Nigdzie nie powiedziałem że jest super zajebisty i ma grać ale narzekanie że nie strzela jest czysto głupie w sytuacji jak nie gra. Proste pytanie jak ma strzelać gdy nie gra? Chyba że jest jakiś magiczny przepis w piłce nożnej który daje nie grającym piłkarzom bramki to mój błąd ale z tego co wiem to czegoś takiego nie ma :D
Oczywiście, zawsze jak środek pola u nas leży i kwiczy to później sezon tak wygląda. Kto ma w tym środku pola rozgrywać? Właśnie pokazali jak bardzo są kreatywni :)
Czego się spodziewaliście w tym meczu, to nie jest tak że nagle grają słabo. Początek tego sezonu już zwiastował że będzie bardzo ale to bardzo ciężko, gra już od dłuższego czasu nie powala.
Śmiejesz się ale to prawda, zrobili imprezę z dziwkami i pewnie fajną ilością alko a i tak biegali i grali bardzo ładnie :D
Nasi są tak fizycznie przygotowani że po 20 min na niektórych twarzach się maluje przerażenie że jeszcze tyle biegać trzeba.
Przepraszam ale kur*a tak skupił na sobie piłkarzy Senegalu że ledwo co się cały mecz bronili tylko pecha nasi mieli.
Żadnej różnicy w tym meczy Lewy nie zrobił, był tak samo użyteczny na boisku jak reszta drużyny
Wiesz to on obiecywał stawianie na młodych i wychwalał szkółkę a jak przyszło co do czego to gramy przed meczem z Roma w lidze która mamy już wygraną podstawową zmęczoną 11, nie mówię że trzeba go zwolnić ale bez ryzyka i stawianie na tych młodych nigdy nie trafi się kolejna generacja talentów.
0
Nigdzie nie powiedziałem że jest super zajebisty i ma grać ale narzekanie że nie strzela jest czysto głupie w sytuacji jak nie gra.
Proste pytanie jak ma strzelać gdy nie gra?
Chyba że jest jakiś magiczny przepis w piłce nożnej który daje nie grającym piłkarzom bramki to mój błąd ale z tego co wiem to czegoś takiego nie ma :D
9
Jak ma regularnie strzelać jak nie gra, tylko raz na pół roku...
Fuck logic.
0
Brzmi to jak Real ostatnimi czasy :D
0
Może jakieś 2:2 :P
0
Szkoda że w pierwszej połowie nie udało się wbić na 3:0
0
Za to nam pasuje i to bardzo, życzę mu długiej kariery w Realu :D
1
Trzeba też powiedzieć że patrząc obecnie na rynek i jak ceny piłkarzy poszły w górę to jednak te 300 mln to nie jest tak dużo.
0
Przypomnijmy sobie poprzedni sezon, Real właśnie przez takie wpadki przegrał ligę.
0
Czyli chcesz powiedzieć że jedno podanie przez całą połowę to już jest dobra gra środka pola?
3
Pieprzenie, zasługują na gwizdy to powinni je dostawać.
Nie wolno na nich gwizdać bo co, nie wypada?
Błagam.
1
Oczywiście, zawsze jak środek pola u nas leży i kwiczy to później sezon tak wygląda.
Kto ma w tym środku pola rozgrywać? Właśnie pokazali jak bardzo są kreatywni :)
4
A to czemu?
Grają epicki piach to co mają ich jeszcze oklaskiwać?
3
Czego się spodziewaliście w tym meczu, to nie jest tak że nagle grają słabo.
Początek tego sezonu już zwiastował że będzie bardzo ale to bardzo ciężko, gra już od dłuższego czasu nie powala.
1
Komentarz usunięty
0
Hahaha... Nie ;P
Edit: A może jednak (GOL) :P
0
Ciekawe czy zostanie chłopak zmarnowany czy coś się uda z nim zrobić.
0
Miał facet swój moment na podczas Euro i tego nie można mu odbierać ale teraz dał totalnie dupy więc można już coś zmieniać ale kogo tam dać?
0
Ta nie wyszli z grupy ale wcześniej 2 mistrzostwa EU i mistrzostwo świata zdobyli.
Co tu porównywać :P
0
Tylko że te mecze o honor jakoś wygrywali a z taką grą to chyba to im się nawet nie uda :)
0
Śmiejesz się ale to prawda, zrobili imprezę z dziwkami i pewnie fajną ilością alko a i tak biegali i grali bardzo ładnie :D
Nasi są tak fizycznie przygotowani że po 20 min na niektórych twarzach się maluje przerażenie że jeszcze tyle biegać trzeba.
0
Przepraszam ale kur*a tak skupił na sobie piłkarzy Senegalu że ledwo co się cały mecz bronili tylko pecha nasi mieli.
Żadnej różnicy w tym meczy Lewy nie zrobił, był tak samo użyteczny na boisku jak reszta drużyny
0
OoOoO! Tego pana proszę słuchać on mądrze mówi :)
1
Daj spokój, nic nie pokazał tak jak Suarez.
0
Przegrać drybling z powietrzem, szanuje :P
3
Ktoś wierzy że Bayern ugra?
1
Wiesz to on obiecywał stawianie na młodych i wychwalał szkółkę a jak przyszło co do czego to gramy przed meczem z Roma w lidze która mamy już wygraną podstawową zmęczoną 11, nie mówię że trzeba go zwolnić ale bez ryzyka i stawianie na tych młodych nigdy nie trafi się kolejna generacja talentów.
2
Wiedziałem że coś takiego będzie...
0
Real zaczyna się budzić.
3
Takie sytuacje się mszczą, coś czuje że Real zaraz coś ugryzie.
0
Real pokazał teraz Juve że może ich pokarać, nie uda się mimo że bardzo chce żeby Juve jakiegoś cudu dokonało :)