18

Dembele, tez jestem obunozny - x tym ze obie nogi beznadziejne xd

2

Neymar po tej akcji z karnym ktorego nie dal mu Cavani, jak sobie pomysli o tym jak Messi oddawal mu karne i wolne, a w dodatku o tym karnym co Messi podawal(suarez strzelil, ale to do neya bylo) to chyba bedzie mial koszmary w nocy

0

Tej fify to dalej nie ma?

0

gdzie trzeba wejsc? nie moge znalezc tego

77

Apopos nadawania dzieciom smiesznych imion typu brajan itp, moj znajomy strollowal swojego syna nadajac mu calkiem normalne imie. otoz gosciu ma na nazwisko Osik. wiece jak nazwal swojego syna? Jan xd Jan Osik hahah xd imie, nazwisko i ksywka w jednym

0

Ktos wie kiedy bedzie demko fify 18 na PC dostepne?

24

Widziałem dzisiaj murzyna, ktory niósł pod pacha telewizor. Myslalem ze to moj, ale moj nie ma przeciez bialych butow xd

26

Co odbiera cygan w McDonaldzie?

Apetyt.

0

aa dobra dzieki, nie wiedzialem, myslalem ze kolo 22 jest

0

Orientuje sie ktos kiedy bedzie mozna pobrac nowy odcinek gry o tron? zwykle o tej porze na piratach juz byla, a tu final i dalej nic. ktos cos wie?

5

Jakby powiedzial ze na 300% to dopiero bylbym spokojny

0

dzieki za odpowiedz :) jednakze koncert a film z muzyka na zywo to dosc spora roznica, sektory po bokach maja ograniczona widocznosc, nie wiem jak z naglosnieniem, czytalem sporo komentarzy o sredniej organizacji naglosnienia itp i wgl to sie zastanawiam czy wydanie tyle kasy jest tego warte, moze ktos byl na pierwszej czesci na tym koncercie?

0

Siema, chcialbym sie wybrac na Torwar na Harrego Pottera w pazdzierniku, bilety sa dosc drogie i jest 6 kategorii biletow, ktos sie orientuje czy jest duza roznica jesli chodzi o jakosc siedzen w poszczegolnych kategoriach? oplaca sie dolozyc kilka dyszek czy po prostu brac kat6 najtansza? Ide z dziewczyna wiec koszt bedzie rosl podwojnie :P prosze o pomoc

0

Poleci ktos jakies fajne komedie w stylu Horrible bosses albo a few best man?(nie kac vegas) albo cos w stylu polowanie na druhny z owenem wilsonem?

0

Ma ktos konto na kickasstorrents? chcialem zalozyc i prosza o numer karty i ze niby nic nie bedzie pobrane no ale nigdy nic niewiadomo, ktos ma jakies informacje?

0

Pytanko do tych co pobieraja napisy z napiprojekt, otoz mam problem od jakiegos czasu regularnie jest problem z napisami, sa bardzo czesto opoznione o 1-2sekundy, czasem tak sie zaczyna dziac dopiero po kilku minutach ogladania, ktos wie jak sobie z tym poradzic? otwarzam za pomoca, k lite kodec pac czy jakos tak

0

a no ok, bo w dostawie jest tak jak zamawiam przez neta, to mimo ze w lokalu jest normalnie z dolewka to do dostawy nie daja zadnego picia a cena ta sama.,...

0

szybkie pytanie, czy jak w kfc biore na wynos to zamiast kubeczka daja mi jakas puszke picia czy nic?

0

ja tam juz w to od jakichs 10 lat nie gralem, tylko lezy i sie kurzy wiec myslalem zeby opylic moze na jakims targu

0

nie wiem jak to jest ze zuzywalnoscia, moze byc tak ze laser i ogolnie cala konsola bedzie niezdatna do uzytku i wtedy juz nikt nie kupi :/

0

Mam pytanko, otoz posiadam w bardzo dobrym stanie konsole Playstation 1, orginalna, plus kilka orginalnych gierek. wiecie moze gdzie mozna sprzedac cos takiego? najlepiej warszawa lub okolice i czy wgl sie oplaca?

27

Wydaje sie konkretny w tym co mowi, oby tez to co bedzie robil dawalo konkretne rezultaty. podoba mi sie tez zdanie "nie wiem o czym mowisz" na temat przywilejow, oby trzymal ich krotko i nie dal sobie wejsc na glowe, to bedzie dobrze

0

moge ci podeslac(jesli sie da?) notatki z wykladow z kpa, z sedzia NSA, jesli chcesz

0

Bedzie na eleven jakas transisja z pozegnania Enrique przed meczem?

1

Na zdjeciu przez pomyłke daliscie znanego "magika" Pana Zabka, co przebił gwozdziem reke, poprawcie to :)

5

dowiedzialem sie ze jest 2:0, wlaczylem i zrobilo sie 2:1, przepraszam wszystkich cules za to co sie wydarzylo

29


nie za bardzo rozumiem takie warunki... czyli co mamy nie kupowac nikogo mlodego i perspektywicznego bo masche odejdzie? no sorry... bedzie w formie to nie da sie wygryzc ze skladu mlokosowi i dalej bedzie 3cim obronca, jezeli zostanie 4 to znaczy ze powinien juz odejsc i tyle

0

dziena!

0

Mam pewien problem, nie smiejscie sie i serio szukam rady, do paneli przykleila mi sie w pokoju obok smietnika guma, nie zauwazylem tego, rozjechala sie dosc mocno i przylepiona jest tak ze nie moge odkleic, nozem szkoda podlogi a reka sie juz za bardzo nie da, ktos zna jakis sposob?

3

Portal sportbusiness.com nieoficjalnie informuje, że niespodziewanie NC+ straciło prawa do emisji piłkarskiej Ligi Mistrzów na rzecz Polsatu. Twierdzą, że ich oferta była najlepsza i najbardziej lukratywna. Po raz pierwszy rozgrywki zobaczymy na antenie Polsatu w sezonie 2018/2019, czyli jesienią przyszłego roku.

Ale jaja, co sadzicie o tym? Hajto i kołton jako komentatorzy finału LM xddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?