja wstepu. Wpuscic ultrasow, zmniejszyc ceny biletow to od razu poprawi sie doping i frekwencja. z czasem ludzie beda przychodzic dla samej goracej atmosfery na trybunach, podobnie jak naprzyklad na Legie. wiele osob tam chodzi bo jest kociol i chca to przezyc, nie przeszkadza im slabiutka gra pilkarzy. Takie jest moje zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?