zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
haha co za gosc xd ale te laski to raczej inteligencja nie grzeszyly
https://www.eska.pl/hotplota/news/lionel-messi-uprawial-seks-z-23-kobietami-daly-sie-nabrac-to-byl-sobowtor-messiego-aa-xcmW-MxSR-hAjc.html
16
@LeoMessi1994 to ze kiedys było oznacza, że już nikt o to zapytać nie może? Tak jakby pytania o Enrique padały tutaj co kilka godzin...
0
Istnieje może jakas online gierka przegladarkowa w stylu plemiona godna polecenia? chodzi o fun z grania i przede wszystkim, zeby ktos w to gral,bo plemiona to chyba juz dogorywaja. Moze tez byc gierka na telefon
2
Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, brakuje trochę glosów a termin pracy zbliża się nieubłaganie. Zajmie to wam góra 4 minuty
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgfKXOuK7TImeCIGs6KcZYd3sui7HjK91c20Zkxw1h3B6OVw/viewform
Z góry dziękuję (prosze o jakiegoś lajka kto wypełnił, zeby wiedzieć czy ma sens wrzucanie tego jeszcze tutaj)
0
Hejka, pozwolę sobie wrzucić jeszcze raz ankietę dla mojej dziewczyny. Jeżeli ktoś ma czas poświęcic 3 minutki na wypełnienie będę wdzięczny, potrzebne jest to do pracy licencjackiej :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgfKXOuK7TImeCIGs6KcZYd3sui7HjK91c20Zkxw1h3B6OVw/viewform
Dziękuję wszystkim :)
1
Hejka Lambrowicze! Moja dziewczyna pisze pracę licencjacką na temat kompetencji ponadzawodowych licealistów. Jezeli ktoś mialby chwilę, żęby poświecić 3 minuty na wypełnienie ankiety to byłbym wdzięczny :) Jeżeli ktoś ma powyżej 19 lat to także smiało, myślę ze kształcenie wiele się nie zmieniło :P
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgfKXOuK7TImeCIGs6KcZYd3sui7HjK91c20Zkxw1h3B6OVw/viewform
Z góry dziękuję wszystkim :)
0
Poleca ktoś jakąś zręcznościowa gierkę na telefon, żeby można było porównywać wyniki z innymi? Tak,.żeby były tabele wyników online, żeby była motywacja :p darmowa oczywiście
11
Dla fanow Taco Hemingwaya(i nie tylko) ciekawa gra slowna, ktora przypomniala mi sie apropos wczorajszego meczu Totków. Otóż w piosence Czarna Kawa ma takie wersy:
"atrament jak czerniak, na papierze mam masę przerzutów
ciągle se w poczet ino wchodzę jak pasterz kogutów"
Na pierwszy odsluch mozna tego nie wychwycic, ale jak dla mnie jest tutaj znakomita gra słow, pierwszy wers wiadomo, a w drugim sprytnie przemycił naziwsko Pochettino jako trenera(pasterza) kogutów(przydomek Totków).
Wielu może go nie lubić, ale trzeba mu przyznać, że potrafi wiele takich inteligentnych gier słownych oraz ukrytych przekazów zawrzeć w swoich tekstach.
Co o nim sądzicie?
0
polecam City24 3 minuty tramwajem od centrum, duzo telewizorow, bogata karta dan oraz alkoholi. Na taki mecz jak Barca - United lepiej zarezerwowac przynajmniej na kilka godzin przed(ja wole dzien wczesniej dla pewnosci). Po meczu mozna swietowac do rana, bo lokal czynny bez przerwy :P
0
Dzieki :P
0
to bylo po tym meczu? Haha, dobrze sobie przypomniec xd
0
Ktos pamieta w ktorym meczu z Realem Kovacic biegal jako plaster Messiego i przez to stracili bramke? Kumpel twierdzi, ze Herrera bedzie kryl indywidualnie Leo i schowa go do kieszeni xd Chce mu to wyslac
0
Wiesz może dlaczego jest taka sytuacja? To aż dziwne że na mecz z espanyolem brak miejsc, nawet tych vipowskich
0
Przyjechałem na camp nou kupić bilety na jutrzejszy mecz, niestety wszystkie wykupione i brak w kasach. Chce mnie ktoś zabic?
0
Wiecie może do której dzisiaj można kupić bilety na mecz w kasie klubu pod camp nou? Nigdzie jakoś nie mogę znaleźć informacji
0
Zazdro, ja sie zaczalem teraz troche stresowac ze nie uda sie dostac, albo jakies beznadziejne beda :/ oby byl dobry meczyk i Messi zagral
0
Z modlina kolo 10 :P macie juz bilety na meczyk?
0
W piatek lece do Barcelony, sprzedaz online biletow zostala zamknieta, myslicie ze beda jeszcze jakies spoko miejsca na mecz z Espanyolem zeby na miejscu kupic?
0
Czy myslicie ze na mecz z Espanyolem beda dostepne bilety na jakas lepsza trybune tuz przed meczem czy lepiej kupic juz teraz? (chodz o to zeby wymienic euro po lepszym kursie i tam kupic niz przez internet)
0
Dlatego tym bardziej trzeba sie cieszyc :P
1
Wszedłem na notatnik sprawdzić jakie nastroje przed ćwierćfinałami, a tutaj kadra na Celte... tak bardzo mi nie jest przykro :P
0
Jak jesli chodzi o poziom Rzymu? widze ze tylko 2 sezony, zostal skasowany?
Co do skazanego i Wikingow - te seriale znacząco obnizyly loty w pozniejszych sezonach, chcialbym obejrzec cos dobrego od poczatku do konca
The last Kingdom i 3% z opisu wygladaja ciekawie, ktory lepszy?
0
Poleci ktos jakis dobry serial? Interesuje mnie cos w stylu Lost/Gra o tron czyli dobrze zrealizowany, z tajemnicami, zagadkami, zwrotami akcji, trzymający w napięciu. Ale jezeli ktos ma jakiś dobry z innej kategorii to też chetnie poczytam propozycje, może cos przypadnie do gustu
0
Szybkie pytanie pls, czy kwiaty wytrzymaja w tej temperaturze jakies 2 godziny w zgaszonym samochodzie na zewnatrz?
0
ten smiech Kurowskiego w studiu TVP... matko jaki cringe xddd
0
z tym ze u Pawłowicz profesor to jest tytuł nadany przez sama uczelnie, nie wynika to z jej dorobku naukowego
0
czy wam tez zacina na playerze eleven co 2 sekundy?
0
pewnie tak zrobie, ale pamietam ze tutaj na stronie( a moze konkurencji?) byl artykul opisujacy ten mecz akcja po akcji
0
az spadlem z krzesla ze smiechu...
0
Pytanie, pomoze mi ktos znalezc artykul analizujacy mecz z Chelsea z 2009? kloce sie z ziomkiem i potrzbuje tego