zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
a to nie jest przypadkiem "epika,liryka,dramat"? xdd
0
mi sie wydaje czy mu skrzydla rosna zeby lepiej latal w polu karnym? :P
0
jaki mieli interes w tym zeby przegrywac 12:0 bodajze? ustawiony w sensie ze ktos kupil czy pilkarze odpuscili zeby zwolnic trenera czy cos?
0
O co chodzilo komentatorom ze szkoda strzepic ryja na temat meczu barcy b?
4
Jak trwoga to do Boga xd
2
Witam, jako ze rowno 3 lata temu załozylem tutaj konto (czytelnikiem jestem duzo dluzej) to uznalem to za dobry moment, aby podziekowac calej redakcji za wspaniała prace jaka wkładają w te strone, dbanie o jakosc artykułow, o estetyczny i funkcjonalny wyglad strony, a takze chcialbym podziekowac wszystkim uzytkownikom za wspaniała atmosfere, wiele cennych i ciekawych opinii oraz za ogromna ilosc przeroznych memow i filmikow poprawiajacych humor na co dzien. Dziekuje i oby tak dalej!!! :D
0
dlaczego sie wycofuja z polski? znowu rzad cos wspanialego wymyslil?
0
Witam, mam do zrobienia prezentacje na angielski na temat czegos co mnie interesuje a co jest zwiazane z moim kierunkiem, jako ze studiuje prawo(tak, powtarzam, prawo) to myslalem o zrobieniu na temat zapisow w kontraktach lub po prostu o przepisach w pilke nozna(co to spalony itp) ktore jest ciekawsze wedlug was? i czy znacie jakies ciekawe przyklady ktore bym mogl dorzucic do prezentacji?
2
kurde no to slabo , zawsze bardzo go lubilem, teraz takie przetarcie i mam nadzieje ze cos powalczy w przyszlym sezonie
1
Nie ogladam skokow na biezaca juz od dawna ale ciekawi mnie jak tam Gregor? on wrocil juz do skakania w kazdym konkursie czy to byl tylko konkurs w polsce, jak to jest? jak sobie radzi?
0
jak wykupisz eleven to mozesz sciagnac ze sklepu ich aplikacje i normalnie ogladac
5
Da rade juz jakis skrocik meczu złapac?
0
ja rowniez :)
0
precyzujac chodzi mi o pomocnikow, a Messi wiadomo inna liga. a mi wlasnie chodzilo o NAGLOWEK, jak zobaczylem naglowek to taka reakcja, wiadomo ze z wywiadu pada inny kontekst. zupelnie nie zrozumiales o co mi chodzilo
0
oczywisice ze to byla szydera, ale oplulbym monitor praktycznie przy kazdym zawodniku ktory by mowil ze jest w polowie Iniesta, wiec nie bylo to skierowane bezposrednio w niego
0
Prosze dajcie jakiegos zagranicznego streama bo nic polskeigo nie dziala!
4
Rozmowa z dziewczyna:
- z kim dzisiaj gra Barca?
- z PSG
- oo to tak jak ten szybki pociag?
xddddddddd
0
ale wypraszam sobie, gdzie ja tu sprzedaje Gomesa czy cokolwiek podobnego? to ze w tym momencie Iniescie do piet nie dorasta to fakt, a naglowek sugerowal ze co najmniej porownuje sie do niego. czytaj ze zrozumieniem o co chodzi
8
Jak zobaczyłem nagłowek to az oplulem monitor xd
0
ok,dziena!
0
Mam pytanie, kupilem buty przez internet jednak nie pasuja i musze je zwrocic, mam na to 30 dni, ale tam jest taki punkt ze "nie przyjmujemy paczek za pobraniem" to znaczy ze nie przyjmuja paczek ktore zostaly wziete "za pobraniem" tak jak ja to zrobilem i nie moge zwrocic tych butow?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ale co innego miec rozdzke a co innego ja posiadac tak zeby dzialala, voldemort jak dostal czarna rozdzke z grobu dumbledora narzekal ze nie jest tak potezna i doszedl do wniosku ze dlatego ze nie zabil poprzedniego wlasciciela, dlatego tez musial zabic snapea
0
ale Harry mial od Draco jego zwykla rozdzke a nie czarna , przy czarnej jest zupelnie inna sytuacja. No ale Dumbledor sam oddal mu te peleryne bo jej nie potrzebowal, potrafil sie dobrze ukryc i bez niej, dla niego to insygnie(tak sie pisze? xd) nie bylo wazne wiec dalej zostawal przy rozdzce i pozniej kamieniu
0
Dumbledore nie posiadal wszystkich insygniow jednoczesnie, mial w jednym momencie rozdzke i peleryne, z tym ze nie zabil poprzedniego wlasciciela, wiec rozdzka nie byla tak potezna, dlatego tez Voldemort musial zabic Snape. Peleryne oddal Harremu a dopiero pozniej zdobyl kamien, wiec znowu ma 2 insygnia: kamien i niesprawna rozdzke
0
zdjecie mogliscie juz darowac xd
0
rzeczywiscie, zwracam honor
0
z ALaves z tego co pamietam to akurat 0:0 bylo
0
Gra obronna troche sie posypała po zejsciu Rakiety i nokaucie Mashe
1
Poratuje ktos linkiem do meczu Realu? szukam szukam i nie moge znalezc...