0

@Rakitovic00 sapkowskiego xd

6

Ale szarpneli z kontra xd

0

@Jakchcesz jako wielki fan SPN szczerze mówiąc nie widze zadnego podobienstwa. Pierwszy pomysl byl taki, zeby bracia byli reporterami, ktorzy jezdza i badaja zjawiska paranormalne, dopiero potem zmienili na lowcow. Watpie zeby byla jakakolwiek inspiracja. Dodatkowo mitologia supernaturala tez nie ma zbyt wiele wspólnego, pokrywają sie ze 3 rodzaje potworow, co jest standardem i tyle. Zupelnie inne swiaty

0

@Hushovt fajnie czy bardzo fajnie?

18

@qbuteq pierwsze 3 slowa artykulu "byly czlonek zarzadu"

8

Taki huk na Rambli od tych fajerwerek, ze az mój pies się spierdział ze strachu... Opanujcie sie!

0

Pytanko, za ile teraz mozna dostac abonament w play czy orange? na dwa lata, wszystko nielimitowane. zaraz jade do salonu, obecnie ok 100 zl za dwa numery na firme w play. Da sie cos jeszcze ugrac?

2

Zgadzacie sie z tym, że bejbi Yoda to najlepsze co przydarzyło sie gwiezdnym wojnom od czasów Starej Trylogii? :D

0

@Kumaty juz tam bylem, wszystko niby dobrze zaznaczone... moze ten telefon nie ma takiej funkcji? ale to by glupie bylo

0

Witam, mam pytanko odnosnie samsunga galaxy s9. otoz na poprzednim telefonie mialem tak, ze jak przychodzila wiadomosc np na messengerze, to mi sie rozswietlal ekran i widzialem tekst wiadomosci, moglem tez nie odblokowujac sobie troszke rozwinac i zobaczyc o co chodzi. teraz jak przychodzi wiadomosc jest tylko lekka wibracja i swiecaca dioda, jak chce zobaczyc kto napisal to musze odblokowywac telefon(jesli zauwaze) ktos wie jak to ustawic? przegladam te ustawienia i nic nie moge znalezc, internet tez jakos niezbyt pomocny, nawet za bardzo nie wiem jak wpisac ten problem. Dziekuje

0

@Zip a co odwalil bo nie w temacie jestem?

0

Panowie, borykam sie z problemem postepujacego łysienia (23lata). Czy z tym idzie sie do dermatologa czy trychologa? stosował ktos moze preparaty typu minoksydyl i finasteride? sa jakies efekty, moze jakies wskazówki?

0

@SeeleyBooth mmm miesne st00pki

2

@ViscaBarca123 Następca Neymara? dostał w ramie. ale oczywiscie lapie sie za twarz...

0

@Kubaa10 na luzie, tylko picia nie mozna miec, ale tak srednio sprawdzają

0

Chodził ktoś na krav mage? Nigdy nie trenowałem sportow walki, a chciałbym sobie spróbowac. Ktos byl i moze sie wypowiedziec czy warto? a jezeli z Warszawy to jakis klub do polecenia?

1

0

@VandaI wstawaj Vandal...

0

Wlasnie koncze 2 sezon domu z papieru. Warto oglądać 3? Prosze o opinie

4

@Odesseiron powinienes pominąc Konfederacje, tak jak to "przypadkiem" robia nasze media :P

0

@kris81 travelers polecam, mi sie spodobal. Taki przyjemny serial, bez szalu ale spoko się ogląda. I zakończenie naprawdę zaskakujące

0

@msmsms Thor chyba w którejs czesci wspominał, jak to on sprytnie zrobił ze zostawił Etere u Kolekcjonera, ze tam jest bezpieczny itp, wiec chyba mial inne zdanie na ten temat :p

6

@msmsms a to nie chodzilo o to, ze bali sie ich potęgi w jednym miejscu, ktora moglaby doprowadzić do czegoś złego (kradzież przez Lokiego czy cos), a nie o fizyczna bliskość? na ziemi przecież w pewnym momencie byly aż 3 kamienie. Inna sprawa, ze rękawica byla specjalnie zrobiona, zeby mogła je utrzymać

2

@Mathew86 "mam nadzieje ze to pisowskie sku***synstwo skonczy sie szybciej niz sie zaczelo" pierwsza wypowiedz po wyjsciu haha, ciekawe czy trzyma jakas bombe w zanadrzu :p

1

Stonoga wyszedł z wiezienia, ciekawe czy coś odstawi jeszcze przed wyborami :p

0

@Lares mnie Jordi Alba przypomina Johnnego Castle :P

1

@Janiama tak sie zastanawiam, czy jest obecnie jakis pilkarz ktory ma chociaz w 3/4 taka petarde w nodze jak Roberto?

0

@FC1899Barca jak to zobaczylem to od razu mi sie przypomnialo "Naszym transferem jest Puyol"wtedy bylismy lekko w d..., co jak co ale Ci dwaj jezeli im trener zaufa moga sporo dać Realowi

0

@Lewando najlepiej w środku trybuny, naprzeciw vipowskiej. Wyzej juz za wysoko jak dla mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?