4

Owszem przeciwnicy poznają taktykę i z biegiem czasu wiedzą jak ją kontrować ale to żadna wymówka dla trenera, jego zadaniem jest zadbać o to żeby w takim wypadku mieć jakiś plan B, on musi umieć reagować a tego Luis nie potrafi zrozumieć i zrobić. Widać że facet nie ma żadnego pomysłu na ten sezon.
Nie zmienia to faktu że możemy być z niego zadowoleni za poprzednie sezony.

0

Dobre mecze Gomes'a można policzyć na jednej ręce pod warunkiem że wszystkie palce się utnie.

0

Niektórzy nie zauważą sarkazmu nawet jakby im przypieprzył szpadlem w ryj :)

0

Patrzcie jak PSG wysoko wychodzi nawet gdy zaczyna bramkarz, kiedyś to drużyny się bały tak wysoko wychodzić :P

0

Masz racje nie jest najgorzej co nie zmienia faktu że w pomocy mamy lekki dramat, tylko Iniesta gra tak jak powinien jak nie ma kontuzji.

1

Bez jaj... Co się w tym sezonie dzieje :((((

0

Siłą Barcy odkąd pamiętam była świetna linia pomocy która gra coraz gorzej.

0

Naprawdę słaby start sezonu, boje się że tych puntów może zabraknąć później.
Wszystko będzie zależało od tego jak zagramy z realem.

3

Mam dziwne wrażenie że właśnie zabiłeś faceta.

1

Czyli ludzie nie mają prawa krytykować za odwalanie takiej kaszanki z wersjami gry bo tak?
Nie mówię że wersja na konsole powinna być gorsza czy coś w tym stylu tylko chodzi o to że konkurencja jakoś potrafi zrobić grę która będzie dawała tyle samo radości na każdej platformie a Konami jakoś to nie wchodzi i jeszcze mają czelność zachwalać produkt jaki to nie jest zajebisty na PC :P
Osobiście jestem fanboyem sony i ps4 ale kurde tak się nie robi.

1

Tylko zdajesz sobie sprawę że nie wszyscy grają na konsolach i w naszym kraju jest dość duża liczba graczy którzy wolą PC?

2

Osobiście wole Vietto ale skoro tak zadecydowali u góry to może mają racje :)

0

Nie widzisz? Zębów wszystkich nie ma a o transporcie tam ma myśleć xD

0

Skąd ta pewność?
Kolega pyta tak z ciekawości.

0

Serio? Masz dajmy 17 lat robisz coś dobrze nie koniecznie grasz w piłkę i masz okazje zarobić więcej pieniędzy TWÓJ ojciec któremu raczej ufasz daje ci umowę do podpisania nie podpiszesz jej? Raczej nie podejrzewasz ojca o przekręty na każdym kroku. Pewnie ty taki ogarnięty to sam jako młody szczyl byś wyłapał wszystko co jest nie tak.

3

Człowieku a dałbyś sobie głowę uciąć że kto z przodu nie nabawi się kontuzji i nie będzie musiał grać? Skoro jesteś jasnowidzem to dawaj wyniki na nowy sezon zbijemy majątek.

1

Nie wiem czy czujecie to samo ale ja nie czuje złości ale taką niesprawiedliwość, cholerną wielką niesprawiedliwość! Portugalia nie zasłużyła na przejście dalej...

2

Tutaj właśnie człowiek uczy się że życie jest nie sprawiedliwe... Portugalczycy w żadnym razie nie zasłużyli na przejście dalej, ba nawet nie zasłużyli na wyjście z grupy. :(((((((((((((

1

A co nie ma racji? Oczywiście lepiej niech grają nazwiska do tej pory się udawało to czemu tym razem się nie uda? BOOM zdziwko :P

8

Czyli że co? Dzwonił do Leo żeby ten go zmotywował czy smsy wysyłał? :P

0

Racja, trzeźwienie jest dla słabych, my się nie damy!

0

Heh, to teraz na nas przyszedł czas :D

2

Czekaj czekaj bo czegoś nie rozumiem, serio?

0

Bellerin ma bardzo dobre zadatki żeby go zastąpić :)

12

Fajnie jakby ktoś od nas grał w Barcie ale chce wiedzieć po co on nam?

0

Jeśli odejdzie to trzeba pamiętać o tym że miało się okazje oglądać jego grę w Barcie za najlepszych lat :)

0

Serio? Nie określam CAŁEGO planu biznesowego klubu na podstawie transferów.
To że potrafią jakąś umowę ze sponsorami podpisać to spoko, fajnie.
Jeśli chodzi o transfery to bardzo często dają przysłowiowo dupy i nic tego nie zmienia taka prawda.

0

Nie zdajesz sobie sprawy chyba że jednak coś jest nie tak. Barca sprzedaje piłkarzy za grosze a kupujemy za grube miliony, zawsze.

0

A ten ich król to ma taką władze w kraju, dziwie się że pozwala grać Barcie w lidze... Człowieku proszę cie nie ośmieszaj się.

0

Oni nie wytrzymają dogrywki w 10 patrząc na to co się dzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?