16

@LeoMessi1994 to ze kiedys było oznacza, że już nikt o to zapytać nie może? Tak jakby pytania o Enrique padały tutaj co kilka godzin...

0

Istnieje może jakas online gierka przegladarkowa w stylu plemiona godna polecenia? chodzi o fun z grania i przede wszystkim, zeby ktos w to gral,bo plemiona to chyba juz dogorywaja. Moze tez byc gierka na telefon

2

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, brakuje trochę glosów a termin pracy zbliża się nieubłaganie. Zajmie to wam góra 4 minuty

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgfKXOuK7TImeCIGs6KcZYd3sui7HjK91c20Zkxw1h3B6OVw/viewform

Z góry dziękuję (prosze o jakiegoś lajka kto wypełnił, zeby wiedzieć czy ma sens wrzucanie tego jeszcze tutaj)

0

Hejka, pozwolę sobie wrzucić jeszcze raz ankietę dla mojej dziewczyny. Jeżeli ktoś ma czas poświęcic 3 minutki na wypełnienie będę wdzięczny, potrzebne jest to do pracy licencjackiej :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgfKXOuK7TImeCIGs6KcZYd3sui7HjK91c20Zkxw1h3B6OVw/viewform

Dziękuję wszystkim :)

1

Hejka Lambrowicze! Moja dziewczyna pisze pracę licencjacką na temat kompetencji ponadzawodowych licealistów. Jezeli ktoś mialby chwilę, żęby poświecić 3 minuty na wypełnienie ankiety to byłbym wdzięczny :) Jeżeli ktoś ma powyżej 19 lat to także smiało, myślę ze kształcenie wiele się nie zmieniło :P



https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgfKXOuK7TImeCIGs6KcZYd3sui7HjK91c20Zkxw1h3B6OVw/viewform

Z góry dziękuję wszystkim :)

0

Poleca ktoś jakąś zręcznościowa gierkę na telefon, żeby można było porównywać wyniki z innymi? Tak,.żeby były tabele wyników online, żeby była motywacja :p darmowa oczywiście

11

Dla fanow Taco Hemingwaya(i nie tylko) ciekawa gra slowna, ktora przypomniala mi sie apropos wczorajszego meczu Totków. Otóż w piosence Czarna Kawa ma takie wersy:
"atrament jak czerniak, na papierze mam masę przerzutów
ciągle se w poczet ino wchodzę jak pasterz kogutów"
Na pierwszy odsluch mozna tego nie wychwycic, ale jak dla mnie jest tutaj znakomita gra słow, pierwszy wers wiadomo, a w drugim sprytnie przemycił naziwsko Pochettino jako trenera(pasterza) kogutów(przydomek Totków).
Wielu może go nie lubić, ale trzeba mu przyznać, że potrafi wiele takich inteligentnych gier słownych oraz ukrytych przekazów zawrzeć w swoich tekstach.
Co o nim sądzicie?

0

polecam City24 3 minuty tramwajem od centrum, duzo telewizorow, bogata karta dan oraz alkoholi. Na taki mecz jak Barca - United lepiej zarezerwowac przynajmniej na kilka godzin przed(ja wole dzien wczesniej dla pewnosci). Po meczu mozna swietowac do rana, bo lokal czynny bez przerwy :P

0

Dzieki :P

0

to bylo po tym meczu? Haha, dobrze sobie przypomniec xd

0

Ktos pamieta w ktorym meczu z Realem Kovacic biegal jako plaster Messiego i przez to stracili bramke? Kumpel twierdzi, ze Herrera bedzie kryl indywidualnie Leo i schowa go do kieszeni xd Chce mu to wyslac

0

Wiesz może dlaczego jest taka sytuacja? To aż dziwne że na mecz z espanyolem brak miejsc, nawet tych vipowskich

0

Przyjechałem na camp nou kupić bilety na jutrzejszy mecz, niestety wszystkie wykupione i brak w kasach. Chce mnie ktoś zabic?

0

Wiecie może do której dzisiaj można kupić bilety na mecz w kasie klubu pod camp nou? Nigdzie jakoś nie mogę znaleźć informacji

0

Zazdro, ja sie zaczalem teraz troche stresowac ze nie uda sie dostac, albo jakies beznadziejne beda :/ oby byl dobry meczyk i Messi zagral

0

Z modlina kolo 10 :P macie juz bilety na meczyk?

0

W piatek lece do Barcelony, sprzedaz online biletow zostala zamknieta, myslicie ze beda jeszcze jakies spoko miejsca na mecz z Espanyolem zeby na miejscu kupic?

0

Czy myslicie ze na mecz z Espanyolem beda dostepne bilety na jakas lepsza trybune tuz przed meczem czy lepiej kupic juz teraz? (chodz o to zeby wymienic euro po lepszym kursie i tam kupic niz przez internet)

0

Dlatego tym bardziej trzeba sie cieszyc :P

1

Wszedłem na notatnik sprawdzić jakie nastroje przed ćwierćfinałami, a tutaj kadra na Celte... tak bardzo mi nie jest przykro :P

0

Jak jesli chodzi o poziom Rzymu? widze ze tylko 2 sezony, zostal skasowany?
Co do skazanego i Wikingow - te seriale znacząco obnizyly loty w pozniejszych sezonach, chcialbym obejrzec cos dobrego od poczatku do konca
The last Kingdom i 3% z opisu wygladaja ciekawie, ktory lepszy?

0

Poleci ktos jakis dobry serial? Interesuje mnie cos w stylu Lost/Gra o tron czyli dobrze zrealizowany, z tajemnicami, zagadkami, zwrotami akcji, trzymający w napięciu. Ale jezeli ktos ma jakiś dobry z innej kategorii to też chetnie poczytam propozycje, może cos przypadnie do gustu

0

Szybkie pytanie pls, czy kwiaty wytrzymaja w tej temperaturze jakies 2 godziny w zgaszonym samochodzie na zewnatrz?

0

ten smiech Kurowskiego w studiu TVP... matko jaki cringe xddd

0

z tym ze u Pawłowicz profesor to jest tytuł nadany przez sama uczelnie, nie wynika to z jej dorobku naukowego

0

czy wam tez zacina na playerze eleven co 2 sekundy?

0

pewnie tak zrobie, ale pamietam ze tutaj na stronie( a moze konkurencji?) byl artykul opisujacy ten mecz akcja po akcji

0

az spadlem z krzesla ze smiechu...

0

Pytanie, pomoze mi ktos znalezc artykul analizujacy mecz z Chelsea z 2009? kloce sie z ziomkiem i potrzbuje tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?