zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
akcja zaczela sie bodajze 6 lat przed wydarzeniami z BB, w serialu minal chyba ponad rok, takze moga jeszcze nawet kilka sezonow wycisnac jak beda chcieli
0
Mial ktos w poprzednich odslonach fify edycje inna niz standardowa? Ceny sa kosmiczne, nawet za podstawe i zastanawiam sie czy nie dolozyc tych kilku dych i kupic "lepsza" wersje.
0
Breaking bad oglądałem, właśnie dogoniłem better call Saul dlatego rozglądam się za czymś innym. Dzięki wszystkim za propozycje!
0
Poleci ktos jakis dobry serial, caly czas trzymajacy poziom z intrygami, zaskujacymi zwrotami akcji i dobrymi postaciami? (GoT widzialem)
0
a czy oprocz reddita, dzialaja jakies polskie stronki tego typu? Chcialbym polski komentarz a wszystkie ktore znam juz nie funkcjonuja
0
Dziala jakas stronka ze streamami z polskim komentarzem?
0
mozesz podrzucic :P
0
Wam tez reddit nie dziala?
0
dzieki za pomoc, znalazlem inny kabel USB i ruszylo. Moze byl uszkodzony, chociaz telefon normalnie sie ladowal, wiec nie wiem o co chodzilo :P
0
dysk usb mi dopala normalnie, kiedys juz tez przegrywalem i bylo ok, a o jakie sterowniki chodzi? a moze brak karty sim byc przyczyna?
0
chcialbym przegrac zdjecia z telefonu na kompa, podlaczam przez usb i mi nic nie wyskakuje, nie moge znalezc tego telefonu, a na telefonie tez nie ma opcji zeby wybrac np zamiast ladowania podlaczenie do kompa. ktos poratuje?
0
Wyjasni ktos o co chodzi z Bonuccim i jego zachowaniem? bo rozumiem ze nie chodzi tylko o to ze odszdl, ale tez jakis kwas zrobil?
0
teledyski znam, ale wlasnie chodzilo mi o cale foldery z muzyka, albumy itp, bo wpisywac kazdy tytul to dlugo zajmuje i sie wielu piosenek nie pamieta
0
Zna ktos stronke gdzie moge hurtowo sciagnac muzyke? zeby nie klikac pojedynczych tytulow tylko np" najnowsze hity disco polo" i caly folder leci
0
Komentarz usunięty
1
Andrzej Twarowski wraca do NC+ i komentowania ligi angielskiej!!! cos im chyba nie wyszlo na wlasna reke xd
0
Oczy mnie bolą jak to czytam
4
jak odpalilem i uslyszalem ze kawalki bardziej w starym stylu taco (przed szprycerem) to az mi sie zaczela japa cieszyc, zobaczymy jaki poziom bedzie albumu
6
Alen Halilovic oficjalnie pilkarzem AC Milan!
0
poleci ktos jakis dobry serial? z dobra fabuła, wciagajacy od poczatku albo jakis komediowy w stylu BBT (czyms trzeba zajac mysli po rozstaniu)
0
lekarz niby twierdzil ze wiezadla nie sa zerwane bo kolano stabilne, moze troche sie naciagnely. ale zastanawia mnie to chowanie sie, bo w drugim kolanie tez tak jest tylko mniej :/
0
Mam pytanie. otoz w zeszla niedziele mialem uraz kolana, przez dwa dni nie moglem dokonca wyprostowac nogi, badanie rtg za bardzo nic nie wykrylo. minelo kilka dni i chodze normalnie, bol prawie ustal, natomiast jak naciskam srodek kolana to ta chrzastka sie jakby "chowa", w drugim tez tak jest ale jakos mniej. jak sadzicie co to moze byc i czy to wgl jest normalne?
1
nie no nie, tak sobie napisalem rok, bardziej chodzilo ze za dlugo i udziwnienien xd
0
o prosze faktycznie, chcialem byc innowacyjny,a tymczasem UEFA okazala sie sprytniejsza
1
Proponuje w 2030 zrobic Euro we wszystkich europejskich krajach, kazdy mecz w innym panstwie a co, skoro mistrzostwa europy, to niech kazdemu sie dostanie. skoncza sie rowni i rowniejsi
0
przygotowania do sezonu to nie tylko treningi z pilkarzami, zaplanowanie pretemporady, transferow, poznanie klubu, zawsze to miesiac wiecej,
0
Dla Barcy gorzej, bedzie mial wiecej czasu na przygotowania do sezonu
0
to bylo juz jakis czas temu,mysle ze towar juz dawno zniknal :P
9
Kolega nizej opisał fajna sytuacje z kancelarii, to moze ja tez sie podziele historiami mojej mamy: Sprawa z urzedu, gosciu wyszedl z zakladu karnego na przepustce, aby sie nie nudzic wypil kilka piwek po czym stwiedzil ze wsiadzie w auto i pojedzie do explo(warszawski klub dla patusow) w trakcie jazdy wjechal do rowu xd jakis kierowca zatrzymal sie zeby mu pomoc, w miedzyczasie nadjechala policja, a delikwent wiele nie myslac, wsiadl do auta przyjaznego kierowcy i zaczal uciekac, dogonili go dopiero jak wjechal w krzaki, a jednemu z nim przylozyl (w dodatku w krzakach zostawil kokaine o czym policja juz nie wie) xd prawie jak w jakims filmie.
2 sytuacja tez dobra, gosciu wyjechal zagranice, zeby zarobic na zone i corke, z przysylanych pieniedzy miala otworzyc zaklad fryzjerski. po powrocie do polski, okazalo sie ze zamiast zakladu stoi burdel, z zona jako burdel mama, okazalo sie ze dziecko nie jest jego a w dodatku ona zada alimentow od niego :P
0
zna ktos moze jakas stronke, na ktorej sa zebrane wszystkie opłaty i rozne takie rzeczy wprowadzone przez milosciwie nas opodatkowujacych? tyle tego bylo ze juz zapominam jakie to oplaty powprowadzali( nieliczac podwyzek kosztow sadawych itp)