zawsze_barca
Dołączył/a: kwiecień 2014
115 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maly blad sie wkradl, to byl 1992 a nie 1982 :P
9
A tak wgl o co chodzilo Rakiecie z ta zamiana koszulki?
0
na ktorym kanale w upc ktos wie?
1
No zebys wiedzial ze Pep zrobil z niego SO tak jak u nas Masche :P
0
zrob nowy reset i ustaw dobrze :P a tak na powaznie poszukaj w menadzerze aplikacji, tam powinno sie to znajdowac
5
Anglia moze wygrac? haha dobre, smieszne to jest jak zawsze sa w gronie faworytow i zawsze klops z tego wychodzi. Juz predzej Polska wygra to euro niz oni
2
Stary dobry Torres w dlugich wlosach... az sie lezka w oku kreci
1
Chyba serio trzeba dopisywac ze to sarkazm bo niektorzy zbyt powaznie pewe rzeczy biora :P
13
Smiechy smiechami ale po tym meczu naprawde powinna zaczac sie dyskusja na temat gry Barcy. wydaje mi sie ze to jest nieludzkie wygrywanie takim wynikiem, takie bawienie sie pilka i takie upokarzanie przeciwnika. jakas komisja powinna rozpoczac debate na temat przemocy psychicznej Barcelony w stosunku do innych rywali, ktorzy ze zlosci az sie Biali robia. wstyd panowie, to nie przystoi mes que un club. zegnam
1
mogliby znowu takie cos zorganizowac :) swoja droga w 3:22 Unzue dostrzeglem, nie wiedzialem ze wtedy tez byl w Barcy
1
Z tego co pamietam kiedys grali w futsali tylko nie pamietam czy to byly mecze pokazowe czy z jakiejs okazji i chyba grali calkiem niezle :) a mysle ze tacy zawodnicy majacy taka swietna technike jednak cos by pograli :) tak jak bodajze Van Persie kiedys byl na jakims street soccerze i ladnie wywijal,a na boisku wgl tego nie widac
2
Tak a propos wlasnie trwajacych ME w futsalu, jak myslicie, ekipa zlozona z Bravo, Neya,Messiego,Iniesty i np Pique powalczyla by cos z nimi? (oczywiscie po kilku treningach itp)
1
nie mysl o piłce gdy mowie FIFA :P
13
to byl sarkazm... przepraszam, nastepnym razem dopisze dla niezorientowanych
50
A nie lepiej pomoc jakiemus klubowi sie wybic, dostarczajac im wychowankow, ktorzy na pierwsza druzyne sa za slabi i za kilka lat zeby byli w 1 lidze i w ramach wdziecznosci oddawali 6pkt a przeciwnikow kopali podwojnie? Ponoc jakis zespol tak robi i sobie dopisuja 12pkt na starcie rozgrywek, wiec moze warto sprobowac?
1
Jak dla mnie Bravo powinien miec wyzej, fakt niedokladnosci byli ale przy pressingu atletico i wielu graczach druzyny przeciwnej na swojej polowie ciezko jest celnie dograc. a ta interwencja przy strzale griezmanna to po prostu sztos. uratowal nam mecz ta parada. jak dla mnie 8,5 spokojnie :)
43
A jeszcze troche ponad rok temu mial wygryzc Alvesa ze skladu... tymczasem nie miesci sie do skladu interu a Alves trzyma sie swietnie. jak to wszystko sie zmienia w pilce noznej
0
to juz nie lepiej zeby w siate zagrali, takie rzucanie pilka do nogi jak dla mnie troche bezsensowne jest
0
Gierka treningowa Realu, wyjasni mi ktos co ona ma na celu? bo jakos nie za bardzo potrafie to wywnioskowac
1
Juz chyba wiadomo kto dzisiaj zgarnia nagrode im "Szpaka" meczu xd
4
Messi tak czesto trzyma pewne 2 piłki w rekach, że tymi 5 sie żonglować niedlugo nauczy :P
10
Podziwiam jego cierpliwość, spokój i opanowanie. Po prostu klasa, niektorzy moga tylko popatrzec i podziwiac jak powinien sie zachowac profesjonalista
0
Przewinalem jedna strone w dol zeby zobaczyc czy nie bylo,jest tu duzo postow wiec nie dziwne ze sie powtarza
6
Panie i Panowie Alen Halilovic!
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/videos/1213088998719780/ :D
0
Tak dokładnie to mam na mysli :P
3
Ibrahimowic w trojce? nie no sorry ale tak samo jak Cristiano tam to jakis zart... dlatego wlasnie statystyki zawsze zaklamuja. co to wgl za ranking uwzgleniajacy celnosc podan wtf? smieszne takie rankingi. ale i tak szacun ze nawet w tym Messi i Ney bryluja
0
świetne profilowe! :D ale na stronie fanowskiej tegoz serialu bardziej mi sie podoba :P
7
Ten moment gdy mozesz usłyszec Szpaka na Troll Football :D
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1663902013650008/
0
haha ale głupote walnalem rzeczywiscie :P tak to jest jak sie nie mysli o tym co trzeba
0
W przyszlym roku beda samodzielnymi liderami :P