0

akcja zaczela sie bodajze 6 lat przed wydarzeniami z BB, w serialu minal chyba ponad rok, takze moga jeszcze nawet kilka sezonow wycisnac jak beda chcieli

0

Mial ktos w poprzednich odslonach fify edycje inna niz standardowa? Ceny sa kosmiczne, nawet za podstawe i zastanawiam sie czy nie dolozyc tych kilku dych i kupic "lepsza" wersje.

0

Breaking bad oglądałem, właśnie dogoniłem better call Saul dlatego rozglądam się za czymś innym. Dzięki wszystkim za propozycje!

0

Poleci ktos jakis dobry serial, caly czas trzymajacy poziom z intrygami, zaskujacymi zwrotami akcji i dobrymi postaciami? (GoT widzialem)

0

a czy oprocz reddita, dzialaja jakies polskie stronki tego typu? Chcialbym polski komentarz a wszystkie ktore znam juz nie funkcjonuja

0

Dziala jakas stronka ze streamami z polskim komentarzem?

0

mozesz podrzucic :P

0

Wam tez reddit nie dziala?

0

dzieki za pomoc, znalazlem inny kabel USB i ruszylo. Moze byl uszkodzony, chociaz telefon normalnie sie ladowal, wiec nie wiem o co chodzilo :P

0

dysk usb mi dopala normalnie, kiedys juz tez przegrywalem i bylo ok, a o jakie sterowniki chodzi? a moze brak karty sim byc przyczyna?

0

chcialbym przegrac zdjecia z telefonu na kompa, podlaczam przez usb i mi nic nie wyskakuje, nie moge znalezc tego telefonu, a na telefonie tez nie ma opcji zeby wybrac np zamiast ladowania podlaczenie do kompa. ktos poratuje?

0

Wyjasni ktos o co chodzi z Bonuccim i jego zachowaniem? bo rozumiem ze nie chodzi tylko o to ze odszdl, ale tez jakis kwas zrobil?

0

teledyski znam, ale wlasnie chodzilo mi o cale foldery z muzyka, albumy itp, bo wpisywac kazdy tytul to dlugo zajmuje i sie wielu piosenek nie pamieta

0

Zna ktos stronke gdzie moge hurtowo sciagnac muzyke? zeby nie klikac pojedynczych tytulow tylko np" najnowsze hity disco polo" i caly folder leci

0

Komentarz usunięty

1

Andrzej Twarowski wraca do NC+ i komentowania ligi angielskiej!!! cos im chyba nie wyszlo na wlasna reke xd

0

Oczy mnie bolą jak to czytam

4

jak odpalilem i uslyszalem ze kawalki bardziej w starym stylu taco (przed szprycerem) to az mi sie zaczela japa cieszyc, zobaczymy jaki poziom bedzie albumu

6

Alen Halilovic oficjalnie pilkarzem AC Milan!

0

poleci ktos jakis dobry serial? z dobra fabuła, wciagajacy od poczatku albo jakis komediowy w stylu BBT (czyms trzeba zajac mysli po rozstaniu)

0

lekarz niby twierdzil ze wiezadla nie sa zerwane bo kolano stabilne, moze troche sie naciagnely. ale zastanawia mnie to chowanie sie, bo w drugim kolanie tez tak jest tylko mniej :/

0

Mam pytanie. otoz w zeszla niedziele mialem uraz kolana, przez dwa dni nie moglem dokonca wyprostowac nogi, badanie rtg za bardzo nic nie wykrylo. minelo kilka dni i chodze normalnie, bol prawie ustal, natomiast jak naciskam srodek kolana to ta chrzastka sie jakby "chowa", w drugim tez tak jest ale jakos mniej. jak sadzicie co to moze byc i czy to wgl jest normalne?

1

nie no nie, tak sobie napisalem rok, bardziej chodzilo ze za dlugo i udziwnienien xd

0

o prosze faktycznie, chcialem byc innowacyjny,a tymczasem UEFA okazala sie sprytniejsza

1

Proponuje w 2030 zrobic Euro we wszystkich europejskich krajach, kazdy mecz w innym panstwie a co, skoro mistrzostwa europy, to niech kazdemu sie dostanie. skoncza sie rowni i rowniejsi

0

przygotowania do sezonu to nie tylko treningi z pilkarzami, zaplanowanie pretemporady, transferow, poznanie klubu, zawsze to miesiac wiecej,

0

Dla Barcy gorzej, bedzie mial wiecej czasu na przygotowania do sezonu

0

to bylo juz jakis czas temu,mysle ze towar juz dawno zniknal :P

9

Kolega nizej opisał fajna sytuacje z kancelarii, to moze ja tez sie podziele historiami mojej mamy: Sprawa z urzedu, gosciu wyszedl z zakladu karnego na przepustce, aby sie nie nudzic wypil kilka piwek po czym stwiedzil ze wsiadzie w auto i pojedzie do explo(warszawski klub dla patusow) w trakcie jazdy wjechal do rowu xd jakis kierowca zatrzymal sie zeby mu pomoc, w miedzyczasie nadjechala policja, a delikwent wiele nie myslac, wsiadl do auta przyjaznego kierowcy i zaczal uciekac, dogonili go dopiero jak wjechal w krzaki, a jednemu z nim przylozyl (w dodatku w krzakach zostawil kokaine o czym policja juz nie wie) xd prawie jak w jakims filmie.
2 sytuacja tez dobra, gosciu wyjechal zagranice, zeby zarobic na zone i corke, z przysylanych pieniedzy miala otworzyc zaklad fryzjerski. po powrocie do polski, okazalo sie ze zamiast zakladu stoi burdel, z zona jako burdel mama, okazalo sie ze dziecko nie jest jego a w dodatku ona zada alimentow od niego :P

0

zna ktos moze jakas stronke, na ktorej sa zebrane wszystkie opłaty i rozne takie rzeczy wprowadzone przez milosciwie nas opodatkowujacych? tyle tego bylo ze juz zapominam jakie to oplaty powprowadzali( nieliczac podwyzek kosztow sadawych itp)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?