Wypowiem się, wydaje mi się że Messi nie utracił pasji do piłki tylko boi się złapać kolejną kontuzję, dlatego już nie robi takich dynamicznych wejść i nie próbuje na pełnej szybkości ominąć 5 obrońców.
I po tej kolejce Barca spada na 3 miejsce jakie to piękne :/
Czemu ci trenerzy nie mają jaj i nie przetasują drużyny jak Guardiola, tu kogoś sprzedał tutaj kupił dobrze ich ustawił i wygrał wszystko, ale Ci trenerzy tego nie zrobią bo z tych panów zrobiły się gwiazdki i są nie do ruszenia....
Głupoty gadasz, myślisz że jak Reina bedzię siedział 3/4 sezonu na ławce to w razie czego będzie bronił jak najlepszy bramkarz świata? Bez ogrania nikt nie jest dobry.
Ludzie nie pitolcie że się stał gwiazdką czy coś w tym stylu, kiedyś może to była tylko pasja ale teraz Leo myśli o przyszłości nie tylko swojej ale i o przyszłości syna. Ostatnie kontuzję mówią mu że musi zarobić jak najwięcej przed końcem kariery itd.
Powiedzcie mi czy jakbyście mogli tyle zarabiać, nie walczylibyście o to?
Jak ktoś powie tekst w stylu "nie ja bym mógł grać w tym klubie za darmo"
to przepraszam ale z chęcią go wyśmieje w twarz.
0
Nie możemy wygrać na Camp Nou, jakoś nie chce mi się wierzyć że wygramy na stadionie Atletico.
0
Jak mogą oklaskiwać kogoś kto spowodował kontuzje jednego z ich piłkarzy?
0
Wywalać jak najdalej??? serio?
Barca nie gra piłki typu - kopiemy na chama do przodu może coś z tego będzie...
0
Neymar akurat w tym meczu nie gra tak źle.
0
hah, no i tyle było z bronienia ligi, może CPR albo LM wygrają ale z taka grą to z Ati dostaną baty
0
Oni nawet nie potrafią podać piłki na 5m! LOL!
0
Neymara zostawcie w spokoju to nie jego wina że nasi "kreatywni" pomocnicy nie potrafią nic zagrać do przodu!
0
Już wiecie dlaczego wszyscy powoli uciekają z Barcy......
1
Jeśli Pep naprawdę chciał zrobić rewolucję i na to mu nie pozwolono to mogę skwitować jedynie tak, WIELKA SZKODA :/
0
Wypowiem się, wydaje mi się że Messi nie utracił pasji do piłki tylko boi się złapać kolejną kontuzję, dlatego już nie robi takich dynamicznych wejść i nie próbuje na pełnej szybkości ominąć 5 obrońców.
0
Liczą się puchary owszem ale to nie jest najważniejsze jak tego nie rozumiesz to nie powinieneś kibicować temu klubowi ;)
0
Panowie i oczywiście drogie Panie, jak tak zagramy z RM i oni będą dysponowani tak jak dzisiaj to puchar pojedzie do Madrytu :)
0
Ten Pan zwyczajnie się boi że go nie wybiorą a u władzy chce być pewnie jak najdłużej....
0
Nie pitol bo Tito był trenerem bez zmian, ten się przynajmniej stara coś zrobić
0
I po tej kolejce Barca spada na 3 miejsce jakie to piękne :/
Czemu ci trenerzy nie mają jaj i nie przetasują drużyny jak Guardiola, tu kogoś sprzedał tutaj kupił dobrze ich ustawił i wygrał wszystko, ale Ci trenerzy tego nie zrobią bo z tych panów zrobiły się gwiazdki i są nie do ruszenia....
0
Jeszcze tego nie było ale jak sobie pomyśle o tym szpalerze który mu zrobią nasi pod koniec jego ostatniego meczu to aż mi się coś na sercu dzieje :(
0
Cóż swoje lata nasz tarzan ma, jeszcze rok może na upartego dwa i będzie trenował młodych obrońców w szkółce :)
0
Wiesz, coś się kończy coś zaczyna :)
0
Jesteśmy liderami to prawda, ale jakim cudem Barca i Atletico zmarnowało taką przewagę nad Realem? Tego nie ogarniam :)
0
Nikt nie mówi o burzeniu starego CN w razie czego, zawsze można stary stadiom wykorzystać w inny sposób.
0
Głupoty gadasz, myślisz że jak Reina bedzię siedział 3/4 sezonu na ławce to w razie czego będzie bronił jak najlepszy bramkarz świata? Bez ogrania nikt nie jest dobry.
0
Jaki wynik?
0
Tak z czystej ciekawości kiedy ostatni raz grał Puyol?
0
Ludzie nie pitolcie że się stał gwiazdką czy coś w tym stylu, kiedyś może to była tylko pasja ale teraz Leo myśli o przyszłości nie tylko swojej ale i o przyszłości syna. Ostatnie kontuzję mówią mu że musi zarobić jak najwięcej przed końcem kariery itd.
Powiedzcie mi czy jakbyście mogli tyle zarabiać, nie walczylibyście o to?
Jak ktoś powie tekst w stylu "nie ja bym mógł grać w tym klubie za darmo"
to przepraszam ale z chęcią go wyśmieje w twarz.
0
LOL
Jeden wielki flame? Za co?
Trzeba być obiektywnym i patrzeć na wszystko trzeźwo, bezsensowne zaślepienie w niczym nie pomaga, ludzie może trochę opamiętania?
0
Jest jedno pytanie
Tata źle się tu czuje i tylko przez to odchodzi
czy
Tata niezbyt lubi zarząd i się z nimi nie dogaduje.
0
Wiecie może Guardiole wywalą z Bayernu i by go zastąpił xD
0
Liczę tylko na to że real zagra z Arsenalem
0
Gramy z City...
0
czemu ma siedzieć cicho? Bo prawdę powiedział?