0

@dawidbudzik Miał w trakcie sezonu parę przebłysków, nic więcej.Wczoraj wystawili mu patelnię, a on trafił prosto w rękawice. Można było lepiej spożytkować te pieniądze.

2

@barteq Tutaj problemem jest nasz kolejny bramkarz a nie Casado :P

1

@rogal478 Za to ty nie piwnineś póki co pozbywać się słownika ;)

1

A kudłaty udowadnia że może być naprawdę świetnym transferem na lewą strone... no ale dla nas ważniejszy był gordon :P

0

@aiven Wydaje mi się że jakby miało wypłynąc to już by wybiło.

Była akcja z "taśmami Florka" i w sumie też miał być kryzys i umarło to śmiercią naturalną dzieki naszej sprawie ;P

0

@LinekMichal Tutaj też się z tobą zgodze, jednakże potrzebujemy głebi składu... pamiętamy co było gdy Pedri był kontuzjowany, nie grało to...

Cały czas brakuje nam głebi składu a jeśli to prawda że Real kupi Bastoniego to padne ze śmiechu :P

Barca scoutuje a Real kupuje :P

0

@LinekMichal Nie no jak najbardziej masz racje że to nie jest jakiś niespotykany talent i ktoś wart 200 mln.

Jednakże patrząć na naszą lewą strone byłby najlepszy obecnie.

Dodatkowo oglądając ten jeden mecz Hiszpanii na mistrzostwach można śmiało powiedzieć że był jednym z najepszych Hiszpanów na boisku.

Real się wzmacnia póki co naszym kosztem, wszystkich z którymi rozmawiami sprzątają nam sprzed nosa (pytanie czy Deco tak wolno działa myśląc że ma czas czy nasze oferty dla tych piłkarzy są aż tak nie atrakcyjne).

0

@LinekMichal Patrząc w jakimi kwotami obracają kluby w Angli gdy sprzedają miedzy sobą piłkarzy to była i jest dobra cena.

Przecież tam jakieś placki latają za większą kase ;)

0

@bartulek98 Odpowiedz jest prosta, jesteśmu biedni, nie rozumiem zdziwienia :P

0

@gaq Przecież do środka mają teraz Bernardo, czyli człowieka bardziej kreatywnego niż cała ich pomoc w ostnim sezonie, a tak jak napisał kolega mają ściągnąć jeszcze kogoś.

0

@LinekMichal Jeśli faktycznie sprzedamy Balde to zostaniemy z Maldinim i Cancelo?

Jeden lepiej gra na środku obrony a drugi to dziadek który pogra jeszcze jeden sezon i będzie problem... Tak więc wydaje się że będzie potrzebny lewy obrońca a taką okazje zmarnowaliśmy że głowa mała a Alvarez do nas nie przyjdzie :P

0

@Cules69 Po co Ci ten Alvarez, tylko żeby kupić kogoś drogiego? Nie stać nas a materace za tyle ile my proponujemy to go nie puszczą.
Nie wolno marnować czasu i zacząć szukać kogoś innego.

0

No tak bo zamiast iść po kudłatego to bili sie o "króla" Juliana.. Brawo...

0

@gukwa Nie pitol :P

Mecz z Atletico w PK to był jego koniec i obstawiam że nawet on musiał się domyślać że będzie żegnanie.

Wyciągnąć najwiecej kasy, zostawić sobie opcje pierwokupu lub kwoty za którą będziemy mogli go kiedyś ściągnąć jakby odpalił i niech idzie w świat ;)

2

@Emerald Opcja pierwokupu to obowiązek (tak robi Real) za konkretną kwotę, trzeba mieć kontrole na wypadek jakby odpalił... Sam % z kolejnego transferu to za mało.

1

@fenix1983 Powinnismy robic to co real, czyli opcja ściągniecia go za daną kwotę przez kolejne powiedzmy 3 lata i opcja pierwokupu... a nie tylko kasa z kolejnego transferu.

Bez tego zaś może być sytuacja w której za parę lat będziemy płacić za niego gruby hajs...

0

@ACRAB95 A przypadkiem Michał i otoczenie nie potwierdzili że ich tak w sumie Polska repka nie interesuje? :P

0

@Wiking88 Arsenal gra taki football że ja tam się cieszę że im się nie udało, jeszcze ktoś by pomyślał że taka epoka nastaje czy coś :P

0

@RumbleDelivery Tak i bądźmy zawsze takimi Januszami... Trzeba w takich przypadkach robić to co Real czyli sprzedać trochę taniej ale zapewnić sobie opcje: kwotę za którą przez kolejne parę lat będziemy mogli go odkupić jako pierwsi na wypadek jakby sie rozwinął i bardziej opłacalne byłoby go ściągnięcie i sprzedaż dalej dodatkowo procent ze sprzedaży jakbyśmy się jednak nie zdecydowali.

0

@MOLESTA akurat dopóki Chelsea nie powie ok to ma więcej do gadania niż cała nasza delegacja, agenci i piłkarz razem wzięci...

4

@AnalizaTV Widze że mamy tutaj Pana marude, niszczyciela dobrej zabawy.

1

@FanVictoraIbarbo Ta nie mają 30 mln a prawie 60 mln na kolesia który już raz się nie sprawdził zbytnio mają, to nie FM :P

1

@Kapitan9 mówisz o tych 200 € plus Vat?
Poszalejemy na rynku, nikt nam tego Joao nie sprzeda za paczke gruszek a więcej nie mamy :D

6

Troche Perez odleciał... Normalnie zalatuje Trumpem :D

0

@novy1899 W fifie albo FM można w jeden sezon taką rotacje składu zrobić że łooooo Panie :P

1

@FRANK2020 Troche to smutne że my się cieszymi z takich klauzul jak 20% co da nam +/- 2 mln € a taki Real przy wszystkich takich piłkarzach ma opcje pierwokupu (za ustaloną kwotę) i tak naprawdę decydują czy chcą by piłkarz gdzieś dalej przeszedł czy jednak do nich co pozwala im go sprzedać za większą kase niż takie śmieszne klauzule...

0

@Ryoumen Przecież już były informację że Grimaldo nie dla Barcy.

1

@maikeru W sumie jakbyśmy trafili w finale na takie PSG to pewnie skończyłoby się tak jak w zeszłym roku PSG - Inter, to może nawet i lepiej że nas tam nie ma :P

0

@Guillegavira A dotknie piłki w takich ważnych meczach? Serio pytam bo ostatnio tak zarobiony że nie mam czasu oglądać.

6

Ładnie to pokazuje jak daliśmy ciała gdy graliśmy z materacami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?