0

Maly blad sie wkradl, to byl 1992 a nie 1982 :P

9

A tak wgl o co chodzilo Rakiecie z ta zamiana koszulki?

0

na ktorym kanale w upc ktos wie?

1

No zebys wiedzial ze Pep zrobil z niego SO tak jak u nas Masche :P

0

zrob nowy reset i ustaw dobrze :P a tak na powaznie poszukaj w menadzerze aplikacji, tam powinno sie to znajdowac

5

Anglia moze wygrac? haha dobre, smieszne to jest jak zawsze sa w gronie faworytow i zawsze klops z tego wychodzi. Juz predzej Polska wygra to euro niz oni

2

Stary dobry Torres w dlugich wlosach... az sie lezka w oku kreci

1

Chyba serio trzeba dopisywac ze to sarkazm bo niektorzy zbyt powaznie pewe rzeczy biora :P

13

Smiechy smiechami ale po tym meczu naprawde powinna zaczac sie dyskusja na temat gry Barcy. wydaje mi sie ze to jest nieludzkie wygrywanie takim wynikiem, takie bawienie sie pilka i takie upokarzanie przeciwnika. jakas komisja powinna rozpoczac debate na temat przemocy psychicznej Barcelony w stosunku do innych rywali, ktorzy ze zlosci az sie Biali robia. wstyd panowie, to nie przystoi mes que un club. zegnam

1

mogliby znowu takie cos zorganizowac :) swoja droga w 3:22 Unzue dostrzeglem, nie wiedzialem ze wtedy tez byl w Barcy

1

Z tego co pamietam kiedys grali w futsali tylko nie pamietam czy to byly mecze pokazowe czy z jakiejs okazji i chyba grali calkiem niezle :) a mysle ze tacy zawodnicy majacy taka swietna technike jednak cos by pograli :) tak jak bodajze Van Persie kiedys byl na jakims street soccerze i ladnie wywijal,a na boisku wgl tego nie widac

2

Tak a propos wlasnie trwajacych ME w futsalu, jak myslicie, ekipa zlozona z Bravo, Neya,Messiego,Iniesty i np Pique powalczyla by cos z nimi? (oczywiscie po kilku treningach itp)

1

nie mysl o piłce gdy mowie FIFA :P

13

to byl sarkazm... przepraszam, nastepnym razem dopisze dla niezorientowanych

50

A nie lepiej pomoc jakiemus klubowi sie wybic, dostarczajac im wychowankow, ktorzy na pierwsza druzyne sa za slabi i za kilka lat zeby byli w 1 lidze i w ramach wdziecznosci oddawali 6pkt a przeciwnikow kopali podwojnie? Ponoc jakis zespol tak robi i sobie dopisuja 12pkt na starcie rozgrywek, wiec moze warto sprobowac?

1

Jak dla mnie Bravo powinien miec wyzej, fakt niedokladnosci byli ale przy pressingu atletico i wielu graczach druzyny przeciwnej na swojej polowie ciezko jest celnie dograc. a ta interwencja przy strzale griezmanna to po prostu sztos. uratowal nam mecz ta parada. jak dla mnie 8,5 spokojnie :)

43

A jeszcze troche ponad rok temu mial wygryzc Alvesa ze skladu... tymczasem nie miesci sie do skladu interu a Alves trzyma sie swietnie. jak to wszystko sie zmienia w pilce noznej

0

to juz nie lepiej zeby w siate zagrali, takie rzucanie pilka do nogi jak dla mnie troche bezsensowne jest

0


Gierka treningowa Realu, wyjasni mi ktos co ona ma na celu? bo jakos nie za bardzo potrafie to wywnioskowac

1

Juz chyba wiadomo kto dzisiaj zgarnia nagrode im "Szpaka" meczu xd

4

Messi tak czesto trzyma pewne 2 piłki w rekach, że tymi 5 sie żonglować niedlugo nauczy :P

10

Podziwiam jego cierpliwość, spokój i opanowanie. Po prostu klasa, niektorzy moga tylko popatrzec i podziwiac jak powinien sie zachowac profesjonalista

0

Przewinalem jedna strone w dol zeby zobaczyc czy nie bylo,jest tu duzo postow wiec nie dziwne ze sie powtarza

6

0

Tak dokładnie to mam na mysli :P

3

Ibrahimowic w trojce? nie no sorry ale tak samo jak Cristiano tam to jakis zart... dlatego wlasnie statystyki zawsze zaklamuja. co to wgl za ranking uwzgleniajacy celnosc podan wtf? smieszne takie rankingi. ale i tak szacun ze nawet w tym Messi i Ney bryluja

0

świetne profilowe! :D ale na stronie fanowskiej tegoz serialu bardziej mi sie podoba :P

7

Ten moment gdy mozesz usłyszec Szpaka na Troll Football :D
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1663902013650008/

0

haha ale głupote walnalem rzeczywiscie :P tak to jest jak sie nie mysli o tym co trzeba

0

W przyszlym roku beda samodzielnymi liderami :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?