Lepiej mieć kilka lat posuchy i odkryć ze szkółki kogoś takiego jak Iniesta niż bez przerwy kupować zawodników za grube miliony i liczyć na cud że akurat będą pasować.
Sam napisałeś że zwycięstwa realu cię bardziej bolą niż nasze porażki czyli nie rusza cię zbyt mocno to co dzieje się u nas ważne żeby real nie wygrywał i nie próbuj teraz mydlić oczu takimi głupimi tekstami :D
Nie jestem pewny czy teraz bawisz się w trola, nie rozumiesz tego co piszesz czy tylko jesteś tak uparty że nie umiesz przyznać się do tego że dałeś z postem dupy :)
Tak Fabs gral pierwszą polowe sezonu spektakularnie spoko ale jak przyszedł kryzys to chyba nie powiesz mi ze tylko on grał slabo bo wtedy cała drużyna grała padake i przegrali wszystko, zrobiono z niego dużego kozła ofiarnego.
Tylko mówię że teraz mamy to samo jak drużyna miała fenomenalny sezon to Rakieta działała i leciała na pełnej mocy a teraz jak jest słabo to jakoś już tak pięknie nie ma, teraz Rakitić gra na poziomie Fabsa pod koniec jego sezonu.
Drużyna grała dobrze to i Fabregasowi szło ale nagle jak drużyna straciła formę i wszystko przegrali to znaleźli pierwszego jego jako winnego, teraz jest tak samo nie widzisz tego?
Wszyscy grali dobrze wygrali wszystko to i Rakitić dobrze grał, teraz zaś drużyna bez formy to i Rakitić daje totalnie ciała, powiedz mi czym to się różni od Fabregasa taka sama sytuacja w tym samym okresie sezonu no ale jak ktoś nie chce zrozumieć i jest ślepo zapatrzony to choćby dostał szpadlem w ryj z odpowiedzą to jej nie zaakceptuje :P
Barca jest cienka jak dupa węża i ten cud z PSG tego nie zmieni, słabo grają od dłuższego czasu, tylko pytanie wina trenera że daje dupy z taktyką czy zawodników?
2
Barca nie wygrała ostatniego mistrzostwa na własne życzenie, tutaj nasza drużyna może mieć żal tylko do siebie.
0
Cały sezon Barca grała słabo z przebłyskami naprawdę dobrej gry, możemy się cieszyć że Real nie doszedł do finału pucharu króla.
2
Co tam czerwone diabły, żeby nie zrobił się z tutaj drugi MIlan :P
6
Lepiej mieć kilka lat posuchy i odkryć ze szkółki kogoś takiego jak Iniesta niż bez przerwy kupować zawodników za grube miliony i liczyć na cud że akurat będą pasować.
0
Barca akurat temu zawodnikowi proponowała więcej niż Real.
0
Jakiś dramat oni to chyba robią tak po godzinach amatorsko, ale dobrze wiedzieć, dzięki.
0
Masz moje pełne wsparcie.
1
Bo jeden gol zmienia postrzeganie go przez cały sezon :D
0
Jak długo jeszcze eleven będzie mieć prawa do transmisji ligi?
4
no tak ten tego, fajnie było.
Messi powinien ich wszystkich zjebać po meczu :P
0
No to po meczu.
Nasza największa gwiazda wbiła na boisko :)
0
Teraz pytanie czy to dobrze czy źle :)
1
Pytanie tylko jak długo będzie godził się z rolą gracza na PK jak zaczną go kusić inne kluby które zapewnią mu grę w każdym meczu.
1
Daj im 54%, dobrze im idzie :)
0
Mecz z PSG zrobił z nich bogów i myśleli że samo się wygra, jak w lidze tak i lidze mistrzów.
0
Można z czystym sumieniem powiedzieć że jest po meczu, co nie zmienia faktu że sędziowanie jest z roku na rok coraz gorsze, parodia jakaś.
0
Ehh bo tak spoko, również mnie poniosło z ostatnim tekstem więc też proszę o wybaczenie ::P
0
Widzę że tutaj to trzeba łopatologicznie.
Nikt tutaj nie lubi realu to raczej logiczne.
Sam napisałeś że zwycięstwa realu cię bardziej bolą niż nasze porażki czyli nie rusza cię zbyt mocno to co dzieje się u nas ważne żeby real nie wygrywał i nie próbuj teraz mydlić oczu takimi głupimi tekstami :D
Nie jestem pewny czy teraz bawisz się w trola, nie rozumiesz tego co piszesz czy tylko jesteś tak uparty że nie umiesz przyznać się do tego że dałeś z postem dupy :)
2
No ok serce boli ale co to ma do Realu??? ;P
Sam powiedziałeś że zwycięstwo Realu bardziej boli niż nasza porażka, co raczej jest słabe ;D
PS
Bayern przegrał ten mecz na własne życzenie :)
4
Jak to może bardziej boleć niż porażka ulubionego zespołu??
Jesteś kibicem Barcy czy anty kibicem Realu :D? ??
0
Tak Fabs gral pierwszą polowe sezonu spektakularnie spoko ale jak przyszedł kryzys to chyba nie powiesz mi ze tylko on grał slabo bo wtedy cała drużyna grała padake i przegrali wszystko, zrobiono z niego dużego kozła ofiarnego.
Tylko mówię że teraz mamy to samo jak drużyna miała fenomenalny sezon to Rakieta działała i leciała na pełnej mocy a teraz jak jest słabo to jakoś już tak pięknie nie ma, teraz Rakitić gra na poziomie Fabsa pod koniec jego sezonu.
2
Tylko co ty chcesz od Fabregasa??
Drużyna grała dobrze to i Fabregasowi szło ale nagle jak drużyna straciła formę i wszystko przegrali to znaleźli pierwszego jego jako winnego, teraz jest tak samo nie widzisz tego?
Wszyscy grali dobrze wygrali wszystko to i Rakitić dobrze grał, teraz zaś drużyna bez formy to i Rakitić daje totalnie ciała, powiedz mi czym to się różni od Fabregasa taka sama sytuacja w tym samym okresie sezonu no ale jak ktoś nie chce zrozumieć i jest ślepo zapatrzony to choćby dostał szpadlem w ryj z odpowiedzą to jej nie zaakceptuje :P
1
Mecz z Juve nie przegrały gwiazdeczki tylko o kant dupy rozbić ustawienie i założenia taktyczne które nie miały prawa wypalić.
0
Rakieta podanie życia :D
0
Gomes jak zwykle najwyższa forma i to genialne prowadzenie piłki
2
Pewnie nasz przyszły trener xD
0
za co ty ich chcesz kupić jak już w poprzednim oknie zabrali część budżetu który jest na nowy sezon.
0
Co my zrobiliśmy światu że ten Pan zaś jest na boisku ;/
7
Barca jest cienka jak dupa węża i ten cud z PSG tego nie zmieni, słabo grają od dłuższego czasu, tylko pytanie wina trenera że daje dupy z taktyką czy zawodników?
0
Zauważ że oni nawet w defensywie już nic nie grają :D