zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie to sprytny plan Enrique, odejdzie Alves i Montoya, zostaniemy z Douglasem. ALE wraca deulofeu i byc moze tello wiec w tym momencie na prawa obrone idzie Pedrito i gra w pierwszym a Douglas kolejny rok lawa i sie szkoli. potem mija ban i kupujemy klasowego PO. :)
0
sprzedac z klauzula to jakiegos solidnego sredniaka, niech wynegocjuja niezawysoka klauzule dla Barcy i zawsze mozna odkupic jakby co
0
Iniesta jak z Chelsea!!!
30
nowy Messi tu, nowy Messi tam, niedlugo z domu nie bedzie mozna wyjsc bo za kazdym rogiem bedzie czyhać nowy Messi
0
Jesli chodzi o stopera to wedlug mnie przydalby sie jakis, a kto wie moze by trafil do pierwszego skladu. Przyklad: Dante, przyszedl do Bayernu za "marne" chyba 3mln i byl ostoja defensywy. do Realu przyszedl Lopez na zastepstwo i gdyby nie polityka by bronil pewnie do teraz. takze warto sie postarac, duzo sie nie straci a mozna zyskac
1
warto dodac ze ustanowil wczoraj tez chyba swoj wlasny rekord w ilosci strzelonych bramek prawa noga w jednym meczu(3)
0
i 2 legendarne rekordy!
0
szkoda ze apoel nie ma nic do ugrania juz bo moze by sie otworzyli w drugiej polowie a tak to pewno znow sie zamknal zeby blamazu nie bylo :/
2
z calym szacunkiem ale ten ogromny zolty napis PILNE sugeruje jakby co najmniej Messi zerwal wiezadla a nie zostala zastosowana zwykla rotacja w meczu z teoretycznie slabszym przeciwnikiem
0
oczywiscie masz racje, rozumiem to ale i tak bol pozostaje :)
0
nie hejtujcie juz tak na Pedro, zmiennicy tez musza kiedys grac a jako zmiennik bedzie bardziej sie starac i moze wyjdzie to wszystkim na dobre :)
0
tyle ze ile osob oglada Spurs a ile Barcelone. sa druzyny ktore ze wzgledu na swoja marke na swiecie maja troche uprzywilejowana pozycje i ich mecze przyciagaja wiecej widzow dlatego priorytet powinien byc wyzszy.
0
no wiesz, gdy niekorzy placa ponad 100zl miesiecznie za zloty pakiet, w ktorym niby jest wszystko to powinno sie miec chociaz mozliwosc wyboru, zwlaszcza ze sa jedyni na rynku ktorzy oferuja mecze po polsku
2
Mam smutna informacje dla tych co nie wiedza, dla tych co sie pytaja i beda pytac. Meczu Barcy dzisiaj po polsku nie obejrzymy!!! Wlasnie w takiej chwili wychodzi dlaczego monopol na rynku zawsze jest zly. nie ma mozliwosci zmienic operatora, chociaz ten de fakto nie dostarcza uslugi,w tym wypadku meczu(za ktory sie placi gruby hajs miesiecznie) poniewaz nikt inny w tej zasranej poslce oprocz NC+ nie transmituje normalnie LM! co za paranoja XXI wiek i takie jaja
0
Po zdaniu rozpoczetym: "z całym szacunkiem" myslalem ze wskaze jakiegos innego kandydata niz Messi ale nie zawiodlem sie :P
2
Rychło w czas....
0
haha Vermaelen TY KOCIE!!! jestes niesamowity, chlop jak dab, normalnie nie do ruszenia. jak to dobrze ze jestes z nami, co bysmy bez niego zrobili to ja nie wiem :P
5
10minutowy skrot z meczu z polskim komentarzem jakby ktos sie interesowal :)
0
PIerwszy mecz w tym sezonie ktorego nie moglem ogladac, szczerze mowiac nie zalowalem jakos bardzo, bo wydawalo mi sie ze znam przebieg, nudne klepanie, gol dla nas wcisniety ledwo co lub nie a takze jakas brama dla sevilly z kontry lub stały fragment.. wracam a tu takie mile zaskoczenie, w sumie pierwszy raz od dawna. Oby tak dalej panowie!
0
Wykres przedstawiajacy statystyki bramkowe Leo z podziałem na sezony ;)
https://pbs.twimg.com/media/B3Ebr9XCYAEmmCk.jpg
0
Grafika przedstawiajaca statystyki bramkowe Leo z podziałem na sezony :)
https://pbs.twimg.com/media/B3Ebr9XCYAEmmCk.jpg
0
Nie ma Cr w 10? az dziwne myslalem ze juz nastrzelal te prawie 200bramek ale widze ze jeszcze brakuje troche
15
https://www.facebook.com/video.php?v=925542834125940
zeby Pique byl dzisiaj taki zwrotny....
0
moze gdy mowi ze czasem nie dostajesz tego czego bys chcial chodzi o trenera? w zeszlym roku zatrudnil Martino ale go w koncu wyrzucili, wiec zatrudnil go w reprze. a w barcie dostal jakiegos zoltodzioba enrique i moze to zatrzymac jego kariere w miejscu na dlugi czas(chyba ze odejdzie)
0
No to wystarczy ze Enrique przeczyta artykul i LIga Mistrzow nasza :D
1
Wiadomo ze w pilce slowa zmieniaja sie w zaleznosci od ilosci zer na czeku ale u tego pana chyba nie ma sie co ludzic na zmiane decyzji http://www.sportfan.pl/artykul/mourinho-triumfuje-i-zapowiada-nigdy-nie-poprowadze-barcy-17112/2
0
Pilkarz z powyzszego filmiku z najlepszych lat... to by bylo wzmocnienie :)
1
jakbys mial obok siebie najlepszego pilkarza w historii tez bys go szukal :P
1
Bedzie mogl spokojnie do Kasyna skoczyc :P
0
Mam nadzieje ze Suarez na skrzydle to tylko grafika a w meczu jednak czesciej bedzie na 9 :)