zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzieki
0
Jak wezme teraz telefon z playa, to bedzie dzialac w nim karta z orange czy dalej jest cos takiego jak blokada czy cos?
0
nie mam, sprobuje z tymi cleanerami, dzieki wszystkim!
3
ktos sie orientuje, jak zrobic zeby w firefox caly czas bylo google jako przegladarka? niby w opcjach ustawiach zeby bylo google, usuwam pozostale a i tak co chwile zmienia mi sie na yahoo i juz golca dostaje od tego bo nie wiem jak to zmienic. poratuje ktos?
16
Jezeli 1:18 gdy czytam przeglad, to jest rano, to o ktorej sie kladziecie spac? :P
1
dokladnie tak xd
0
Wiecie moze czy w kinie cinema city mozna wziac sam sos serowy bez nachosow?
0
a jakbym mial wybierac miedzy Huawei P9 lite a P10 to ktory lepszy?
0
Poleci ktos jakis dobry telefon do 1500zl? glownie mi zalezy na tym zeby nie scinal, pamiec wbudowana min 16gb i jakis spoko aparat. i tak wgl lepiej brac abonament plus telefon w ofercie dla firm czy po prostu sam abonament i telefon na wlasna reke? jestem w play
0
skad macie hajs na tych wszystkich dobrych pilkarzy???
0
Sumlinskie, kanie, rachonie... zniszcza was
0
Dzieki :)
0
Ktos wie w jakich godzinach dostarczaja meble z agata meble? nie moge sie dodzwonic do nich
6
"Cristiano udzial przy 4 trafirniach, krol wrocil na dobre, gosc jest niemozliwy, jego w zadnym momencie nie mozna skreslic :"
jak to wystarczy zagrac dobre kilkanascie minut, kibice jak choragiewki
0
zaczelo sie chyba od tego, ze dodali utwor pt" pomarancza" , ktory wielu skojarzyl sie z testovironem i juz poszla fala, dodatkowo z chlopaki nie placza, gdzie byl bolec, stolec czy jakos tak
0
dzieki, polroczny jest spoko
0
a skad ten kod mozna wziac?
0
za pierwszy raz jest i tak chyba tylko ostrzezenie
0
Siemanko, kupowal ktos fifa coinsy do fify 18? mowie tu o jakichs stronkach, nie mam duzo czasu na granie i skladu dobrego nie zbuduje, a fifa pointsy to dla mnie zdzierstwo
0
no tak punktowo jak liczylem to wydawalo mi sie ze mialem zloto 3 bodajze, zagralem kilka meczow na zawodowcu wiec ciezko bylo miec cos wiecej, a taka nagrode dostalem xd
0
Siema, zaczalem grac w fifa 18, odpalilem squad battles w zeslym tygodniu, zagralem kilka meczow i dostalem nagrode 65k i jakies paczki, kazdy dostaje taka nagrode za pierwszym razem czy to jakis blad byl i mialem farta?
0
Co jest nie tak z formacja? ja gram taka od od fify 14 -1liga, fifa 15-liga i teraz w 18 tez nia gram i bardzo dobrze sie gra
0
ok dzieki, a aw tej weekondowej trzeba zagrac 40 meczow czy mozna mniej?
0
Zaczynam przygode z FUT, jakies porady? z ktorej ligi najlepszy skladzik, jaka formacja najlepiej sie sprawdza czy warto kupowac paczki. i o co chodzi z liga weekendowa?
0
Powie mi ktos dlaczego na tym je*** eleven na ich stronie nie ma dzwieku?
0
Czy u was na eleven jak leci skrot teraz Real Barca tez nie macie dzwieku?
0
o matko xd chyba bede musial odlozyc jakas tygodniowke :P
1
Ktos wie czy w Polsce jest dostepny taki stroj jak ma tutaj Messi? lacznie z butami i jak one sie nazywaja
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21768163_1978213118864939_5327630025483147208_n.jpg?oh=9f0db90d92588963afd795451c031628&oe=5A86B453
0
Witam, mam problem z miesniem dwuglowym od dluzszego czasu, powracajace kontuzje non stop i zdecydowalem ze w koncu trzeba odwiedzic lekarza. ktos poleca w warszawie jakies dobre miejsce, zeby nie zdarli niewiadomo ile?
3
serio zes skopiowal komentarz konradowskiego... xd