0

Powiem tak, Iniesta nabierze formy to zaś będzie piękna gra :)
Liczę na to że Cesc wejdzie i może tak w 75 min jakiś młodzik.

0

Ciekawie się robi... Xavi i Iniesta bez formy ile można ich wystawiać na upartego?

0

Boże, co takiego złego zrobiliśmy że karzesz nas w tak okrutny sposób zsyłając tylu idiotów na ten świat :/

0

Daro777
Rozumiem o co ci chodzi, dlatego najlepiej nie jechać tak o piłkarzach jednej czy drugiej drużyny w komentach bo zaraz zlecą się "fanatycy".
Trzeba patrzeć na wszystko realnie i nie zakłamywać samego siebie.

Przypomnę słowa pewnego Pana
"kłamstwo powtarzane milion razy staje się prawdą"

0

To co powiesz mi kolego o piłkarzu zwanym Di Maria?? hm??

0

Kiedy to Bojan się lepiej zapowiadał od Tello? Miał końcówkę sezonu bardzo dobrą ale później nic nie pokazywał. Osobiście liczyłem na Bojana ale się przeliczyłem, mam nadzieje że Tello nie skończy tak jak on.

0

Serio? Wypożyczyć do ManU? Oni nie wypożyczają takich zawodników, mają pieniądze na lepszych od Tello. Mam nadzieję że zostanie i się przebije, lubiłem na niego patrzeć w poprzednim sezonie.

0

Nie zrozumiałeś mnie.
Chodzi mi o to że po co kupować chociażby napastnika skoro młodzi mieli dostawać szanse. Jak kupimy tego napastnika to mogę sobie dać rękę uciąć że żadnego młodego na tą pozycje nie wciągniemy zbyt szybko.

0

Taaaa podczas meczów sparingowych Tata mówił że młodzi to podstawa itd. Teraz młodzi nie dostają minut (tylko Bartra) a już mowa o transferach, sweeeeeeet.

Dziękuje za minusy :)

0

Ja pierd.... Robi się to samo co z Bartra, zaraz powiecie że Tello to drewno i co najwyżej druga liga afgańska. Tylko że jak zagra super mecz to wszyscy będą się spuszczać i nikt się nie przyzna że tak mówił wcześniej, podsumowując

IDIOTS, IDIOTS EVERYWHERE

0

Pytam się gdzie są teraz ci wszyscy krytycy Bartry którzy to mówili jakie to bez talencie jest i że nie nadaje się do Barcy?? Hmm?? Teraz jest jednym z lepszych naszych obrońców! HA!

0

Najlepiej żeby się nie wykurował na milan czy inne wsio, nie ma co na siłę starać się ogarnąć do jakiegoś rywala. Spokojnie jak będzie gotów to zagra choćby za miesiąc czy dwa, ważne żeby zaś zbyt szybko na boisko nie wybiegł i zaś się nie nabawił kontuzji!

0

Nic takiego się nie wydarzyło, ale VV mógł zrobić tak jak prosił Xavi nic by się nie stało a po wykopie VV tylko piłkę straciliśmy.

0

Tak i myślisz że tych parę milionów uratują budżet państwa??
Jeśli chodzi o państwo to liczą się dużo większe sumy, takie kwoty nie mają szans odciążyć państwa.

0

Szkoda że Alexis nie wpakował tego do bramki ale i tak wszyscy ładnie zagrali :)

0

Ehh jak można za osłonięcie twarzy podyktować karnego, co za człowiek mądry inaczej te przepisy wyznacza.............

0

Taka prawda, Barca nie gra tak dobrze jak kiedyś i to widać gołym okiem.
Abidal wypowiedział się na poziomie i mam nadzieje że obejmie jakieś dobre stanowisko po zakończeniu kariery.

0

Sędziowie do wymiany jak tam można kurwa sędziować, kogo oni biorą do takiej roboty! Ten sędzia liniowy nawet często nie stał na linii z zawodnikami tylko 2 kroki za nimi.... Żałosne to było w ich wykonaniu!

0

Ameryka południowa to dobry rynek można tam bardzo ładne perełki znaleźć, są na to dowody w europie i to bardzo drogie dowody.

0

Nie lepiej rodzinę sprowadzić do Barcelony? Takie latanie na dłuższą metę jest bez sensu.

0

Sergio tylko 7.0?? Ktoś oglądał chyba inny mecz...

0

Może juvei i gala zaskoczą i wyeliminują real :P

0

Rozumiem że używanie mózgu jest trudne i niektórzy tego nie potrafią :)

0

Inna kultura inaczej się wszystko przeżywa :)

0

Kryzys i wszystko jasne

0

Ta a Barca puchar króla jeśli się nie mylę, 1-1 odbijasz dalej piłeczkę?

0

Mam nadzieję że Tello wejdzie i fajnie dzisiaj zagra :)

0

Kmiot cham i gbur a do tego prostak... Za takie gesty już powinny być kary, przecież to oczywiste że pokazywał żeby faulować Leo w to właśnie miejsce.

0

Wie ktoś jak zagrał Villa?

0

Teraz zmiany! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?