Tello nie może odejść, ostatnio może nie zachwycał ale to przez brak właśnie tych minut, Pedro ma ich więcej a gra piach, czemu jego nie sprzedać a wprowadzić młodszego?
Powodzenia im życzę z taką grą, i to już nie chodzi tylko o obronę, ile można grac super długie piłki do neymara czy alexisa jak nic z tego nie ma?
Oni chyba śpią na treningach albo Martino odpowiedniej taktyki na przeciwnika zbytnio nie umie ustawiać......
Tutaj się muszę zgodzić z Miki'm, w zeszłym sezonie Tito go zajechał dając go do gry gdy nie był gotowy tylko po to żeby wyniki się zgadzały i teraz to się za nim ciągnie. Trochę winy ponosi też sam Messi ale pamiętajmy że to trener powinien podejmować ostateczną decyzję a nie Leo który jak powie że chce grac to musi być w podstawowym składzie.
VanBarca
Powiedz mi kolego jedno czy ty siedzisz w głowie Messiego że wiesz co jest dla niego ważne?
Wywiady to jest co innego, tam mają powiedzieć parę ładnych słów i to wszystko a co tak naprawdę myślą to wiedzą tylko oni.
Jak trzeba być zapatrzonym żeby takich podstawowych rzeczy nie pojmować...
Jest dobrze, ale mam nadzieje że dalej utrzymają taką grę ale real teraz ruszy bardziej do przodu więc ciężko będzie miała obrona.
Co do karnego to powiem tylko tyle że ostatnio to real dostawał karne z kapelusza i zasłużyli sobie na to żeby teraz takie kontrowersyjne sytuację ignorować!
Z tego co wiem to są piwka na których jest herb FCB, nie pamiętam jak się nazywało ale jest całe czerwone, w smaku nie jest jakoś specjalnie dobre ale daje rade.
Nosz kur..... Gdybym ja się zamiast uczyć bilogii w szkole grał w piłkę byłbym piłkarzem i poprowadziłbym naszą drużynę narodową do finałów każdej imprezy!
Powiedz mi w którym momencie Xavi grał lepiej? hm?
Isco i Modrić grają dobrze, illarra może nie był zbyt udanym transferem ale zdarza się. Chodzi mi o to że teraz ani Xavi czy Iniesta nie wyróżniają się na tle wyżej wymienionych, dlatego nie można mówić że ich środek jest do bani a nasi ich zmiotą. Wystarczy trochę pomyśleć a nie ślepo nawijać to samo....
Mario błagam cie... Xavi jest totalnie bez formy, już lepsze podania ma od niego Busquets. Iniesta też jeszcze nie zachwyca ale w meczu z milanem miał parę zagrań więc może się rozkręci.
0
Tello nie może odejść, ostatnio może nie zachwycał ale to przez brak właśnie tych minut, Pedro ma ich więcej a gra piach, czemu jego nie sprzedać a wprowadzić młodszego?
0
Ten zarząd jakieś jaja robi, montoya gra ostatnio bardzo dobrze nie wiem i nie rozumiem tego czemu jeszcze z nim kontraktu nie przedłużyli...
0
Słabo to gra dopiero od tego sezonu a i tak ma przejawy czystego geniuszu i talentu, proszę cię zamilcz.
0
Panie Martino na starość to Pan ślepnie widzę...
0
a co ci Messi da? Przed kontuzją też jakoś specjalnie nie błyszczał, coś czuje że w tym meczu też by zbytnio nie pomógł.
0
Jedyny który coś próbuje grać to jest alexis i czasami coś iniesta, reszta to dno.
0
Co ci da teraz Leo? Tak samo w ostatnich meczach w których on grał też mu niezbyt szło.
0
Powodzenia im życzę z taką grą, i to już nie chodzi tylko o obronę, ile można grac super długie piłki do neymara czy alexisa jak nic z tego nie ma?
Oni chyba śpią na treningach albo Martino odpowiedniej taktyki na przeciwnika zbytnio nie umie ustawiać......
0
Teraz to jakiś żart prawda?
0
Mamy pecha ale Pinto da rade :)
0
Osobiście podobały mi się koszulki z sezonu 09/10 chyba, te co połowa była cała czerwona a druga cała niebieska, takie 2 pasy.
0
Tutaj się muszę zgodzić z Miki'm, w zeszłym sezonie Tito go zajechał dając go do gry gdy nie był gotowy tylko po to żeby wyniki się zgadzały i teraz to się za nim ciągnie. Trochę winy ponosi też sam Messi ale pamiętajmy że to trener powinien podejmować ostateczną decyzję a nie Leo który jak powie że chce grac to musi być w podstawowym składzie.
0
Fabs ostatnio dobrze gra w napadzie jak i w pomocy, wystarczy jego siły dobrze rozkładać żeby coś głupiego się z nim nie stało.
0
Ciekawe jak Leo się teraz musi czuć, straszne to jest. Ale jak wróci do zdrowia to zaś wszystkim pokaże gdzie ich miejsce!
0
Szkoda tego Leo szkoda, ale ja uważam że zajechał go w zeszłym sezonie Tito wpuszczając go gdy nie był całkiem zdrowy i teraz się to za nim ciągnie.
0
Mam nadzieje że w przerwie meczu już będą jakieś informacje o Leo :((
0
Jak poszło Galata?
0
Fajna ta czcionka może za rok dadzą jak wyczają że ludziom się podoba :)
0
VanBarca
Powiedz mi kolego jedno czy ty siedzisz w głowie Messiego że wiesz co jest dla niego ważne?
Wywiady to jest co innego, tam mają powiedzieć parę ładnych słów i to wszystko a co tak naprawdę myślą to wiedzą tylko oni.
Jak trzeba być zapatrzonym żeby takich podstawowych rzeczy nie pojmować...
0
bugha bugha hgyta bugydvga
(tak jest szefie.... RYYYYBA)
xD
0
Jest dobrze, ale mam nadzieje że dalej utrzymają taką grę ale real teraz ruszy bardziej do przodu więc ciężko będzie miała obrona.
Co do karnego to powiem tylko tyle że ostatnio to real dostawał karne z kapelusza i zasłużyli sobie na to żeby teraz takie kontrowersyjne sytuację ignorować!
0
Z tego co wiem to są piwka na których jest herb FCB, nie pamiętam jak się nazywało ale jest całe czerwone, w smaku nie jest jakoś specjalnie dobre ale daje rade.
0
Rozumiem że rozmowa z tobą niema najmniejszego sensu. Tschus
0
Nosz kur..... Gdybym ja się zamiast uczyć bilogii w szkole grał w piłkę byłbym piłkarzem i poprowadziłbym naszą drużynę narodową do finałów każdej imprezy!
0
Powiedz mi w którym momencie Xavi grał lepiej? hm?
Isco i Modrić grają dobrze, illarra może nie był zbyt udanym transferem ale zdarza się. Chodzi mi o to że teraz ani Xavi czy Iniesta nie wyróżniają się na tle wyżej wymienionych, dlatego nie można mówić że ich środek jest do bani a nasi ich zmiotą. Wystarczy trochę pomyśleć a nie ślepo nawijać to samo....
0
Mario błagam cie... Xavi jest totalnie bez formy, już lepsze podania ma od niego Busquets. Iniesta też jeszcze nie zachwyca ale w meczu z milanem miał parę zagrań więc może się rozkręci.
0
Racja, miały być rotacje a jak dotąd Xavi bez formy i na dodatek nie najmłodszy gra cały czas.
0
Wszystko ma swój początek i koniec, naturalna kolej rzeczy.
Barca przygaśnie na parę lat a później znów skoczy do góry :)
0
Ehh i zaś wpuścił Pedro zamiast Tello....
0
CO w chcecie od Alexisa, jeszcze 2 mecze temu to każdy z was się nad nim spuszczał, oceniajcie go po meczu....