0

Nigdzie nie powiedziałem że jest super zajebisty i ma grać ale narzekanie że nie strzela jest czysto głupie w sytuacji jak nie gra.
Proste pytanie jak ma strzelać gdy nie gra?
Chyba że jest jakiś magiczny przepis w piłce nożnej który daje nie grającym piłkarzom bramki to mój błąd ale z tego co wiem to czegoś takiego nie ma :D

9

Jak ma regularnie strzelać jak nie gra, tylko raz na pół roku...
Fuck logic.

0

Brzmi to jak Real ostatnimi czasy :D

0

Może jakieś 2:2 :P

0

Szkoda że w pierwszej połowie nie udało się wbić na 3:0

0

Za to nam pasuje i to bardzo, życzę mu długiej kariery w Realu :D

1

Trzeba też powiedzieć że patrząc obecnie na rynek i jak ceny piłkarzy poszły w górę to jednak te 300 mln to nie jest tak dużo.

0

Przypomnijmy sobie poprzedni sezon, Real właśnie przez takie wpadki przegrał ligę.

0

Czyli chcesz powiedzieć że jedno podanie przez całą połowę to już jest dobra gra środka pola?

3

Pieprzenie, zasługują na gwizdy to powinni je dostawać.
Nie wolno na nich gwizdać bo co, nie wypada?
Błagam.

1

Oczywiście, zawsze jak środek pola u nas leży i kwiczy to później sezon tak wygląda.
Kto ma w tym środku pola rozgrywać? Właśnie pokazali jak bardzo są kreatywni :)

4

A to czemu?
Grają epicki piach to co mają ich jeszcze oklaskiwać?

3

Czego się spodziewaliście w tym meczu, to nie jest tak że nagle grają słabo.
Początek tego sezonu już zwiastował że będzie bardzo ale to bardzo ciężko, gra już od dłuższego czasu nie powala.

1

Komentarz usunięty

0

Hahaha... Nie ;P


Edit: A może jednak (GOL) :P

0

Ciekawe czy zostanie chłopak zmarnowany czy coś się uda z nim zrobić.

0

Miał facet swój moment na podczas Euro i tego nie można mu odbierać ale teraz dał totalnie dupy więc można już coś zmieniać ale kogo tam dać?

0

Ta nie wyszli z grupy ale wcześniej 2 mistrzostwa EU i mistrzostwo świata zdobyli.
Co tu porównywać :P

0

Tylko że te mecze o honor jakoś wygrywali a z taką grą to chyba to im się nawet nie uda :)

0

Śmiejesz się ale to prawda, zrobili imprezę z dziwkami i pewnie fajną ilością alko a i tak biegali i grali bardzo ładnie :D
Nasi są tak fizycznie przygotowani że po 20 min na niektórych twarzach się maluje przerażenie że jeszcze tyle biegać trzeba.

0

Przepraszam ale kur*a tak skupił na sobie piłkarzy Senegalu że ledwo co się cały mecz bronili tylko pecha nasi mieli.
Żadnej różnicy w tym meczy Lewy nie zrobił, był tak samo użyteczny na boisku jak reszta drużyny

0

OoOoO! Tego pana proszę słuchać on mądrze mówi :)

1

Daj spokój, nic nie pokazał tak jak Suarez.

0

Przegrać drybling z powietrzem, szanuje :P

3

Ktoś wierzy że Bayern ugra?

1

Wiesz to on obiecywał stawianie na młodych i wychwalał szkółkę a jak przyszło co do czego to gramy przed meczem z Roma w lidze która mamy już wygraną podstawową zmęczoną 11, nie mówię że trzeba go zwolnić ale bez ryzyka i stawianie na tych młodych nigdy nie trafi się kolejna generacja talentów.

2

Wiedziałem że coś takiego będzie...

0

Real zaczyna się budzić.

3

Takie sytuacje się mszczą, coś czuje że Real zaraz coś ugryzie.

0

Real pokazał teraz Juve że może ich pokarać, nie uda się mimo że bardzo chce żeby Juve jakiegoś cudu dokonało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?