0

Czyli Roberto na stale na prawej obronie? chyba ze pozbedziemy sie Ardy lub ktorys z pomocnikow bedzie czestrzym gosciem na skrzydle, inaczej jakos tego nie widze

0

Troszke nie rozumiem po co ten Twoj komentarz, podalem to jako ciekawostke i tyle, pierwszy raz Messi bedzie z broda, a mankamenty ktore wymieniles sa znane i sie nie zmienia pewnie i przez 10 kolejnych wersji FIFY :P

0

Robili skany twarzy do gry gdzie Messi mial juz brode wiec w fifie bedzie z broda

79

EA potwiedzilo ze Messi bedzie mial brode w FIFIE 17!!! :D

0

Mysle ze jak Izak sie troche wyrobi to naprawde moglby niezle komentowac.
a poza tym smiac mi sie chce jak slysze: "i mamy 1:0 dla holandii" i mam przed oczami : "i mamy 1:0 dla Virtusow" xddd

49

Hahaha Clops Gomez i Matheu Chaos xdd Mirosławski dzisiaj wygral :D

20

Obu panom ze zdjecia nalezy sie szacunek za to co zrobili dla Barcelony :P

0

Rayo to taki hiszpanski arsenal, tylko ze biedniejszy. tacy sami frajerzy...

0

To przed meczem z Sociedad powinien byc artykul: "niemal pewna strata punktow na Anoeta" :P

0

Czy komus tez sie strasznie zacina player.pl?

0

WIesz jesli robi to "profesjonalny" portal to wydaje mi sie ze powinien patrzec na rzeczywista wartosc pilkarza na boisku a nie na ilosc lajkow albo na nazwisko....

0

120 za Messiego i 110 za Ronaldo? haha takimi wyliczeniami to sie mozna podcierac conajwyzej

0

ZŁE PRZYJECIE LODA XDDD SZPAKU MISTRZU!

0

Przy wymienianiu Finlandii potrzeba glebszego zastanowienia xd

0

Polecam znalezc chlopaka, najlepiej kibica Barcy. jak mu powiesz ze kibicujesz to sam CI ten pakiet wykupi :P

0

Jak myslicie warto czekac ba Urugwaj- Brazylia? ostatnie mecze, ktore ogladalem ekip z ameryki poludniowej byly na copa america i szczerze mowiac poziom wydawal mi sie strasznie mierny, wiec nie wiem czy sie cos zmienilo podczas eliminacji czy dalej kaszana?

1

a nie w ostatnich 6 spotkaniach 6 bramek?

0

Wystarczy ze bedzie trzymal nerwy na wodzy i tyle. Villareal nie bedzie szukal dla niego kartki bo im tez zalezy zeby Luis zagral w klasyku wiec nie beda chcieli go wykartkowac

7

Wszystkie 21 bramek Messiego z Realem, przypadkiem wpadlem na yt. moze ktos chce sobie odswiezyc pamiec :)

0

Mysle ze jakby Messi mial motywacje zostac pichichi to by nie oddawal karnych suarezowi czy Neymarowi tylko sam je strzelal, nie sadzisz?

1

wiem ile meczow zostalo i jaka strate obaj maja. wiem tez ze Piekny nagle nie przestanie strzelac bo tylko na tym mu zalezy a messi z neymarem sie wgl o to nie spinaja dlatego jak dla mnie nie ma szans juz Messi na Pichcichi. nie chodzi o sam fakt jaka ilosc ich dzieli, po prostu nie ma motywacji zeby go gonic

1

Oj chyba z tym Pichichi to juz Piekny odjechał Messiemu

0

Szkoda ze za glupote nie daja czerwonych, wtedy ten pan wylecialby na jeszcze kilka meczow

8

No no, tak jak zwykle Enrique powsciagliwy tak tutaj wyjatkowo pewny siebie. ale te karne to juz troche smieszne sa, niech Leo przestanie byc dobrym Samarytaninem i sam wszystko strzela bo od tego juz oczy bola

0

Szczerze mowiac troszke nie rozumiem decyzji z Roberto na prawej obronie. co jak co ale Vidal potrzebuje gry, uczenia sie mechanizmow itp a gdzie to robic jak nie w pojedynku z Rayo :/ no ale coz, zobaczymy

3

"Jednak sen z powiek spędza mu jego sytuacja kontraktowa" serio? ja wiem ze gra swietnie, zasluguje i tak dalej, ale takie teksty bardzo mnie denerwuja. jak mozna pisac o gosciu ktory zarabia miliony rocznie, ma zapewniony kontrakt na kolejne kilka lat ze nie moze spac bo nie dostanie podwyzki, ktora pewnie wgl nie wplynie na jego sytuacje finansowa, oprocz tego ze cieplej mu sie zrobi na sercu zagladajac na konto. wedlug mnie jest to robienie z pilkarzy gosci pazernych na kase i psuje opinie o nich wsrod kibicow. watpie zeby mieli pojecie o tym co tak naprawde mysli o tym Sergio, ale niesmak pozostaje. az mi sie przypomina Silva i jego problem z wykarmieniem rodziny...dramat

0

Tak, ale blad Vidala nie przyczynil sie tak bezposrednio do straty bramki jak blad Mathieu. blad VIdala mozna bylo spokojnie naprawic a blad Francuza juz nie. to tak jakby Messi stracil pilke na polowie boiska i jego wina ze padla bramka, chociaz byli inni ktorzy mogli temu zapobiec

1

Gdyby Mathieu nie kryl powietrza to bramki by nie bylo...

0

chciales napisac "plus finał LM i finał PK" :P

0

Mysle ze zlamie granice 50 bramek, jezeli Leo z Neymarem beda mu pomagac jestem tego pewny, Jezeli zostalo 18 meczow to nawet nie musi strzelac bramki na mecz, a sadze ze jeszcze nie jeden hat trick mu siadzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?