zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
TVNiepowiemjaki Penetracja
0
Poleci ktos jakis fajny zestawik klawiatura + myszka, klawiatura tak bardziej do grania ale bez jakichs bajerow zbednych, myszka raczej zwykla, fajnie jakby byly takie klawisze po bokach zeby szybko cofac. ktos ogarnia temat?
0
Dzieki wielkie :D
0
Ma ktos linka do filmiku gdzie jakis 8 latek probuje rapowac przed babciami? leci to jakos tak: prrt prrt guczi gejm,... guczi gejm guczi gejm. ostatnio popularne w miare na fb a nie moge znalezc
0
jakis program e pity
0
Ktos pomoze? wypelniam pit online i w momencie gdy klikam wyslij deklaracje, nic sie nie dzieje i nie moge wyslac do urzedu? ktos wie dlaczego?
0
komus tez acestream nie chce sie uruchomic?
3
Dark :)
0
do tego acestream to trzeba cos pobierac jakis program? jak to odpalic
0
tez poprosze, moze byc po angielsku
4
Invictus Paco Rabanne, naprawde fajne,dobry zapach, trzymaja sie przez caly dzien, juz od kilku kobiet slyszalem ze sa bardzo ladne, takze polecam
0
dzieki
0
a wiesz moze, czy jezeli mam w drugim pokoju juz kabel przeciagniety, tylko chce zeby oprocz rutera tez po tym kablu mi internet szedl, to tak samo trzeba dodatkowa oplate?
0
Ktos wie czy jak chce internet z UPC i oprocz wifi chce miec w drugim pokoju "po kablu" to musze dodatkowo placic za podlaczenie?? w cenniku znalazlem "instalacja dodatkowego gniazdka" ale nie wiem czy to o to chodzi
1
to serial ktory warto obejrzec drugi raz zeby dobrze zrozumiec, cos jak Fight Club. co do braku akcji to nie uwazam tak, akcji troche bylo, ale nie o to chodzilo w tym serialu.
1
poleci ktos jakas stronke ze streamami? meczosy padly a chcialbym sobie francje podpatrzec
1
Jako ze wieje nuda na Rambli, a ja chce zaczac nowe zycie, prosze o pomoc.
Otoz zaczynam od jutra biegac, jest to moj powrot do jakiejkolwiek aktywnosci prez pol roczna kontuzje, chcialbym wystartowac w jakichs biegac, na poczatek 5km, pozniej fajnie by bylo jakis Runmaggedon. ktos zna jakas stronke gdzie znajde jakies treningi biegowe(cos lepszego niz pierwszy link w google) i jakies porady jak sie odzywiac, co jesc przed i po treningu, kiedy najlepiej biegac itp. Nie ukrywam ze celem nie tylko jest lepsza kondycja, ale tez zgubienie brzucha :P takze licze na jakas pomoc, moze ktos ma doswiadczenie i sie podzieli :)
1
4 i 5 sezon Supernatural sztosik :P
0
a ten pakiet? https://fyrestore.com/loot/trust-starter-loot
tutaj jest membranowa, lepiej to wziac?
0
Co sadzicie o tej klawiaturce do grania?
https://fyrestore.com/klawiatura-gamingowa/trust-gaming/gxt-880
0
a jeszcze nie za bardzo wiem jak sie poruszac na tym futbinie, biore np wyzwanie "wymiana kulturowa" i znajduje tylko z francji do hiszpanii, pozostalych rozwiazan nie moge znalezc, moglbys wskazac jak tego szukac?
0
a na jakiej platformie grasz? ja gram na PC i wydaje mi sie ze tutaj jest duzo ciezej handlowac niz na konsolach
0
tez poprosze o jakas porade na zarabianie w wfifie :P probowalem kupowac IF i sprzedawac je za jakis czas drozej, ale niestety zupelnie mi to nie wychodzi, nie wiem czy zle wybieram zawodnikow czy co, ale ich cena nie rosnie po kilku tyg.
1
to rzuciles argumentem, zapytalem dlaczego uwazasz ze jest taki swietny i tyle, nie zamierzam sie tutaj licytowac ktory serial jest najlepszy i dlaczego
1
wlasnie jestem w polowie 2 sezonu BB, moze ktos mi wyjasnic fenomen tego serialu? ok jest spoko, ale widzialem tyle zachwytow i opinii podobnej do Twojej, a jakos nie widze powodow zeby tak twierdzic
0
czym sie rozni membranowa od mechanicznej ze az taka roznica w cenie?
0
to macie do polecenia jakies przewodowe?
0
Poleci ktos jakas klawiaturke bezprzewodowa? nie wiem jakie sa ceny wiec ciezko mi okreslic, no ale bez przesady ze jakies 500zl. fajnie jakby byla podswietlania. (glownie do grania)
1
tak PC... rozumiem ze na innych konsolach nie ma takiego problemu?
0
Wyjasni mi ktos o co chodzi z draftem w fifie 18? wczesniej nie gralem tego trybu, wczoraj odpalilem i przez godzine nie moglem znalezc gracza ktory by nie wychodzil w pierwszej minucie spotkania, rozumiem ze jakis skrypt maja i dzieki temu wygrywaja ten mecz, ale myslalem ze EA juz sobie poradzilo z tzw trainerami