Teraz podobno takie gadanie jest w modzie a niektórzy ludzie sami nie myślą tylko takie wyznaczniki co akurat jest na czasie muszą to robić za nich, najlepiej ignorować i się nie denerwować :)
Hej to ty nie wiesz że sławny Balus to jest najlepszy kumpel Neymara, legenda głosi że są nierozłączni wszędzie i Ney podejmuje decyzje tylko za jego poradami :)
A tak już na serio to takie bezmózgowie trzeba ignorować bo pomyśli że dobrze mówi i się będzie bardziej udzielać.
Fabs nie grał źle, początkowo przecież to była bajka, dopiero w drugiej połowie pechowego sezonu jak cała drużyna grała słabo to z niego zrobiono kozła ofiarnego a patrząc na to trzeźwo to nikt tam wtedy nie grał wybitnej piłki.
Właśnie o tym mówię nie ma nikogo kto by zaryzykował i zaczął ich wystawiać bo coś by nie poszło i koniec bawienia się w trenowanie Barcelony.
Przez ostanie lata Barcelona wypuściła z rąk parę ładnych talentów, można mówić że był na ten przykład Xavi ale nawet jak był starszy to dalej tylko raz od czasu dawano komuś zagrać a jak już dawali to często był jeden mecz i wieszanie psów bo nie dał tego co Xavi i szedł w odstawkę.
Dobra pójdą na wypożyczenie spoko ale powiedz mi teraz ilu z tych wypożyczonych wróciło do Barcy i coś gra a ilu tylko zmarnowało swój czas nic nie wnosząc do swojej kariery?
Deulofeu gra póki pewnie nie wróci Dembele po czym będzie grał końcówki albo tylko oglądał mecze z ławki, nikt mnie nie przekona że ktoś za kogo dali tyle kasy nie będzie grał.
Oczywiście zgadzam się z tym że coraz mniej jest piłkarzy ze szkółki w pierwszej drużynie, myślę że to dlatego bo jest wielkie ciśnienie na wyniki i żaden trener tak na poważnie nie zaryzykuje bo jak mu się nie uda to go czeka lincz.
Ostatni trener który miał jaja to był Pep.
Rozumiem też argument z wypożyczeniem żeby się ograł, widzę tu jeden problem to nie jest wychowanek który jest w tym klubie od małego i zgodzi się na tułanie po innych gorszych klubach w co chwile to innym z nadzieją że się przebije do Barcy, ktoś kto nie czuję tego do klubu po prostu pójdzie tam gdzie mu dadzą szanse a szczerze wątpię czy jego aspiracjami jest Barca B,
Jak będzie tak dobrze grał jak to mówią że gra w rezerwach i będzie miał te dobre oferty to odejdzie na stałe, tak mi się wydaje na zdrowy rozsądek myśląc.
Popatrz na to z punktu widzenia piłkarza, po co ma iść na wypożyczenie jak ledwo się tutaj pojawił, jakby chciał się tak bawić to by tu nie przychodził. Zaryzykował licząc że się przebije, jak mu się nie będzie udawało to pewnie odejdzie na stałe a nie żeby przez następne lata się tułać z roku na rok w innym klubie.
Ciiii bo się wyda :P
Kolega żyje w świecie w którym jak ktoś odchodzi z Barcy to już jest super słaby i do niczego się nie nadaje, nie niszcz chłopakowi świata bo jeszcze jest gotów sobie coś zrobić :)
0
Co nie zmienia faktu że dał w tym meczy ciała, szczególnie z kartkami.
8
Szkoda wyspiarzy, bardzo ładnie grali.
1
Teraz to błysk z twej strony był niesamowity :D
1
Jezu, ale Cesc się postarzał :D
0
Mógłby ale nie ma więc o czym tu rozmawiać?
0
Strzelili gola, ale grają dość słabo Eibar gra lepiej.
Messi nie biega tylko chodzi i stoi patrząc się jak koledzy się bawią :)
0
Wandzia wydaje mi się najciekawszą opcją, nowy stadion, wszystko pięknie to aż pasuje tak zagrać :)
5
Teraz podobno takie gadanie jest w modzie a niektórzy ludzie sami nie myślą tylko takie wyznaczniki co akurat jest na czasie muszą to robić za nich, najlepiej ignorować i się nie denerwować :)
0
Tak oto powstaje nowy Misiewicz :)
3
Spoko ale powiedz mi skąd ty wiesz że mu się nie chciało trenować?
Gdzie takie info podwali?
0
Czekaj ty tak serio?
1
Sry że tak późno, owszem morele jest jednym z gorszych sklepów internetowych.
0
Ty tak naprawdę chcesz kupować na morele?
0
Musiał przyjść ten mecz w którym Barca przegra, trzeba liczyć że w rewanżowym meczu wygramy :)
0
Co to za okazja że bawią się w śpiewy przed meczem??
0
Hej to ty nie wiesz że sławny Balus to jest najlepszy kumpel Neymara, legenda głosi że są nierozłączni wszędzie i Ney podejmuje decyzje tylko za jego poradami :)
A tak już na serio to takie bezmózgowie trzeba ignorować bo pomyśli że dobrze mówi i się będzie bardziej udzielać.
2
Mieli to gdzieś zapisane?
Jeśli nie to równie dobrze ja mogłem mu to obiecać i na to samo by wychodziło ;)
2
Fabs nie grał źle, początkowo przecież to była bajka, dopiero w drugiej połowie pechowego sezonu jak cała drużyna grała słabo to z niego zrobiono kozła ofiarnego a patrząc na to trzeźwo to nikt tam wtedy nie grał wybitnej piłki.
2
Takie pieprzenie multikulti.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pewnie jeszcze byś rodziny piłkarzy przepraszał a do tego na klęczkach do ojca świętego po przebaczenie szedł...
0
Dele Alli bardzo mi się podobał w tym meczu :)
0
Właśnie o tym mówię nie ma nikogo kto by zaryzykował i zaczął ich wystawiać bo coś by nie poszło i koniec bawienia się w trenowanie Barcelony.
Przez ostanie lata Barcelona wypuściła z rąk parę ładnych talentów, można mówić że był na ten przykład Xavi ale nawet jak był starszy to dalej tylko raz od czasu dawano komuś zagrać a jak już dawali to często był jeden mecz i wieszanie psów bo nie dał tego co Xavi i szedł w odstawkę.
Dobra pójdą na wypożyczenie spoko ale powiedz mi teraz ilu z tych wypożyczonych wróciło do Barcy i coś gra a ilu tylko zmarnowało swój czas nic nie wnosząc do swojej kariery?
Deulofeu gra póki pewnie nie wróci Dembele po czym będzie grał końcówki albo tylko oglądał mecze z ławki, nikt mnie nie przekona że ktoś za kogo dali tyle kasy nie będzie grał.
0
Oczywiście zgadzam się z tym że coraz mniej jest piłkarzy ze szkółki w pierwszej drużynie, myślę że to dlatego bo jest wielkie ciśnienie na wyniki i żaden trener tak na poważnie nie zaryzykuje bo jak mu się nie uda to go czeka lincz.
Ostatni trener który miał jaja to był Pep.
Rozumiem też argument z wypożyczeniem żeby się ograł, widzę tu jeden problem to nie jest wychowanek który jest w tym klubie od małego i zgodzi się na tułanie po innych gorszych klubach w co chwile to innym z nadzieją że się przebije do Barcy, ktoś kto nie czuję tego do klubu po prostu pójdzie tam gdzie mu dadzą szanse a szczerze wątpię czy jego aspiracjami jest Barca B,
Jak będzie tak dobrze grał jak to mówią że gra w rezerwach i będzie miał te dobre oferty to odejdzie na stałe, tak mi się wydaje na zdrowy rozsądek myśląc.
0
Popatrz na to z punktu widzenia piłkarza, po co ma iść na wypożyczenie jak ledwo się tutaj pojawił, jakby chciał się tak bawić to by tu nie przychodził. Zaryzykował licząc że się przebije, jak mu się nie będzie udawało to pewnie odejdzie na stałe a nie żeby przez następne lata się tułać z roku na rok w innym klubie.
2
Ciiii bo się wyda :P
Kolega żyje w świecie w którym jak ktoś odchodzi z Barcy to już jest super słaby i do niczego się nie nadaje, nie niszcz chłopakowi świata bo jeszcze jest gotów sobie coś zrobić :)
1
Można mówić co się chce ale Denis naprawdę się marnuje.
0
Gdyby Figo teraz miał 25 lat i reprezentował super top światowy to pewnie też by mu go brakowało.
0
Za co? Prawdę człek mówi :)
0
Odpalił tryb Daniego za czasów kopnąć piłkę w pole karne, nie ważne czy się opłaca ;D