0

Jeszcze chłopak ma CA.

1

No to zrobiło się słodko. Jak to wygramy to będzie cud :)

1

Kurde a ja się chciałem zapytać o stream PL i teraz nie wiem czy mogę? Pozwolisz mistrzu? :P

0

Jesteś chyba pierwszym który głośno tutaj powiedział że nasi trenerzy nie mają jaj jak Guardiola żeby stawiać na wychowanków, masz w 100% racje i za to łap plusa ;)

0

Proste, trzeba ryzykować tak jak w przypadku kiedy pojawiało się złote pokolenie, bez stawiania na takich ludzi i mówienie że muszą się ograć muszą się ograć a nigdy ich nie wystawiać to kolejne pokolenie świetnych piłkarzy nigdy nie nadejdzie bo w sumie po co skoro można ich wszystkich kupić za grube pieniądze gdzieś indziej.

0

Brawo dla tego Pana, w końcu ktoś kto widzi coś innego niż wydawanie XXXX milionów rocznie bo tak wypada i trzeba :)

2

Wiem że to jest nie realne ale chciałbym go już widzieć w koszulce Barcy na boisku a nie na ławce z wielu młodych on chyba najbardziej mi odpowiada.

0

Rozumiem o co Ci chodzi, tylko jest jeszcze jedna kwestia, ile będą chcieli za takiego zawodnika. Pamiętaj że transfer jednego obrońcy to nie ma być podobno jedyne wzmocnienie.

0

Zawsze doświadczonego lepszego... Może by tak przestać z barcy robić powoli dom starców i zaryzykować kogoś takiego młodego i świeżego właśnie.

0

Gdyby jeszcze działała :P

1

Można prosić o transmisje?

0

Nie zgodzę się z tym, zgodzę się że był najlepszy na świecie na swojej pozycji ale czy dalej jest to szczerze nie wiem i mam wielkie wątpliwości.
Co nie zmienia faktu że młodszy się nie robi, kiedy inne zespoły wyłapią tych młodych co mogą zająć jego miejsce my wtedy zaczniemy dopiero pewnie się tym martwić i będzie narzekanie czemu nikt wcześniej o tym nie pomyślał :P

0

Alves często grał świetnie i nie ma co umniejszać jego zasług ale coraz młodszy nie będzie a chyba nie chcesz żeby Barca stała się takim klubem dziadków jak kiedyś milan.

0

Człowieku rodzina jest mimo wszystko ważniejsza niż praca.
Nikt normalny nie będzie przekładał pracy nad rodzinę.

0

Nie biegasz = nie wygrywasz?

0

Kojarzysz jak wygrali LM z Rijkaardem? Wszyscy myśleli że będzie super a później było jak było. Podczas wywiadów mówili jedno a jak przyszło co do czego to nikt ich nie potrafił zmotywować.
Jeszcze przypomina mi się sezon z Martino w którym w tydzień wszystko przegrali :/

10

Hahaha, jakie to piękne, wywalić cały sezon w kilka dni.
Komu przypomina się sezon z Martino w którym wszystko przewalili w tydzień? :P

0

Taaaaak, jakie to piękne. Pozostaje się jedynie śmiać :)

0

HE? Kto ile kibicuje jakoś mnie nie rusza, nie uważam tego za wyznacznik czy ktoś jest dzięki temu "specjalistą". Dołek formy dołkiem formy ale stary nawet drużyny z dołkiem formy które przez cały sezon nic nie grały nie grały tyle spotkań z takimi wynikami.

0

Człowieku daj spokój, wiadomo że nie ma co się spinać o jeden mecz ALE to właśnie nie jest jeden mecz, popatrz jak oni ostatnio grają. Barcelona nie może sobie pozwolić na taką grę i jeszcze mówić co mecz "Jesteśmy silniejsi" a w następnym meczu jest jak jest.

3

Akurat nie masz po kim jechać tylko po nim? Grał bardzo dobrze i chyba jedyny w ataku wykazywał chęci strzelenia gola.

0

Pewnie każdy liczył na to historyczne obronienie LM :P

2

Coś może w tym być, może też nie chodzi o to że jest słabym trenerem ale nie potrafi zmotywować chłopaków tak żeby walczyli od początku. Nikt tak naprawdę nie wie co się dzieje tam w środku. Jest możliwość że to dzięki geniuszowi MSN wygrał to co wygrał a nie dzięki zmysłowi trenerskiemu i jak takiemu Messiemu nie idzie to facet nie wie co robić.

1

Wiesz ktoś musiał atakować skoro nikt z przodu nie rwał się do tego żeby coś zrobić ;P

0

Może i 3 klasy różnicy ale wygrali pierwszy mecz 2:0? Dali rade dali. Real cały sezon nic nie grał a tu proszę nagle im się udało, a nasi od porażki właśnie z tym Realem mecze stoją tylko jak już widzą pod koniec meczu że jest nie tak to zaczynają biegać.

1

To chyba przez jego błąd dośrodkowali i straciliśmy bramkę.

1

Nic już tu do powiedzenia nie mam, poddałem się.

0

Bo klub który uznaje się za jeden z najlepszych na świecie i jest faworytem we wszystkich rozgrywkach nie ma prawa stać przez 65 min i nic nie robić.
Nawet taki Real dał rade się zmobilizować żeby nie odpaść w takim momencie LM

0

3:0 jak już, cofnij się jeszcze trochę.

2

Zagranie Chorwata, ktoś coś jeszcze ma do powiedzenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?