0

Nie ograniczajmy się, obecnie w tej drużynie tylko Neymar i Mascherano coś grają.

0

Fart jak chu....

0

Dziękujmy Bogu za to że nie sprzedali Xaviego.

1

Może Messi zejdzie, ach nadzieja matką głupich ;/

2

Jestem zwarty i gotowy

0

Nie mamy pomocy.

0

Jakoś nie wierze że Suarez i Neymar coś zmienią skoro nie mamy środka pola.

0

Gdzie ty tam Messiego widzisz, po stracie piłki przy straconym golu to zamiast ruszyć do odbioru to sobie chłopak dreptał.

0

Za Martino nie było lepiej.

0

A co mamy powiedzieć jak i tak nie ma nikogo lepszego?? Pique gra teraz gorzej od niego.

3

Masz w 100% racje, młodzi nigdy się nie ograją grając tylko parę meczy w sezonie.
Co do Tiki taki to barca od dawna już jej nie gra tylko próbuje coś udawać i raz od czasu coś im wyjdzie.

0

To co mamy czekać aż nasi młodzi będą mieli po 28 lat i dopiero będziemy mogli uznać że już jako tako się ograli wychodząc z ławki na ostatnie 10 min i zacząć ich wystawiać w podstawowym składzie?

0

Mathieu dzisiaj gra bardzo dobrze................................... ( proszę oto więcej kropek dla ciebie)

0

Debil czysty debil....

0

Gdyby grali niesamowitą, zgraną i piękną piłkę to by wygrywali a nie remisowali.

0

Kto strzelił 2 bramkę i jak się spisuje Munir?

1

Dobra nie rozpuszczaj się już tak nad Suarezem kara mu się mimo wszystko należała może nie taka duża ale jednak się należała.
Ronaldo powinien też dostać kare za takie coś, widać że człowiek człowiekowi nie równy.

3

Rozgryzł że tak zażartuje :P

1

You just made my day :)

0

Nie zgadzam się, ja widzę Messiego tylko i wyłącznie na bramce.

5

Jak człowiek sobie przypomni jak to było kiedy Xavi miał szczyt swojej formy razem z resztą, aż się łza w oku kręci jak człowiek zaczyna to wspominać i wie że te czasy już nie wrócą. Naprawdę jest to bardzo smutne, najeżdżało się na niego jak nic nie grał to prawda ale jak wszystko się podsumuje to aż chce się wrócić do czasów kiedy był w kwiecie piłkarskiej kariery :((

0

Tak i gdzie są teraz ci co na mnie najeżdżali za to że krytykowałem ten tranfer. "Kara zostanie zmniejszona i będzie mógł grać więc się zamknij" tia zmniejszona :P

0

Cesc coś ty z włosami zrobił :P

0

Młody Chorwat wydaje mi się obecnie najciekawszy z tej trójki, liczę na to że będzie częściej grał :)

0

Głupoty gadasz, Henry bardzo dobrze u nas grał.

0

Wiesz możliwe że też trochę na to psioczę bo boli mnie to że on ładnie grał a osoby które ewidentnie słabiej grały zostają na miejscu :)

0

Teraz się nad tym bardzo poważnie zastanawiam :)

1

Płakać i tylko płakać.

1

Głupota i jeszcze raz głupota, oddajemy dobrze dysponowanego i młodego Alexisa a bierzemy kolesia co nie będzie mógł nawet trenować i nie wiadomo jaką będzie miał formę jak już wróci do gry.

5

tak na dobrą sprawę to mu się udało :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?