0

Powiedz mi a co ma Roura do taktyki? Wierzysz w to że to on ustawia taktykę a nie Tito? Roura może ich jedynie przypilnować na treningu żeby dobrze pracowali i później w szatni coś tam im pogadać nic więcej! Najłatwiej się jedzie po bezbronnym....

0

Matko kochana co wy od niego chcecie on ma rację jeśli będziemy grać tak samo jak w ostatnich meczach to nie odrobimy tych 2 bramek i taka jest prawda, musi się coś zmienić.

0

Ja chce Ville i Tello od pierwszej minuty!

0

To co się wydarzyło na trybunach było piękne, jak kibice skandowali domagając się żeby wszedł na boisko. Jak Tito dalej będzie robił tak jak robi to nic z tego nie będzie. PEP OLEJ NIEMCÓW WRACAJ DO NAS!

0

Nawet nasza drużyna to nie są samo grajki, muszą mieć prawdziwe przygotowanie przed meczem i w trakcie meczu ktoś musi nad nimi czuwać.

0

Nie chce wyjść na sezonowca lub coś w tym stylu ale nasi piłkarze to nie są samo grajki JAK ICH PRZYGOTOWANO DO MECZU TO TAK ZAGRALI!
Brak trenera i to wszystko. Przykro mi z powodu Tito ale jak się ma taką chorobę (wiem co to znaczy sam mam bardzo bliską osobę również z rakiem) i nie może się być z piłkarzami to się rezygnuję a nie ciągnie to na siłę asystentem.

0

Mówicie sezonowcy ale większość z nich ma racje. Popatrzcie już na sam początek meczu jak barca atakowała zanim Fabregas się doczłapał do przodu to już real miał kontre. Taktyka jaka została ustalona na ten mecz się totalnie nie sprawdziła. Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę ale już na początku sezonu pisałem że tak będzie po odejściu Pepa. Słabsze drużyny ogramy i ligę odzyskamy ale jak się trafi ktoś mocniejszy jak Milan czy teraz Real to nic nie ugrają.

0

Ja tam mam nadzieję że Bojan jeszcze kiedyś do nas wróci i pokaże klasę:)

0

To już lepiej wypożyczyć Pedro albo Alexisa bo mimo że dostają więcej minut to i tak graja gorzej od Davida który gra tylko w końcówkach meczy....

0

Daniego proszę nawet nie dotykać, tylko starać się żeby został w klubie

0

Popatrzmy prawdzie w oczy Pep odszedł i nie wróci za sezon czy dwa, pewnie będzie się chciał sprawdzić w innych ligach tak jak tu piszą.

0

Tylko proszę was nie ruszajcie Tello :(

0

ehh i zaś płakać mi się chce :(

0

Kończy się era która mogłaby trwać wiecznie :((((

0

Jak Pep został trenerem Barcy to miałem przeczucie że to będzie coś dobrego, przed tym sezonem miałem zaś przeczucie że Barca nie zagra tak jak w poprzednim sezonie. Teraz mam przeczucie że dni chwały Barcy się właśnie skończyły :((

0

A ja powiem tylko tyle zobaczyłem wyjściową 11 i ustawienie to już wiedziałem że to nie będzie dobry mecz.

0

diego626

Kibice Sevilli świetnie dopingowali swoich ta przyśpiewka była genialna,
ale dalej nie wiem jak się nazywała a na youtube tego nie znalazłem

0

A ja mam pytanie co to była za przyśpiewka kibiców sevilli co tak ładnie śpiewali na cały stadion zna ktoś??:P

0

Mam nadzieje że zostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?