0

Nie możemy wygrać na Camp Nou, jakoś nie chce mi się wierzyć że wygramy na stadionie Atletico.

0

Jak mogą oklaskiwać kogoś kto spowodował kontuzje jednego z ich piłkarzy?

0

Wywalać jak najdalej??? serio?
Barca nie gra piłki typu - kopiemy na chama do przodu może coś z tego będzie...

0

Neymar akurat w tym meczu nie gra tak źle.

0

hah, no i tyle było z bronienia ligi, może CPR albo LM wygrają ale z taka grą to z Ati dostaną baty

0

Oni nawet nie potrafią podać piłki na 5m! LOL!

0

Neymara zostawcie w spokoju to nie jego wina że nasi "kreatywni" pomocnicy nie potrafią nic zagrać do przodu!

0

Już wiecie dlaczego wszyscy powoli uciekają z Barcy......

1

Jeśli Pep naprawdę chciał zrobić rewolucję i na to mu nie pozwolono to mogę skwitować jedynie tak, WIELKA SZKODA :/

0

Wypowiem się, wydaje mi się że Messi nie utracił pasji do piłki tylko boi się złapać kolejną kontuzję, dlatego już nie robi takich dynamicznych wejść i nie próbuje na pełnej szybkości ominąć 5 obrońców.

0

Liczą się puchary owszem ale to nie jest najważniejsze jak tego nie rozumiesz to nie powinieneś kibicować temu klubowi ;)

0

Panowie i oczywiście drogie Panie, jak tak zagramy z RM i oni będą dysponowani tak jak dzisiaj to puchar pojedzie do Madrytu :)

0

Ten Pan zwyczajnie się boi że go nie wybiorą a u władzy chce być pewnie jak najdłużej....

0

Nie pitol bo Tito był trenerem bez zmian, ten się przynajmniej stara coś zrobić

0

I po tej kolejce Barca spada na 3 miejsce jakie to piękne :/

Czemu ci trenerzy nie mają jaj i nie przetasują drużyny jak Guardiola, tu kogoś sprzedał tutaj kupił dobrze ich ustawił i wygrał wszystko, ale Ci trenerzy tego nie zrobią bo z tych panów zrobiły się gwiazdki i są nie do ruszenia....

0

Jeszcze tego nie było ale jak sobie pomyśle o tym szpalerze który mu zrobią nasi pod koniec jego ostatniego meczu to aż mi się coś na sercu dzieje :(

0

Cóż swoje lata nasz tarzan ma, jeszcze rok może na upartego dwa i będzie trenował młodych obrońców w szkółce :)

0

Wiesz, coś się kończy coś zaczyna :)

0

Jesteśmy liderami to prawda, ale jakim cudem Barca i Atletico zmarnowało taką przewagę nad Realem? Tego nie ogarniam :)

0

Nikt nie mówi o burzeniu starego CN w razie czego, zawsze można stary stadiom wykorzystać w inny sposób.

0

Głupoty gadasz, myślisz że jak Reina bedzię siedział 3/4 sezonu na ławce to w razie czego będzie bronił jak najlepszy bramkarz świata? Bez ogrania nikt nie jest dobry.

0

Jaki wynik?

0

Tak z czystej ciekawości kiedy ostatni raz grał Puyol?

0

Ludzie nie pitolcie że się stał gwiazdką czy coś w tym stylu, kiedyś może to była tylko pasja ale teraz Leo myśli o przyszłości nie tylko swojej ale i o przyszłości syna. Ostatnie kontuzję mówią mu że musi zarobić jak najwięcej przed końcem kariery itd.

Powiedzcie mi czy jakbyście mogli tyle zarabiać, nie walczylibyście o to?

Jak ktoś powie tekst w stylu "nie ja bym mógł grać w tym klubie za darmo"
to przepraszam ale z chęcią go wyśmieje w twarz.

0

LOL
Jeden wielki flame? Za co?

Trzeba być obiektywnym i patrzeć na wszystko trzeźwo, bezsensowne zaślepienie w niczym nie pomaga, ludzie może trochę opamiętania?

0

Jest jedno pytanie

Tata źle się tu czuje i tylko przez to odchodzi

czy

Tata niezbyt lubi zarząd i się z nimi nie dogaduje.

0

Wiecie może Guardiole wywalą z Bayernu i by go zastąpił xD

0

Liczę tylko na to że real zagra z Arsenalem

0

Gramy z City...

0

czemu ma siedzieć cicho? Bo prawdę powiedział?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?