0

dzieki

0

Jak wezme teraz telefon z playa, to bedzie dzialac w nim karta z orange czy dalej jest cos takiego jak blokada czy cos?

0

nie mam, sprobuje z tymi cleanerami, dzieki wszystkim!

3

ktos sie orientuje, jak zrobic zeby w firefox caly czas bylo google jako przegladarka? niby w opcjach ustawiach zeby bylo google, usuwam pozostale a i tak co chwile zmienia mi sie na yahoo i juz golca dostaje od tego bo nie wiem jak to zmienic. poratuje ktos?

16

Jezeli 1:18 gdy czytam przeglad, to jest rano, to o ktorej sie kladziecie spac? :P

1

dokladnie tak xd

0

Wiecie moze czy w kinie cinema city mozna wziac sam sos serowy bez nachosow?

0

a jakbym mial wybierac miedzy Huawei P9 lite a P10 to ktory lepszy?

0

Poleci ktos jakis dobry telefon do 1500zl? glownie mi zalezy na tym zeby nie scinal, pamiec wbudowana min 16gb i jakis spoko aparat. i tak wgl lepiej brac abonament plus telefon w ofercie dla firm czy po prostu sam abonament i telefon na wlasna reke? jestem w play

0

skad macie hajs na tych wszystkich dobrych pilkarzy???

0

Sumlinskie, kanie, rachonie... zniszcza was

0

Dzieki :)

0

Ktos wie w jakich godzinach dostarczaja meble z agata meble? nie moge sie dodzwonic do nich

6

"Cristiano udzial przy 4 trafirniach, krol wrocil na dobre, gosc jest niemozliwy, jego w zadnym momencie nie mozna skreslic :"
jak to wystarczy zagrac dobre kilkanascie minut, kibice jak choragiewki

0

zaczelo sie chyba od tego, ze dodali utwor pt" pomarancza" , ktory wielu skojarzyl sie z testovironem i juz poszla fala, dodatkowo z chlopaki nie placza, gdzie byl bolec, stolec czy jakos tak

0

dzieki, polroczny jest spoko

0

a skad ten kod mozna wziac?

0

za pierwszy raz jest i tak chyba tylko ostrzezenie

0

Siemanko, kupowal ktos fifa coinsy do fify 18? mowie tu o jakichs stronkach, nie mam duzo czasu na granie i skladu dobrego nie zbuduje, a fifa pointsy to dla mnie zdzierstwo

0

no tak punktowo jak liczylem to wydawalo mi sie ze mialem zloto 3 bodajze, zagralem kilka meczow na zawodowcu wiec ciezko bylo miec cos wiecej, a taka nagrode dostalem xd

0

Siema, zaczalem grac w fifa 18, odpalilem squad battles w zeslym tygodniu, zagralem kilka meczow i dostalem nagrode 65k i jakies paczki, kazdy dostaje taka nagrode za pierwszym razem czy to jakis blad byl i mialem farta?

0

Co jest nie tak z formacja? ja gram taka od od fify 14 -1liga, fifa 15-liga i teraz w 18 tez nia gram i bardzo dobrze sie gra

0

ok dzieki, a aw tej weekondowej trzeba zagrac 40 meczow czy mozna mniej?

0

Zaczynam przygode z FUT, jakies porady? z ktorej ligi najlepszy skladzik, jaka formacja najlepiej sie sprawdza czy warto kupowac paczki. i o co chodzi z liga weekendowa?

0

Powie mi ktos dlaczego na tym je*** eleven na ich stronie nie ma dzwieku?

0

Czy u was na eleven jak leci skrot teraz Real Barca tez nie macie dzwieku?

0

o matko xd chyba bede musial odlozyc jakas tygodniowke :P

1

Ktos wie czy w Polsce jest dostepny taki stroj jak ma tutaj Messi? lacznie z butami i jak one sie nazywaja
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21768163_1978213118864939_5327630025483147208_n.jpg?oh=9f0db90d92588963afd795451c031628&oe=5A86B453

0

Witam, mam problem z miesniem dwuglowym od dluzszego czasu, powracajace kontuzje non stop i zdecydowalem ze w koncu trzeba odwiedzic lekarza. ktos poleca w warszawie jakies dobre miejsce, zeby nie zdarli niewiadomo ile?

3

serio zes skopiowal komentarz konradowskiego... xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?