8

Dobra, widzicie jak oni weszli w drugą połowę? Jest to samo co w pierwszej na stojąco bez ruchu. Czuję się jak przy końcówce sezonu z Martino.

0

Nie chce cie teraz obrazić ale myślenie sprawia ci problemy? Powiedz mi w jakim świecie kredek i żelek żyjesz?
Nikt nie będzie pracował przez rok za darmo, ale jak ty jesteś taki chętny to mam dla ciebie świetną fuchę, dzięki tobie zarobie a ty będziesz miał poczucie dobrze wykonanego obowiązku. Oczywiście nie zapewniam jedzenia ani noclegu ale dasz sobie rade co to dla kogoś takiego jak ty, pewnie darmową prace to masz we krwi.

Ohhh w8 jeszcze podstawówkę masz do zaliczenia, kurna a takie plany z tobą wiązałem.

0

Chorwat mógł strzelać a nie zagrywać na siłę, miał bardzo ładną okazje.

0

Akurat masz nie do końca racje bo obiecywano mu że będzie nr 1. Mario ma racje.

0

A ja myślę. że on nie jest w błędzie xd

0

Czy chcesz powiedzieć że wiesz o spisku o którym wszyscy wiedzą ale nikt nie chce o nim nic powiedzieć bo wszyscy wiedzą i nie muszą wyjawiać tej oczywistej wiedzy? :P

0

Dzięki takiemu wsparciu nie spocznę na laurach i będę coraz częściej raczył was wszystkich jakże cennymi wypowiedziami i spostrzeżeniami.

Nie obawiajcie się nie zawiodę!!!

38

Nie znam człeka więc się wypowiem.

Nie wiem co o tym myśleć.

Dziękuje za uwagę.

0

Dobrze że to nie ty siedzisz w klubowych biurach i odpowiadasz za transfery,
Tak rozumując wystarczy 11 zawodników na sezon i do przodu jakoś to będzie :)

0

Moje zdanie jest jasne.
Poroniony pomysł, niech brytole zaczną coś grać a nie szukają na siłę miejsca w którym będą mogli grać.

0

Mam tylko nadzieje że wytrzymają do końca sezonu, żeby nie było tak że w pewnym momencie zabraknie sił.

0

Inne czasy, inna gra.

0

3 pkt to 3 pkt nie ważne czy po 1-0 czy 7-0 :P

0

Ciekawe czemu Barca nie dogada się z Adidasem skoro u nich takie kwoty wchodzą w grę.

0

Ciekawe, teraz wszyscy chcą Ivana a jak gra to wszyscy narzekają co on w tym składzie robi.
Magia jakaś czy co?

0

Teraz niech mi ktoś wyjaśni o co tam tak typowo chodzi i co dało nam to zwycięstwo, to jest coś w stylu gramy 4 mecze i kto wygra więcej ten przechodzi dalej czy coś takiego?

7

Za to co robił i dalej robi zasługuje na miano elity, to słowo idealnie do niego pasuje.

13

Tak i teraz to gala wsparcia uchodźców, świetnie wręcz cudnie ;/

2

Powiem wam jestem chyba za głupi na tych wykonawców na początku...

0

Messi chciał coś zrobić bramkarzowi :P ? Robiłem kanapeczki przez parę minut i tyle rzeczy przegapiłem.

0

Dokładnie tak to było, trochę to śmieszne :P
Równie dobrze nie musiał mieszać tylko mógł wyciągać piłeczkę :/

0

Powiedz mi a co mają imigranci do gadania jak państwo zadecyduje że są niemile widziani?

0

Komentarz usunięty

1

Hej, nie mogłem oglądać meczu. Jak zagrał Munir?

0

Da się kupić miejsca w loży dla tych fajniejszych ale zwykłemu śmiertelnikowi się to nie opłaca.

1

Co powiedział Simeone? Jakoś nic teraz nie mogę skojarzyć.

11

Przedwczoraj pożyczał u mnie TV, niech się nie przyzwyczaja :P

0

Może nawet ludzie którzy tam siedzą nie wiedzą co maja z tym zrobić bo tak się już w tym szambie pogubili.

0

No i co z tego że tylko cesc skoro wszystko zmierza ku temu że to będzie standardem.

1

Pamiętaj, nie wygaduj się tutaj na takie tematy bo na tej stronie ludzie i tak są mądrzejsi i ich nie przegadasz ;)
Wiesz tutaj skreśla się każdego po jednym nieudanym meczu a młodych to z największym zapałem się linczuje. Ludzie liczą chyba że każdy młody który wyjdzie ze szkółki to będzie drugi Leo który utrzyma średnią 5 bramek na mecz :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?