Ciekawe co oni robią na treningach pewnie stoją w kółeczku i rozmawiają o tym jak to samo jakoś wpadnie :D
Tutaj gra wygląda gorzej niż to co pokazywali za czasów Martino pod koniec sezonu.
Gdyby był taki dobry to raczej chcieliby go chociażby w tej jak to określasz wielkiej Barcelonie gdzie wszyscy maja łatwo bo jest Messi ale go nie chcą. Real się go pozbył ale to pewnie ich błąd pewnie nie mieścił się w ich głowach ten jego potencjał :D Zawodził w ważnych meczach jeden finał to był tylko przykład, Argentyna powinna mieć 2 puchary gdyby nie jego drewniana postawa.
Nie mówię że jest super słaby i nadaje się tylko do 5 ligi kongo, chodzi mi tylko że to tych najlepszych takich jak Suarez Messi, Ronaldo, Neymar, Lewy czy chociażby Bale to jednak sporo mu brakuje.
Nie, Suarez nie jest jedynym topowym napastnikiem nigdy tak nie twierdziłem ale w porównaniu do Higuaina jest parę poziomów wyżej, Higuain był drewnem tak samo w klubie i reprezentacji popatrz chociażby na ostatni finał jego reprezentacji jaki to genialny mecz zagrał :D
Wydaje mi się że za dużo właśnie było powtórzeń ostatnimi czasy i ludzie chcą obejrzeć coś nowego a nie w kółko co roku gramy z tymi samymi drużynami :)
TAK! Trzymaj tak dalej jedna śpiewka w odpowiedzi na wszystko to jest to czego potrzebujesz, błyszczysz inteligencją :)
Błagam, ubieraj to przynajmniej w inne słowa żebyś chociaż trochę lepiej wyglądał a nie w kółko to samo :)
Ta zero rozmowy tylko dwa teksty.
idźcie sami grać jak wam nie pasuje i wyzywanie kogoś od sezonowców.
Czego człowiek się mógł spodziewać.
Ambitnie! Brawo!
Wszyscy się patrzą tylko na ten mecz, bańka została już tak nadmuchana że każdy błąd dla jednej lub drugiej drużyny będzie wyciągany do miana katastrofy na skale światową.
Dokładnie, Barca nie gra tym stylem już chyba 4 sezon.
Rok za rokiem coraz to bardziej odchodzą od tego pięknego stylu który niszczył rywali :)
Rozumiem że się przeciwnicy nauczyli jak z tym grać i chcieli coś zmienić.
A może już nie potrafią tak szybko i efektywnie grać piłką :/
Masz racje i tylko dodam że już pewnego czasu pisałem że ci piłkarze nie będą grać wiecznie i się starzeją to ludzie mnie wyśmiali na tej stronie mówiąc że oni na wysokim poziomie będą grac do 36 urodzin a niektórzy nawet do 40 :D
4
Ciekawe co oni robią na treningach pewnie stoją w kółeczku i rozmawiają o tym jak to samo jakoś wpadnie :D
Tutaj gra wygląda gorzej niż to co pokazywali za czasów Martino pod koniec sezonu.
1
ten 2 mecz się już skończył.
0
Jasne, veratti dużo zmieni :D
0
Tak ale to on miał sytuacje które mogły odmienić losy tych finałów i je zawalił nikt inny.
0
Gdyby był taki dobry to raczej chcieliby go chociażby w tej jak to określasz wielkiej Barcelonie gdzie wszyscy maja łatwo bo jest Messi ale go nie chcą. Real się go pozbył ale to pewnie ich błąd pewnie nie mieścił się w ich głowach ten jego potencjał :D Zawodził w ważnych meczach jeden finał to był tylko przykład, Argentyna powinna mieć 2 puchary gdyby nie jego drewniana postawa.
Nie mówię że jest super słaby i nadaje się tylko do 5 ligi kongo, chodzi mi tylko że to tych najlepszych takich jak Suarez Messi, Ronaldo, Neymar, Lewy czy chociażby Bale to jednak sporo mu brakuje.
0
Nie, Suarez nie jest jedynym topowym napastnikiem nigdy tak nie twierdziłem ale w porównaniu do Higuaina jest parę poziomów wyżej, Higuain był drewnem tak samo w klubie i reprezentacji popatrz chociażby na ostatni finał jego reprezentacji jaki to genialny mecz zagrał :D
0
Akurat Higuain to zawodził od zawsze na całej linii, błagam cię nie wynoś go na piedestały jaki to on dobry nie jest :D
2
Wydaje mi się że za dużo właśnie było powtórzeń ostatnimi czasy i ludzie chcą obejrzeć coś nowego a nie w kółko co roku gramy z tymi samymi drużynami :)
0
TAK! Trzymaj tak dalej jedna śpiewka w odpowiedzi na wszystko to jest to czego potrzebujesz, błyszczysz inteligencją :)
Błagam, ubieraj to przynajmniej w inne słowa żebyś chociaż trochę lepiej wyglądał a nie w kółko to samo :)
0
Ta zero rozmowy tylko dwa teksty.
idźcie sami grać jak wam nie pasuje i wyzywanie kogoś od sezonowców.
Czego człowiek się mógł spodziewać.
Ambitnie! Brawo!
6
Ale to nie jest nasze zadanie i my za to kasy nie dostajemy, argumenty twojego typu są inwalidami.
0
Co ty nie powiesz.
2
Wszyscy się patrzą tylko na ten mecz, bańka została już tak nadmuchana że każdy błąd dla jednej lub drugiej drużyny będzie wyciągany do miana katastrofy na skale światową.
1
AHAHAHAHAHAHAHAHAHA
0
To już jest koniec to widać po tym jak biegają i jakie zagrania stosują.
14
Fajnie było, za pięknie to było...
22
Szkoda że w Paryżu nie było 4:1 :/
3
Co my takiego zrobiliśmy że go cały czas powołują, parę grzeszków jest ale nie aż tak ciężkich :P
0
Śniło mi się że była 5-3 dla nas, ciekawe czy mam dar, jak się okaże prawdą zacznę przyszłość przepowiadać :)
0
Wydaje mi się raczej że coś jest nie tak jeśli chodzi o relacje na poziomie trener-zawodnicy, coś jest ewidentnie nie tak.
2
Jeśli według niego wszyscy się starali i grali najlepiej jak teraz potrafią to co się stanie jak zagrają słaby mecz, dopiero będzie dramat :D
0
Czasami jak czyta się takie wypowiedzi to aż dziw że ludzie potrafią takie głupoty gadać :P
0
Na nowy sezon :D
3
Pokazali to co się stało w jednym obrazku, nie można ich winić za prawdę!!!!!!!
0
Dokładnie, Barca nie gra tym stylem już chyba 4 sezon.
Rok za rokiem coraz to bardziej odchodzą od tego pięknego stylu który niszczył rywali :)
Rozumiem że się przeciwnicy nauczyli jak z tym grać i chcieli coś zmienić.
A może już nie potrafią tak szybko i efektywnie grać piłką :/
1
Gomes z taką grą nawet nie powinien być brany pod uwagę na taki mecz ani na żaden inny ligowy.
3
Masz racje i tylko dodam że już pewnego czasu pisałem że ci piłkarze nie będą grać wiecznie i się starzeją to ludzie mnie wyśmiali na tej stronie mówiąc że oni na wysokim poziomie będą grac do 36 urodzin a niektórzy nawet do 40 :D
2
Bardzo możliwe że w obecnej sytuacji to jest dobry pomysł :P
4
Ney przy tej dramatycznej porażce biegał najwięcej i chyba jako jedyny z pola naprawdę chciał coś robić.
0
Ja mimo wszystko bym Franka dał jakoś wyżej :D