Owszem przeciwnicy poznają taktykę i z biegiem czasu wiedzą jak ją kontrować ale to żadna wymówka dla trenera, jego zadaniem jest zadbać o to żeby w takim wypadku mieć jakiś plan B, on musi umieć reagować a tego Luis nie potrafi zrozumieć i zrobić. Widać że facet nie ma żadnego pomysłu na ten sezon.
Nie zmienia to faktu że możemy być z niego zadowoleni za poprzednie sezony.
Czyli ludzie nie mają prawa krytykować za odwalanie takiej kaszanki z wersjami gry bo tak?
Nie mówię że wersja na konsole powinna być gorsza czy coś w tym stylu tylko chodzi o to że konkurencja jakoś potrafi zrobić grę która będzie dawała tyle samo radości na każdej platformie a Konami jakoś to nie wchodzi i jeszcze mają czelność zachwalać produkt jaki to nie jest zajebisty na PC :P
Osobiście jestem fanboyem sony i ps4 ale kurde tak się nie robi.
Serio? Masz dajmy 17 lat robisz coś dobrze nie koniecznie grasz w piłkę i masz okazje zarobić więcej pieniędzy TWÓJ ojciec któremu raczej ufasz daje ci umowę do podpisania nie podpiszesz jej? Raczej nie podejrzewasz ojca o przekręty na każdym kroku. Pewnie ty taki ogarnięty to sam jako młody szczyl byś wyłapał wszystko co jest nie tak.
Człowieku a dałbyś sobie głowę uciąć że kto z przodu nie nabawi się kontuzji i nie będzie musiał grać? Skoro jesteś jasnowidzem to dawaj wyniki na nowy sezon zbijemy majątek.
Nie wiem czy czujecie to samo ale ja nie czuje złości ale taką niesprawiedliwość, cholerną wielką niesprawiedliwość! Portugalia nie zasłużyła na przejście dalej...
Tutaj właśnie człowiek uczy się że życie jest nie sprawiedliwe... Portugalczycy w żadnym razie nie zasłużyli na przejście dalej, ba nawet nie zasłużyli na wyjście z grupy. :(((((((((((((
Serio? Nie określam CAŁEGO planu biznesowego klubu na podstawie transferów.
To że potrafią jakąś umowę ze sponsorami podpisać to spoko, fajnie.
Jeśli chodzi o transfery to bardzo często dają przysłowiowo dupy i nic tego nie zmienia taka prawda.
4
Owszem przeciwnicy poznają taktykę i z biegiem czasu wiedzą jak ją kontrować ale to żadna wymówka dla trenera, jego zadaniem jest zadbać o to żeby w takim wypadku mieć jakiś plan B, on musi umieć reagować a tego Luis nie potrafi zrozumieć i zrobić. Widać że facet nie ma żadnego pomysłu na ten sezon.
Nie zmienia to faktu że możemy być z niego zadowoleni za poprzednie sezony.
0
Dobre mecze Gomes'a można policzyć na jednej ręce pod warunkiem że wszystkie palce się utnie.
0
Niektórzy nie zauważą sarkazmu nawet jakby im przypieprzył szpadlem w ryj :)
0
Patrzcie jak PSG wysoko wychodzi nawet gdy zaczyna bramkarz, kiedyś to drużyny się bały tak wysoko wychodzić :P
0
Masz racje nie jest najgorzej co nie zmienia faktu że w pomocy mamy lekki dramat, tylko Iniesta gra tak jak powinien jak nie ma kontuzji.
1
Bez jaj... Co się w tym sezonie dzieje :((((
0
Siłą Barcy odkąd pamiętam była świetna linia pomocy która gra coraz gorzej.
0
Naprawdę słaby start sezonu, boje się że tych puntów może zabraknąć później.
Wszystko będzie zależało od tego jak zagramy z realem.
3
Mam dziwne wrażenie że właśnie zabiłeś faceta.
1
Czyli ludzie nie mają prawa krytykować za odwalanie takiej kaszanki z wersjami gry bo tak?
Nie mówię że wersja na konsole powinna być gorsza czy coś w tym stylu tylko chodzi o to że konkurencja jakoś potrafi zrobić grę która będzie dawała tyle samo radości na każdej platformie a Konami jakoś to nie wchodzi i jeszcze mają czelność zachwalać produkt jaki to nie jest zajebisty na PC :P
Osobiście jestem fanboyem sony i ps4 ale kurde tak się nie robi.
1
Tylko zdajesz sobie sprawę że nie wszyscy grają na konsolach i w naszym kraju jest dość duża liczba graczy którzy wolą PC?
2
Osobiście wole Vietto ale skoro tak zadecydowali u góry to może mają racje :)
0
Nie widzisz? Zębów wszystkich nie ma a o transporcie tam ma myśleć xD
0
Skąd ta pewność?
Kolega pyta tak z ciekawości.
0
Serio? Masz dajmy 17 lat robisz coś dobrze nie koniecznie grasz w piłkę i masz okazje zarobić więcej pieniędzy TWÓJ ojciec któremu raczej ufasz daje ci umowę do podpisania nie podpiszesz jej? Raczej nie podejrzewasz ojca o przekręty na każdym kroku. Pewnie ty taki ogarnięty to sam jako młody szczyl byś wyłapał wszystko co jest nie tak.
3
Człowieku a dałbyś sobie głowę uciąć że kto z przodu nie nabawi się kontuzji i nie będzie musiał grać? Skoro jesteś jasnowidzem to dawaj wyniki na nowy sezon zbijemy majątek.
1
Nie wiem czy czujecie to samo ale ja nie czuje złości ale taką niesprawiedliwość, cholerną wielką niesprawiedliwość! Portugalia nie zasłużyła na przejście dalej...
2
Tutaj właśnie człowiek uczy się że życie jest nie sprawiedliwe... Portugalczycy w żadnym razie nie zasłużyli na przejście dalej, ba nawet nie zasłużyli na wyjście z grupy. :(((((((((((((
1
A co nie ma racji? Oczywiście lepiej niech grają nazwiska do tej pory się udawało to czemu tym razem się nie uda? BOOM zdziwko :P
8
Czyli że co? Dzwonił do Leo żeby ten go zmotywował czy smsy wysyłał? :P
0
Racja, trzeźwienie jest dla słabych, my się nie damy!
0
Heh, to teraz na nas przyszedł czas :D
2
Czekaj czekaj bo czegoś nie rozumiem, serio?
0
Bellerin ma bardzo dobre zadatki żeby go zastąpić :)
12
Fajnie jakby ktoś od nas grał w Barcie ale chce wiedzieć po co on nam?
0
Jeśli odejdzie to trzeba pamiętać o tym że miało się okazje oglądać jego grę w Barcie za najlepszych lat :)
0
Serio? Nie określam CAŁEGO planu biznesowego klubu na podstawie transferów.
To że potrafią jakąś umowę ze sponsorami podpisać to spoko, fajnie.
Jeśli chodzi o transfery to bardzo często dają przysłowiowo dupy i nic tego nie zmienia taka prawda.
0
Nie zdajesz sobie sprawy chyba że jednak coś jest nie tak. Barca sprzedaje piłkarzy za grosze a kupujemy za grube miliony, zawsze.
0
A ten ich król to ma taką władze w kraju, dziwie się że pozwala grać Barcie w lidze... Człowieku proszę cie nie ośmieszaj się.
0
Oni nie wytrzymają dogrywki w 10 patrząc na to co się dzieje.