1

Tello ma pełne prawo się denerwować w zeszłym sezonie grał przyzwoicie i zasłużył na występy nie od 90 min...

0

A) Nie mieszaj Tito do tego że Barca grała słabo, już przed jego odejściem słabo szło
B) ok tu się zgodzę
C) Messi w tym sezonie pokazuje że mu się już niezbyt chce więc on dużo do gadania nie będzie miał
D) Przypomnę że jak Messi miał kontuzję to Barca dużo lepiej grała.

0

Porównaj to z resztą sezonu i parodią jaką wyczyniali, teraz naprawdę idzie im dużo lepiej. Przegrali ale już przynajmniej coś grali.

0

Może Puyol zostanie trenerem :)
W MU jak Giggs został trenerem idzie im dużo lepiej :)

0

Sądzisz że z taką grą maja jakiekolwiek szanse na wygraną z Atletico??

0

Jaki cios? Kto ma grać na obronie hm?
Puyol odchodzi mache prawdopodobnie też bo od dłuższego czasu chodzą o tym poloty, pomyśl musimy mieć jakaś ławkę rezerwowych na wypadek kontuzji, nie możemy grać jedną 11 cały sezon licząc że zawsze będą mieli dobrą formę i nie dostaną kontuzji.

2

Piękne słowa, ciekawi mnie jak Pep zareagował :(

3

Owszem zabobony, można to wnioskować po tym jak ładnych parę lat temu zebrała się taka grupa "pobożnych panów" i decydowali które księgi opisujące Chrystusa i jego popleczników są dobre a które złe, jeszcze tak całkowicie przypadkowo te złe zostały spalony tak na wypadek żeby nikt ich z czystej ciekawości nie przeczytał... Obecna wiara chrześcijańska nie ma nic wspólnego z tym co było kiedyś.

0

Nowotwory nękały ludzi od zawsze (prawie), jest teoria która oczywiście nie ma prawa być potwierdzona że to jest nasz błąd genetyczny po tym jak nasi przodkowie krzyżowali się z neandertalczykami.
Nie zmienia to faktu że nowotwory są już z nami od bardzo długiego czasu.

1

Daj chłopakowi spokój gra teraz najlepiej z całej nasze obrony.

0

Może nie zrobił z Bayernu drugiej Barcelony z okresu sukcesów ale musisz przyznać że do straty gola klepali lepiej niż obecna Barca.

0

Pomyśl chłopcze zanim coś napiszesz, żałosne.

PS: Sprawdzaj może to co napiszesz zanim wyślesz.

0

Wiesz ale władze Barcy już nie są takie zadowolone z działań Taty jak na początku sezonu, wiesz od dawna nie zostaliśmy z niczym.

0

To było do przewidzenia, oni się muszą obudzić bo tak się nie gra a w klubie traktują ich jak bogów, fani powoli tracą do czegoś takiego cierpliwość a do tego są przyzwyczajeni do zwycięstw.

0

Ehh a miałem wielką nadzieje że jednak on poprowadzi Barce, on potrafi wprowadzać młodych co w naszym przypadku byłoby idealne :/

0

Busqetsa zostaw a z Fabsem to trzeba mocno pomyśleć, zamiast ustawiać go na "9" dać go na pomoc tam gdzie jego miejsce i zobaczymy jak gra!

4

Już to pisałem, Barca gdy Messi miał kontuzję grała dużo lepiej.

0

Dużej zmiany jakości nie widać, trochę mniej ścina, ale czasami zdarzają się zwiechy.

2

Co do Messiego to zauważ że jak miał kontuzje to wszyscy jakoś dużo lepiej grali a odkąd wrócił robiło się tylko coraz gorzej z momentami przebłysku. Pedro i Alexis powinni grać w wyjściowym. Patrz jak Pedro biegał za piłką, starał się ją odebrać a Messi się stał i patrzył czekając na cud.

1

Panie Martiono powiem w prost, niech Pan nie pier....

0

W jakim świecie barca grała dobrze? Tylko Albo i Iniesta reszta dno....
AVE dreptak Messi który jak jaśnie pan chodzi po boisku czekając na karnego.

5

Gdzie ty tu widzisz jakiś projekt? Granie ciągle tymi samymi zawodnikami to już potrafił Tito, pamiętam że kiedyś na MIlan mówiono klub dla dziadków i emerytów, coś czuję że niedługo tak będą mówić na Barce.

0

Już to widzę jak nasi zawodnicy dają z siebie wszystko.

0

Wcale nie.

0

Myśleli że są "bogami" i wszystko samo się zrobi, uważam że reakcja kibiców jest słuszna ktoś powinien ich tak z góry na duł przejechać żeby się bali wygrywając mecze po 3:0 że to mało, bo z tego co widać trener nie jest do tego zdolny ;/

0

Neymar jest teraz jednym z najlepszych na boisku, zostaw go w spokoju i popatrz na Messiego, cesca i innych...

0

Jak pressing pod naszym polem karnym nazywasz autobusem to pogratulować.

0

Mów co chcesz ale akurat Neymar się starał i grał nawet dobrze, miał piękne podanie do Leo w pole karne, to nie jego wina że Messi tego nie strzelił.

1

On od dłuższego czasu tylko drepta a jak strzela to z karnych, parę goli z karnych strzelonych i nagle wszyscy hype że messi się odrodził etc.
Tak naprawdę to nic ostatnio nie pokazuje.

0

Jej to że Real pokonany to nie mówi o całym sezonie, trener nie dostaje wytycznych typu " pokonaj real to będzie fajnie, dostaniesz nowy lepszy kontrakt".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?