0

Szkoda ze Orłowski komentuje Villareal-Sevilla. Chcialbym go uslyszec podczas Gran Derbi dzisiaj :)

6

Jakos go nie lubie. podobnie jak Borbalana i Mallenco. wolalbym aby taki mecz sedziowal ktos z innej ligi

0

Dla kibica Realu to 3 najgorsze klasyki :P pozostaje tylko wspolczuc. oby dzisiejsze spotkanie tez kiedys sie znalazlo na tym podium :)

0

Przeczytalem: "Wspolny wysilek prezydenta FC Barcelony i Realu Madryt"
i sobie pomyslalem. czy az tak ciezko jest sie spotkac z rywalem? mimo ze tytul brzmi inaczej to na miejscu Bartomeu chyba bym sie z nim nie spotkal. wiem ze szacunek i wgl ale nie wierze ze Perez nie mial nic wspolnego z aferami wokol Barcy w ostatnim czasie

1

Skoro wygrywa sie glowa to juz znamy taktyke Realu wrzutki na BBC ewetnualnie stoperow przy rogach. Przy odrobinie szczescia CR11 wywalczy karnego. Proste

0

a swoja droga powinno sie wprowadzic tak jak w NBA jest " Jordan of the match" powinno byc "Messi of the match"

10

Pique 0strat, 9 odbiorów Ocena 7.0
Mathieu 8star, 13obiorów Ocena 7,5

Nawet mimo karnego uwazam ze Pique powinien byc wyzej. Gdyby nie karny mialby tylko o 0,5 lepiej od Francuza a zagral duzo lepiej od niego. Reszta ok jak dla mnie :)

1

Czemu Jude Law wypowiada sie o Barcelonie?

0

nie wiem czy wszyscy widzieli jak Neymar skopal Suareza :P

0

Oby wystrzelil w tych meczach

0

Skopiowales tresc innego artykulu. Brawo

0

Like a Boss

0

to bylo w formie anegdoty, nie traktuje tego powaznie :P

0

Alves ponoc podpisal juz 3letni kontrakt z PSG

zrodlo. onet :P

1

Brawo za prace, fajnie z tez znalazlo sie z polskim komentarzem :)

0

filmik ok ale najlepsze bramki zawarles w tylko 3minuty? :P

0

Iniesta z Neymarem tez mogliby sie pojawic...

1

Messi: Dont be ridiculus.

8

Ronaldo nie strzelil, moge isc spac spokojnie :)

1

Ronaldo zachwile odpali fuckcje: dive i mecz bedzie udany :) oczywiscie nie obedzie sie bez cieszynki podkreslajaca jego wklad w zwyciestwo

0

wydaje mi sie ze XAviego to na murawie nie bedzie :P

0

Obawiam sie ze Modric moze sporo namieszac w GD

0

Mam nadzieje ze sie nie przejedziemy z ta pomoca tak jak z Celta :/ z tym ze dzisiaj Messi i Suarez sa wiec raczej jestem spokojny o bramki :D

1

Ladnie Mulle strzelil, pewnie rozpoczal goleade dla Bayernu

0

Powinien juz przystopowac bo za duzo troche sie robi

0

Pamietam w lidze angielskiej byl taki gracz co w calej karierze nie pomylil sie ani razu z 11metrow(lub tylko jeden raz, nie pamietam) to byl dopiero mistrz karnych

8

Zgadzam sie z ocenami. Najbardziej cieszy dueat Xavi-Iniesta jak za dawnych lat plus coraz lepsze wykonczenie jak i cala gra El Pistolero

3

DO REDAKCJI

zauwazylem ze prosicie o nie wlaczania AdBlocka gdyz z tego sie utrzymuje strona itp. rozumiem to, dlatego na telefonie(gdzie wchodze kilka razy dziennie) AdBlocka specjalnie nie ustawialem. Jednak z przykroscia musze stwierdzic ze zaraz to zrobie. Dlaczego? otoz nie da sie ogladac reklamy oczyszczania jelita plus zdjecia przed i po. jest to naprawde niesmaczne i moze niektorych przyprawic o wymioty. Jezeli juz cos reklamujecie, to prosze niech to bedzie cos estetyczniejszego. Pozdrawiam

0

Zna ktos nazwisko? :P

0

CIekawe jak tam Beckham by sie plasował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?