Takim tokiem myślenia to żaden z tych młodych nie wejdzie do składu bo nie wiadomo jak się rozwiną a na ławce rezerwowych i grając raz od czasu to nic nie da....
Szkoda Abidala ale cóż zrobić takie życie, szkoda że już nie zagra dla Barcy. Zarząd zaoferował mu fajną posadę mam nadzieję że szybko ją przyjmie i dalej będzie częścią Barcy!
Bez przesady, raz do roku mogą się napić a dzieci jak będą chciały to prędzej czy później i tak tego spróbują więc mówienie że dzieci patrzą jest totalnie bez sensu. Cieszmy się że nie świętują piwkiem i wódeczką dużo częściej.
0
Dokładnie, jeśli nowy trener da grać młodym to dobrze się będzie dziać w przyszłości :)
0
Jak Xavi odejdzie to Fabregasa już dawno u nas nie będzie jak tak dalej pójdzie
0
Ludzie się spinają bo widzą potencjalną przyszłość Barcy
0
Jeszcze to co robi Bayern to się nazywa pressing :)
0
Trochę strasznie to wygląda jak wszyscy zawodnicy z barcy pokazują na bramkarza żeby mu podać i nic z tego nie wynika :(
0
Tiki- Taka też nie była najlepiej wykonywana w zeszłym sezonie :)
0
To co tu jeszcze robisz?? Żałosny sezonowiec.
0
Może na mecz z Bayernem już kogoś znajdą
0
To nie jest powód żeby nie przyjechać do Polski? Serio?? A jaki jest według ciebie wystarczający powód?
0
Poszedłby Tito po rozum do głowy bo aż żal du....
0
Takim tokiem myślenia to żaden z tych młodych nie wejdzie do składu bo nie wiadomo jak się rozwiną a na ławce rezerwowych i grając raz od czasu to nic nie da....
0
Kiedy następne wybory na prezydenta?
0
Był średniakiem i nikim więcej? Kpisz sobie czy co?
Był dużo lepszy niż jakiś tam średniak
0
Zrozum że nie tylko pieniądze się liczą.
0
Dopiero teraz sobie człowiek uświadamia że nic nie jest wieczne i wszystko mija, to strasznie boli :(
0
Ma takie prawo.
0
Tylko żeby Puyol nie zakończył kariery :((
0
Będą jaja jak nagle powie że zmienił zdanie i jeszcze chce tutaj pograć :D
0
Śmiem przypuszczać że gdyby Laporta był prezydentem to Guardiola też by nie odszedł...
0
Coś w tym jest, zarząd gra nie fair
0
Szkoda Abidala ale cóż zrobić takie życie, szkoda że już nie zagra dla Barcy. Zarząd zaoferował mu fajną posadę mam nadzieję że szybko ją przyjmie i dalej będzie częścią Barcy!
0
hehe ale będzie grubasek z syna Messiego :)
0
Bez przesady, raz do roku mogą się napić a dzieci jak będą chciały to prędzej czy później i tak tego spróbują więc mówienie że dzieci patrzą jest totalnie bez sensu. Cieszmy się że nie świętują piwkiem i wódeczką dużo częściej.
0
lol jedno złe zagranie Bartry i już ludzie go skreślają... Szkoda mi was!
0
To Alexis już syna mieć nie będzie xD
0
Szkoda że Alexis nie strzelił tej bramki
0
VIlla Villa ale i tak go sprzedadzą :p
0
Coś czuję że 2 połowa będzie jeszcze gorsza od pierwszej
0
Zmian nie będzie.... Albo będą w 89 minucie :)))))
0
hah i niech ktoś jeszcze powie że Vilanova umie ich zmotywować.... tylko Tello, Song i Iniesta coś grają reszta słabo...