Tylko że młode chłopaki nie chcą być wiecznymi rezerwowymi i prędzej czy później odejdą gdy stracą cierpliwość a obecny skład coraz młodszy nie jest. Osobiście uważam że Roberto gra solidnie na prawej obronie i póki co bardziej zasługuje na grę w pierwszym składzie.
Młodzi muszą się ogrywać i to nie tylko na wypożyczeniu w jakimś słabym zespole ale i w naszej pierwszej drużynie, po co wychowankowie jak możemy wszystko kupić a szkółką będziemy się szczycić bo w sumie kto nam zabroni.
Edit Albo jeszcze lepiej zamknijmy szkółkę a pieniądze które na nią idą wydajmy na transfery!
Katalonia puki co daje bardzo ładne pieniądze do budżetu Hiszpanii. Chodzi o to że Katalonia sobie bardzo dobrze poradzi bez Hiszpanii ale Hiszpania nie poradzi sobie bez Katalonii :)
0
Dlatego coraz częściej to Roberto powinien wychodzić w pierwszym składzie, może się okazać że będzie naszą przyszłością na prawej obronie.
0
Tylko że młode chłopaki nie chcą być wiecznymi rezerwowymi i prędzej czy później odejdą gdy stracą cierpliwość a obecny skład coraz młodszy nie jest. Osobiście uważam że Roberto gra solidnie na prawej obronie i póki co bardziej zasługuje na grę w pierwszym składzie.
0
Akurat Munir wczoraj tak źle nie zagrał, ładnie wszedł w to pole karne i podał, prędzej to Lui miał więcej szczęścia.
1
To nie tylko wina niemca...
0
Nie ważne, sorry.
2
Młodzi muszą się ogrywać i to nie tylko na wypożyczeniu w jakimś słabym zespole ale i w naszej pierwszej drużynie, po co wychowankowie jak możemy wszystko kupić a szkółką będziemy się szczycić bo w sumie kto nam zabroni.
Edit
Albo jeszcze lepiej zamknijmy szkółkę a pieniądze które na nią idą wydajmy na transfery!
3
Ta jak białe to tylko real?? serio? Reprezentacja Polski jakie ma koszulki to chyba nie pamiętasz ;P
0
Myślę że ja :)
0
Ja się pytam czemu Ter Stegen nie wyszedł...
3
Czemu mam wrażenie że to jest jedyny piłkarz od dawna który powiedział to co chciał i go nie rusza to że ktoś się może obrazić. Więcej takich.
1
To akurat 100% prawda.
2
Pedro jest jak zwykle rażąco nie skuteczny. Jeden mecz w którym jest "bohaterem" nic nie zmienia.
0
Ta Neymar pewnie by coś zmeinił...
6
No bo widzisz ty masz wakacje a niektórzy już nie chodzą do szkoły i muszą pracować :P
0
fenomenalnie??? Człowieku co za głupoty gadasz...
1
Mogliby po tym jak przywitają się z drużyną bayernu przywitać się z Guardiolą, każdy po kolei podchodzi wita się i wraca na boisko :)
0
Przynajmniej się starają wymyślić coś innego
0
Alves nie gra dużo lepiej, od paru sezonów nie ma formy. Jak już tak bardzo nie chcemy Montoy to trzeba wyczarować nowego...
0
Oj poczekaj aż rodzice zakręcą kurek ;)
0
Człowieku nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale jak się zniszczy lusterko to się nie kupuje z biegu nowego auta bo tamto już jest beeee.
0
2 def??? Teraz nie będzie akcji żadnych...
0
co ten Neymar wyczynia...
0
Nie mamy pomocy, nasz wspaniały Chorwat nie istnieje.
0
źle się dzieje, jak tak dalej pójdzie to się skończy bardzo nie po naszej myśli ;/
3
To jest okupacja i nic tego nie zmieni, Katalończycy nie są Hiszpanami i w Hiszpanii trzymają ich siłą, powiedz mi jak to inaczej nazwiesz ;)
8
Katalonia puki co daje bardzo ładne pieniądze do budżetu Hiszpanii. Chodzi o to że Katalonia sobie bardzo dobrze poradzi bez Hiszpanii ale Hiszpania nie poradzi sobie bez Katalonii :)
4
Niech ktoś mi powie że liga angielska jest twarda, to co teraz Anglicy pokazują mówi całkiem coś innego.
4
Arbiter to jakiś pajac totalnie chłop nie wie co robi
4
Boże, co on zrobił, akcja meczu...
6
Życzę PSG żeby jakoś strzelili tą bramkę i awansowali