0

Dokładnie, jeśli nowy trener da grać młodym to dobrze się będzie dziać w przyszłości :)

0

Jak Xavi odejdzie to Fabregasa już dawno u nas nie będzie jak tak dalej pójdzie

0

Ludzie się spinają bo widzą potencjalną przyszłość Barcy

0

Jeszcze to co robi Bayern to się nazywa pressing :)

0

Trochę strasznie to wygląda jak wszyscy zawodnicy z barcy pokazują na bramkarza żeby mu podać i nic z tego nie wynika :(

0

Tiki- Taka też nie była najlepiej wykonywana w zeszłym sezonie :)

0

To co tu jeszcze robisz?? Żałosny sezonowiec.

0

Może na mecz z Bayernem już kogoś znajdą

0

To nie jest powód żeby nie przyjechać do Polski? Serio?? A jaki jest według ciebie wystarczający powód?

0

Poszedłby Tito po rozum do głowy bo aż żal du....

0

Takim tokiem myślenia to żaden z tych młodych nie wejdzie do składu bo nie wiadomo jak się rozwiną a na ławce rezerwowych i grając raz od czasu to nic nie da....

0

Kiedy następne wybory na prezydenta?

0

Był średniakiem i nikim więcej? Kpisz sobie czy co?
Był dużo lepszy niż jakiś tam średniak

0

Zrozum że nie tylko pieniądze się liczą.

0

Dopiero teraz sobie człowiek uświadamia że nic nie jest wieczne i wszystko mija, to strasznie boli :(

0

Ma takie prawo.

0

Tylko żeby Puyol nie zakończył kariery :((

0

Będą jaja jak nagle powie że zmienił zdanie i jeszcze chce tutaj pograć :D

0

Śmiem przypuszczać że gdyby Laporta był prezydentem to Guardiola też by nie odszedł...

0

Coś w tym jest, zarząd gra nie fair

0

Szkoda Abidala ale cóż zrobić takie życie, szkoda że już nie zagra dla Barcy. Zarząd zaoferował mu fajną posadę mam nadzieję że szybko ją przyjmie i dalej będzie częścią Barcy!

0

hehe ale będzie grubasek z syna Messiego :)

0

Bez przesady, raz do roku mogą się napić a dzieci jak będą chciały to prędzej czy później i tak tego spróbują więc mówienie że dzieci patrzą jest totalnie bez sensu. Cieszmy się że nie świętują piwkiem i wódeczką dużo częściej.

0

lol jedno złe zagranie Bartry i już ludzie go skreślają... Szkoda mi was!

0

To Alexis już syna mieć nie będzie xD

0

Szkoda że Alexis nie strzelił tej bramki

0

VIlla Villa ale i tak go sprzedadzą :p

0

Coś czuję że 2 połowa będzie jeszcze gorsza od pierwszej

0

Zmian nie będzie.... Albo będą w 89 minucie :)))))

0

hah i niech ktoś jeszcze powie że Vilanova umie ich zmotywować.... tylko Tello, Song i Iniesta coś grają reszta słabo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?