0

Dlatego coraz częściej to Roberto powinien wychodzić w pierwszym składzie, może się okazać że będzie naszą przyszłością na prawej obronie.

0

Tylko że młode chłopaki nie chcą być wiecznymi rezerwowymi i prędzej czy później odejdą gdy stracą cierpliwość a obecny skład coraz młodszy nie jest. Osobiście uważam że Roberto gra solidnie na prawej obronie i póki co bardziej zasługuje na grę w pierwszym składzie.

0

Akurat Munir wczoraj tak źle nie zagrał, ładnie wszedł w to pole karne i podał, prędzej to Lui miał więcej szczęścia.

1

To nie tylko wina niemca...

0

Nie ważne, sorry.

2

Młodzi muszą się ogrywać i to nie tylko na wypożyczeniu w jakimś słabym zespole ale i w naszej pierwszej drużynie, po co wychowankowie jak możemy wszystko kupić a szkółką będziemy się szczycić bo w sumie kto nam zabroni.

Edit
Albo jeszcze lepiej zamknijmy szkółkę a pieniądze które na nią idą wydajmy na transfery!

3

Ta jak białe to tylko real?? serio? Reprezentacja Polski jakie ma koszulki to chyba nie pamiętasz ;P

0

Myślę że ja :)

0

Ja się pytam czemu Ter Stegen nie wyszedł...

3

Czemu mam wrażenie że to jest jedyny piłkarz od dawna który powiedział to co chciał i go nie rusza to że ktoś się może obrazić. Więcej takich.

1

To akurat 100% prawda.

2

Pedro jest jak zwykle rażąco nie skuteczny. Jeden mecz w którym jest "bohaterem" nic nie zmienia.

0

Ta Neymar pewnie by coś zmeinił...

6

No bo widzisz ty masz wakacje a niektórzy już nie chodzą do szkoły i muszą pracować :P

0

fenomenalnie??? Człowieku co za głupoty gadasz...

1

Mogliby po tym jak przywitają się z drużyną bayernu przywitać się z Guardiolą, każdy po kolei podchodzi wita się i wraca na boisko :)

0

Przynajmniej się starają wymyślić coś innego

0

Alves nie gra dużo lepiej, od paru sezonów nie ma formy. Jak już tak bardzo nie chcemy Montoy to trzeba wyczarować nowego...

0

Oj poczekaj aż rodzice zakręcą kurek ;)

0

Człowieku nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale jak się zniszczy lusterko to się nie kupuje z biegu nowego auta bo tamto już jest beeee.

0

2 def??? Teraz nie będzie akcji żadnych...

0

co ten Neymar wyczynia...

0

Nie mamy pomocy, nasz wspaniały Chorwat nie istnieje.

0

źle się dzieje, jak tak dalej pójdzie to się skończy bardzo nie po naszej myśli ;/

3

To jest okupacja i nic tego nie zmieni, Katalończycy nie są Hiszpanami i w Hiszpanii trzymają ich siłą, powiedz mi jak to inaczej nazwiesz ;)

8

Katalonia puki co daje bardzo ładne pieniądze do budżetu Hiszpanii. Chodzi o to że Katalonia sobie bardzo dobrze poradzi bez Hiszpanii ale Hiszpania nie poradzi sobie bez Katalonii :)

4

Niech ktoś mi powie że liga angielska jest twarda, to co teraz Anglicy pokazują mówi całkiem coś innego.

4

Arbiter to jakiś pajac totalnie chłop nie wie co robi

4

Boże, co on zrobił, akcja meczu...

6

Życzę PSG żeby jakoś strzelili tą bramkę i awansowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?