4

Ciekawe co oni robią na treningach pewnie stoją w kółeczku i rozmawiają o tym jak to samo jakoś wpadnie :D
Tutaj gra wygląda gorzej niż to co pokazywali za czasów Martino pod koniec sezonu.

1

ten 2 mecz się już skończył.

0

Jasne, veratti dużo zmieni :D

0

Tak ale to on miał sytuacje które mogły odmienić losy tych finałów i je zawalił nikt inny.

0

Gdyby był taki dobry to raczej chcieliby go chociażby w tej jak to określasz wielkiej Barcelonie gdzie wszyscy maja łatwo bo jest Messi ale go nie chcą. Real się go pozbył ale to pewnie ich błąd pewnie nie mieścił się w ich głowach ten jego potencjał :D Zawodził w ważnych meczach jeden finał to był tylko przykład, Argentyna powinna mieć 2 puchary gdyby nie jego drewniana postawa.
Nie mówię że jest super słaby i nadaje się tylko do 5 ligi kongo, chodzi mi tylko że to tych najlepszych takich jak Suarez Messi, Ronaldo, Neymar, Lewy czy chociażby Bale to jednak sporo mu brakuje.

0

Nie, Suarez nie jest jedynym topowym napastnikiem nigdy tak nie twierdziłem ale w porównaniu do Higuaina jest parę poziomów wyżej, Higuain był drewnem tak samo w klubie i reprezentacji popatrz chociażby na ostatni finał jego reprezentacji jaki to genialny mecz zagrał :D

0

Akurat Higuain to zawodził od zawsze na całej linii, błagam cię nie wynoś go na piedestały jaki to on dobry nie jest :D

2

Wydaje mi się że za dużo właśnie było powtórzeń ostatnimi czasy i ludzie chcą obejrzeć coś nowego a nie w kółko co roku gramy z tymi samymi drużynami :)

0

TAK! Trzymaj tak dalej jedna śpiewka w odpowiedzi na wszystko to jest to czego potrzebujesz, błyszczysz inteligencją :)
Błagam, ubieraj to przynajmniej w inne słowa żebyś chociaż trochę lepiej wyglądał a nie w kółko to samo :)

0

Ta zero rozmowy tylko dwa teksty.
idźcie sami grać jak wam nie pasuje i wyzywanie kogoś od sezonowców.
Czego człowiek się mógł spodziewać.
Ambitnie! Brawo!

6

Ale to nie jest nasze zadanie i my za to kasy nie dostajemy, argumenty twojego typu są inwalidami.

0

Co ty nie powiesz.

2

Wszyscy się patrzą tylko na ten mecz, bańka została już tak nadmuchana że każdy błąd dla jednej lub drugiej drużyny będzie wyciągany do miana katastrofy na skale światową.

1

AHAHAHAHAHAHAHAHAHA

0

To już jest koniec to widać po tym jak biegają i jakie zagrania stosują.

14

Fajnie było, za pięknie to było...

22

Szkoda że w Paryżu nie było 4:1 :/

3

Co my takiego zrobiliśmy że go cały czas powołują, parę grzeszków jest ale nie aż tak ciężkich :P

0

Śniło mi się że była 5-3 dla nas, ciekawe czy mam dar, jak się okaże prawdą zacznę przyszłość przepowiadać :)

0

Wydaje mi się raczej że coś jest nie tak jeśli chodzi o relacje na poziomie trener-zawodnicy, coś jest ewidentnie nie tak.

2

Jeśli według niego wszyscy się starali i grali najlepiej jak teraz potrafią to co się stanie jak zagrają słaby mecz, dopiero będzie dramat :D

0

Czasami jak czyta się takie wypowiedzi to aż dziw że ludzie potrafią takie głupoty gadać :P

0

Na nowy sezon :D

3

Pokazali to co się stało w jednym obrazku, nie można ich winić za prawdę!!!!!!!

0

Dokładnie, Barca nie gra tym stylem już chyba 4 sezon.
Rok za rokiem coraz to bardziej odchodzą od tego pięknego stylu który niszczył rywali :)
Rozumiem że się przeciwnicy nauczyli jak z tym grać i chcieli coś zmienić.
A może już nie potrafią tak szybko i efektywnie grać piłką :/

1

Gomes z taką grą nawet nie powinien być brany pod uwagę na taki mecz ani na żaden inny ligowy.

3

Masz racje i tylko dodam że już pewnego czasu pisałem że ci piłkarze nie będą grać wiecznie i się starzeją to ludzie mnie wyśmiali na tej stronie mówiąc że oni na wysokim poziomie będą grac do 36 urodzin a niektórzy nawet do 40 :D

2

Bardzo możliwe że w obecnej sytuacji to jest dobry pomysł :P

4

Ney przy tej dramatycznej porażce biegał najwięcej i chyba jako jedyny z pola naprawdę chciał coś robić.

0

Ja mimo wszystko bym Franka dał jakoś wyżej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?