0


Zombi Prank z Suarezem :P dla ciekawych

0

no dobra rozumiem o co chodzi, tylko ze szef LFP stwierdzil ze ROnaldo by nie wygral, ale to nie dziala w obie strony? wszystkich gnoja za wybor Ronaldo a jak ktos zaglosuje na Messiego to nic?

0

I bardzo dobrze, potrzebujemy takich ludzi jak on. Jest juz Puyol, jak doloaczy Abidal to mam nadzieje ze bedzie to poczatek zmian w tym klubie i przyjda wreszcie ludzie ktorzy kochaja klub i sport a nie tylko pieniazki...

1

to az tylu przedstawicieli Barcy glosuje na Ronaldo ze az zmieniloby to wyniki?

0

„gdyby glosowanie w plebiscycie LFP było jawne, Cristiano by nie wygrał". wydaje mi sie ze osoby pelniace takie stanowiska jak szef LFP, FIFA i innych tego typu instytucji nie powinny wypowiadac sie na takie tematy. powinni byc ponad to, a swoimi wypowiedziami wprowadzaja tylko kontrowersje i kolejna polemike. powinni z tym skonczyc w koncu

3

"Na boisku treningowym zameldowali się wszyscy dostępni zawodnicy" czytanie ze zrozumieniem...

0

wedlug mnie przyjecie pilki w polu karnym realu przy tylu obroncach w polfinale lm to juz jest sztuka a ze jeszcze dolozyl bramke to juz wgl. to samo mozna by powiedziec o bramce messiego, zwinal pepe ramosa i strzelil. strzal jakich wiele ale ogolnie wychodzi pieknie :)

0

Lewandowski w meczu z Realem, palce lizac :)

1

Widac ze szatnia juz zlamala Enrique. Na poczatku probowal swoich sil, starajac sie usadzic paru graczy na lawce ale to juz przeszlosc. Xavi z Pique i Busim go wzieli w obroty i chlop juz zycia nie ma :P Czekam az po przyjsciu nowego trenera beda okrzyki "nareszcie trener z jajami!" i tak wkolko dopoki Xavi nie skonczy 50lat(tym samym kariery)

0

polowa z tych bramek lub asyst z filmiku to dosrodkowanie. Ivan spisywal sie dobrze jak mial do kogo dorzucic lub od czasu do czasu sam tez wbiegal. teraz nie ma to i jego gra wyglada blado. moze tu nie pasuje? obym sie mylil...

0

No dobra to male pytanie do hurraoptymistow po meczach z ogorami i fanboyow Luisa "lepszy niz Pep" Enrique. Jaki koncowy wynik w tym sezonie? Powtarzamy magiczny sezon 6pucharow czy zadowalamy sie tylko potrojna korona?

1

Mielcarski? omg juz naprawde nie maja kogo wyznaczyc na taki mecz....

0

https://www.youtube.com/channel/UCdcjnSnHYpGS2_jbYphMOwg prosze bardzo :)

1

moze w koncu sie trzeba pogodzic z tym ze czasy gdy mielismy najlepszego PO na swiecie minely. Jezeli dziadek Dani "wrzutka" Alves jest lepszy od Montoi to jest naprawde biednie u nas na tej pozycji

0

Valdes i dalej nie patrze na sklady... :P

0

Szkoda ze nie da sie zatrzymac czasu, Jak dla mnie moglby grac wiecznie. smutno sie robi gdy sie pomysli ze tacy pilkarze jak Iniesta, Messi czy nawet Ronaldo beda juz tylko piesnia przeszlosci... :(

0

Masz racje... w dodatku nie jest skrzydlowym :P

0

do uzytkownika mateusz :P

0

Jednym slowem: CRACK!

0

To juz przestalo byc smieszne po ktoryms razie...

2

Jakby to byl Ronaldo od razu by hejt polecial ze mial patelnie i tylko dokladal noge :P ( w sumie tak troche bylo)

0

Nie wiem skad te legendy, przeciez to dobry chłopak

0

Prawda jest taka ze forma Suareza jest jedna wielka niewiadoma. ok strzelil teraz, strzelil dla Barcy b ale jednak zespoly z ktorymi grali byly lekko mowiac przecietne. po przenanalizowaniu jego akcji, odnosze wrazenie ze jakby na tym samym miejscu na przeciw niego byl ramos pepe czy ktokolwiek z wyzszej polki to Luis by nie strzelil. w zwiazku z tym sadze ze wejdzie dopiero w drugiej polowie z realem, przy gorszym wyniku i jeszcze gorszej grze pedro juz w 46 minucie. Tyle ode mnie :)

21

Dzieki Polakom i ich wygranej pierwszy raz ciesze sie z przerwy reprezentacyjnej :D ale i tak chce juz powrotu do gry Barcy

0

Nie bedzie przerwania zadnego meczu, co najwyzej spiker poda komunikat o tym wyczynie, CI co beda chcieli nagrodza go brawami inni wygwizdza i tyle. Uhonorowany jak nalezy zostanie na Camp Nou i w sercach cules

0

Widze ze juz sie asekuruje w razie transferu do Barcy, zeby mu nie wypominali ze wolal Krystyne. Bardzo madrze :)

9

Benzema w dwoch meczach z rzedu trafil pierwszy raz od kilku miesiecy i juz gwiazda i najlepsza dziewiatka swiata? Czekam do derbow az znow zmarnuje kilka setek i wtedy spadna na ziemie :P

0


tak sobie dzisiaj odswiezylem, wrzucam moze tez ktos zechce. piekna gra, akcje, ruch do pilki i bez niej, strzaly z dystansu, dryblingi, radosc z gry. cos niesamowitego. az sie lezka w oku kreci :)

0

Co tym chciales pokazac?

0

jak ja lubie gdy przy przewidywanych skladach juz widac co najmniej jeden blad(rafinha niepowolany). nie to co u Martino gdy sklad mogla przewidziec nawet moja dziewczyna :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?