zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda ze Orłowski komentuje Villareal-Sevilla. Chcialbym go uslyszec podczas Gran Derbi dzisiaj :)
6
Jakos go nie lubie. podobnie jak Borbalana i Mallenco. wolalbym aby taki mecz sedziowal ktos z innej ligi
0
Dla kibica Realu to 3 najgorsze klasyki :P pozostaje tylko wspolczuc. oby dzisiejsze spotkanie tez kiedys sie znalazlo na tym podium :)
0
Przeczytalem: "Wspolny wysilek prezydenta FC Barcelony i Realu Madryt"
i sobie pomyslalem. czy az tak ciezko jest sie spotkac z rywalem? mimo ze tytul brzmi inaczej to na miejscu Bartomeu chyba bym sie z nim nie spotkal. wiem ze szacunek i wgl ale nie wierze ze Perez nie mial nic wspolnego z aferami wokol Barcy w ostatnim czasie
1
Skoro wygrywa sie glowa to juz znamy taktyke Realu wrzutki na BBC ewetnualnie stoperow przy rogach. Przy odrobinie szczescia CR11 wywalczy karnego. Proste
0
a swoja droga powinno sie wprowadzic tak jak w NBA jest " Jordan of the match" powinno byc "Messi of the match"
10
Pique 0strat, 9 odbiorów Ocena 7.0
Mathieu 8star, 13obiorów Ocena 7,5
Nawet mimo karnego uwazam ze Pique powinien byc wyzej. Gdyby nie karny mialby tylko o 0,5 lepiej od Francuza a zagral duzo lepiej od niego. Reszta ok jak dla mnie :)
1
Czemu Jude Law wypowiada sie o Barcelonie?
0
nie wiem czy wszyscy widzieli jak Neymar skopal Suareza :P
0
Oby wystrzelil w tych meczach
0
Skopiowales tresc innego artykulu. Brawo
0
Like a Boss
0
to bylo w formie anegdoty, nie traktuje tego powaznie :P
0
Alves ponoc podpisal juz 3letni kontrakt z PSG
zrodlo. onet :P
1
Brawo za prace, fajnie z tez znalazlo sie z polskim komentarzem :)
0
filmik ok ale najlepsze bramki zawarles w tylko 3minuty? :P
0
Iniesta z Neymarem tez mogliby sie pojawic...
1
Messi: Dont be ridiculus.
8
Ronaldo nie strzelil, moge isc spac spokojnie :)
1
Ronaldo zachwile odpali fuckcje: dive i mecz bedzie udany :) oczywiscie nie obedzie sie bez cieszynki podkreslajaca jego wklad w zwyciestwo
0
wydaje mi sie ze XAviego to na murawie nie bedzie :P
0
Obawiam sie ze Modric moze sporo namieszac w GD
0
Mam nadzieje ze sie nie przejedziemy z ta pomoca tak jak z Celta :/ z tym ze dzisiaj Messi i Suarez sa wiec raczej jestem spokojny o bramki :D
1
Ladnie Mulle strzelil, pewnie rozpoczal goleade dla Bayernu
0
Powinien juz przystopowac bo za duzo troche sie robi
0
Pamietam w lidze angielskiej byl taki gracz co w calej karierze nie pomylil sie ani razu z 11metrow(lub tylko jeden raz, nie pamietam) to byl dopiero mistrz karnych
8
Zgadzam sie z ocenami. Najbardziej cieszy dueat Xavi-Iniesta jak za dawnych lat plus coraz lepsze wykonczenie jak i cala gra El Pistolero
3
DO REDAKCJI
zauwazylem ze prosicie o nie wlaczania AdBlocka gdyz z tego sie utrzymuje strona itp. rozumiem to, dlatego na telefonie(gdzie wchodze kilka razy dziennie) AdBlocka specjalnie nie ustawialem. Jednak z przykroscia musze stwierdzic ze zaraz to zrobie. Dlaczego? otoz nie da sie ogladac reklamy oczyszczania jelita plus zdjecia przed i po. jest to naprawde niesmaczne i moze niektorych przyprawic o wymioty. Jezeli juz cos reklamujecie, to prosze niech to bedzie cos estetyczniejszego. Pozdrawiam
0
Zna ktos nazwisko? :P
0
CIekawe jak tam Beckham by sie plasował