0

Ciekawe czy ktoś tam na ichniejszej policji coś już działa żeby sprawdzić czy Bartosz jest w coś zamieszany.

1

Komentarz usunięty

0

Naprawdę ktoś od nich liczył że to będą rozważać taką marną ofertę?

Wydaje mi się że oni to tylko robią żeby mogli powiedzieć że chcieli kupić ale im nie sprzedali :D

0

Mówisz o bieganiu jak oni nie mieli piłki dłużej niż 10 sec bez straty, stoją tak jak w meczach z PSG i Juve.

0

Ten mecz to będzie totalna porażka :)

2

Zabrali nam go już na Camp Nou, chyba nikt się nie łudzi że oni ograją real 0-3 lub więcej.

1

Jak to po co? Dobrze to wygląda w prasie i będą mieli się czym chwalić jak dojdzie do ponownych wyborów, jakoś na tych stołkach będą się chcieli utrzymać.

1

Rozmawiałem z Bartoszem i mówi że z zawodnikami którzy nie są w okolicach 30 negocjują tylko dla zasłony dymnej żeby im przypadkiem 30 letnich talentów nie podkradali :)

8

Seri poczekaj jeszcze trochę! Barca się tobą zainteresuje jak będziesz w okolicach 30 :D

0

Zbyt wymagające zadanie jak na nasz zarząd :)

7

Coś czuje że kasa za Neymara pójdzie na premie dla zarządu za dobrze wykonany transfer Paulinho :D

1

Nie ma to jak mieć taką kasę i kupić dziadka.
Brak umiejętności tych ludzi jest wręcz straszny.

0

Był spalony, spotkanie z piłką nożna w nowym sezonie świetnie się zaczyna, zdobywanie goli ze spalonego.
Przydałby się ten system powtórek.

0

Robili szopkę z Verattim to się szejk wnerwił, pewnie ładnie pod nosami klną jak nikt nie słucha :P

0

Pomocników może i mamy od groma ale gaj świerkowy ostatnimi czasy jest bardziej kreatywny niż oni, odszedł Xavi i gra opiera się na MSN jeśli oni czegoś nie zrobią to kicha a w środku tylko pojedyncze przebłyski i raz od czasu coś im wyjdzie.
Brakuje nam kogoś kreatywnego do środka i nie mówię że Brazylijczyk da nam to o czym pisze.

1

Chciałeś powiedzieć do szkoły :P hue hue hue :)

0

Rozumiem że dużo z tego co piszą to tylko wymysły ale nie można tak traktować wszystkiego, za samo zainteresowaniem zawodnikiem agent danego zawodnika nie mówi że klub nie chce go oddać i jest więźniem emira.
Gdyby były to same plotki nikt by się tak nie wypowiadał, logiczne jest że chcieli go kupić tylko dali ciała (od samego początku uważałem że tego transferu się nie uda przeprowadzić) co było z góry skazane na porażkę.
Jeśli chodzi o Bellerina to akurat tutaj Ci przyznam racje że tam raczej nic nie działali.

0

Według ciebie Verratti to plotki??

2

Ładnych parę dni wchodzę spokojnie przy kawce zobaczyć co się zmienia i czytam same porażki, może zarząd ma jakiś tajemny magiczny plan ale póki co daje dupy na całej linii.

3

Pewnie niech Barca będzie drugim Milanem 35+ to nasz cel :)

2

Niech czeka nawet i do usranej śmierci ale mam nadzieje że się nie doczeka.

0

Mam nadzieję że Chiny nie oddadzą tak wspaniałego gracza ;)

0

Akurat miałem nadzieje że on przejdzie do nas, chciałem żeby kupili kogoś młodego kto nie gra tak źle a na mistrzostwach grał bardzo fajnie, ciekawe kogo my kupimy bo czas mija a z obiecanych transferów same nie wypały.

1

Jak nie był ostatnim obrońcom to powiedz mi gdzie był ten ostatni żeby powstrzymać szarże?

4

Kolego ty chyba naprawdę pamiętasz to tak jak chcesz pamiętać.

Dostałby za faul w tamtym miejscu czerwo bo to środek boiska raczej nie jest a to że miał kontuzje no to się nazywa pech, nie kojarzę czy mieli jeszcze zmiany jak tak to nie jego wina że nie został zmieniony a jak nie mieli to już nic nie mogli zrobić tylko się modlić żeby akurat na niego nie biegli.

1

Naprawdę?
"Bo powaga zabija powoli" :)

0

Akurat tutaj Betis ma mało do gadania, klauzula wynosi marne 15 milionów.
Barca i Real zapłacą jak na te czasy grosze i decyzja będzie należeć tylko do zawodnika.

0

Powiedz a skąd wiesz że nie złożyli?

0

Zapisz się na jakiś wakacyjny kurs matmy, przyda Ci się w życiu :)

2

Barca nie wygrała ostatniego mistrzostwa na własne życzenie, tutaj nasza drużyna może mieć żal tylko do siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?