A) Nie mieszaj Tito do tego że Barca grała słabo, już przed jego odejściem słabo szło
B) ok tu się zgodzę
C) Messi w tym sezonie pokazuje że mu się już niezbyt chce więc on dużo do gadania nie będzie miał
D) Przypomnę że jak Messi miał kontuzję to Barca dużo lepiej grała.
Jaki cios? Kto ma grać na obronie hm?
Puyol odchodzi mache prawdopodobnie też bo od dłuższego czasu chodzą o tym poloty, pomyśl musimy mieć jakaś ławkę rezerwowych na wypadek kontuzji, nie możemy grać jedną 11 cały sezon licząc że zawsze będą mieli dobrą formę i nie dostaną kontuzji.
Owszem zabobony, można to wnioskować po tym jak ładnych parę lat temu zebrała się taka grupa "pobożnych panów" i decydowali które księgi opisujące Chrystusa i jego popleczników są dobre a które złe, jeszcze tak całkowicie przypadkowo te złe zostały spalony tak na wypadek żeby nikt ich z czystej ciekawości nie przeczytał... Obecna wiara chrześcijańska nie ma nic wspólnego z tym co było kiedyś.
Nowotwory nękały ludzi od zawsze (prawie), jest teoria która oczywiście nie ma prawa być potwierdzona że to jest nasz błąd genetyczny po tym jak nasi przodkowie krzyżowali się z neandertalczykami.
Nie zmienia to faktu że nowotwory są już z nami od bardzo długiego czasu.
To było do przewidzenia, oni się muszą obudzić bo tak się nie gra a w klubie traktują ich jak bogów, fani powoli tracą do czegoś takiego cierpliwość a do tego są przyzwyczajeni do zwycięstw.
Co do Messiego to zauważ że jak miał kontuzje to wszyscy jakoś dużo lepiej grali a odkąd wrócił robiło się tylko coraz gorzej z momentami przebłysku. Pedro i Alexis powinni grać w wyjściowym. Patrz jak Pedro biegał za piłką, starał się ją odebrać a Messi się stał i patrzył czekając na cud.
Gdzie ty tu widzisz jakiś projekt? Granie ciągle tymi samymi zawodnikami to już potrafił Tito, pamiętam że kiedyś na MIlan mówiono klub dla dziadków i emerytów, coś czuję że niedługo tak będą mówić na Barce.
Myśleli że są "bogami" i wszystko samo się zrobi, uważam że reakcja kibiców jest słuszna ktoś powinien ich tak z góry na duł przejechać żeby się bali wygrywając mecze po 3:0 że to mało, bo z tego co widać trener nie jest do tego zdolny ;/
On od dłuższego czasu tylko drepta a jak strzela to z karnych, parę goli z karnych strzelonych i nagle wszyscy hype że messi się odrodził etc.
Tak naprawdę to nic ostatnio nie pokazuje.
Jej to że Real pokonany to nie mówi o całym sezonie, trener nie dostaje wytycznych typu " pokonaj real to będzie fajnie, dostaniesz nowy lepszy kontrakt".
1
Tello ma pełne prawo się denerwować w zeszłym sezonie grał przyzwoicie i zasłużył na występy nie od 90 min...
0
A) Nie mieszaj Tito do tego że Barca grała słabo, już przed jego odejściem słabo szło
B) ok tu się zgodzę
C) Messi w tym sezonie pokazuje że mu się już niezbyt chce więc on dużo do gadania nie będzie miał
D) Przypomnę że jak Messi miał kontuzję to Barca dużo lepiej grała.
0
Porównaj to z resztą sezonu i parodią jaką wyczyniali, teraz naprawdę idzie im dużo lepiej. Przegrali ale już przynajmniej coś grali.
0
Może Puyol zostanie trenerem :)
W MU jak Giggs został trenerem idzie im dużo lepiej :)
0
Sądzisz że z taką grą maja jakiekolwiek szanse na wygraną z Atletico??
0
Jaki cios? Kto ma grać na obronie hm?
Puyol odchodzi mache prawdopodobnie też bo od dłuższego czasu chodzą o tym poloty, pomyśl musimy mieć jakaś ławkę rezerwowych na wypadek kontuzji, nie możemy grać jedną 11 cały sezon licząc że zawsze będą mieli dobrą formę i nie dostaną kontuzji.
2
Piękne słowa, ciekawi mnie jak Pep zareagował :(
3
Owszem zabobony, można to wnioskować po tym jak ładnych parę lat temu zebrała się taka grupa "pobożnych panów" i decydowali które księgi opisujące Chrystusa i jego popleczników są dobre a które złe, jeszcze tak całkowicie przypadkowo te złe zostały spalony tak na wypadek żeby nikt ich z czystej ciekawości nie przeczytał... Obecna wiara chrześcijańska nie ma nic wspólnego z tym co było kiedyś.
0
Nowotwory nękały ludzi od zawsze (prawie), jest teoria która oczywiście nie ma prawa być potwierdzona że to jest nasz błąd genetyczny po tym jak nasi przodkowie krzyżowali się z neandertalczykami.
Nie zmienia to faktu że nowotwory są już z nami od bardzo długiego czasu.
1
Daj chłopakowi spokój gra teraz najlepiej z całej nasze obrony.
0
Może nie zrobił z Bayernu drugiej Barcelony z okresu sukcesów ale musisz przyznać że do straty gola klepali lepiej niż obecna Barca.
0
Pomyśl chłopcze zanim coś napiszesz, żałosne.
PS: Sprawdzaj może to co napiszesz zanim wyślesz.
0
Wiesz ale władze Barcy już nie są takie zadowolone z działań Taty jak na początku sezonu, wiesz od dawna nie zostaliśmy z niczym.
0
To było do przewidzenia, oni się muszą obudzić bo tak się nie gra a w klubie traktują ich jak bogów, fani powoli tracą do czegoś takiego cierpliwość a do tego są przyzwyczajeni do zwycięstw.
0
Ehh a miałem wielką nadzieje że jednak on poprowadzi Barce, on potrafi wprowadzać młodych co w naszym przypadku byłoby idealne :/
0
Busqetsa zostaw a z Fabsem to trzeba mocno pomyśleć, zamiast ustawiać go na "9" dać go na pomoc tam gdzie jego miejsce i zobaczymy jak gra!
4
Już to pisałem, Barca gdy Messi miał kontuzję grała dużo lepiej.
0
Dużej zmiany jakości nie widać, trochę mniej ścina, ale czasami zdarzają się zwiechy.
2
Co do Messiego to zauważ że jak miał kontuzje to wszyscy jakoś dużo lepiej grali a odkąd wrócił robiło się tylko coraz gorzej z momentami przebłysku. Pedro i Alexis powinni grać w wyjściowym. Patrz jak Pedro biegał za piłką, starał się ją odebrać a Messi się stał i patrzył czekając na cud.
1
Panie Martiono powiem w prost, niech Pan nie pier....
0
W jakim świecie barca grała dobrze? Tylko Albo i Iniesta reszta dno....
AVE dreptak Messi który jak jaśnie pan chodzi po boisku czekając na karnego.
5
Gdzie ty tu widzisz jakiś projekt? Granie ciągle tymi samymi zawodnikami to już potrafił Tito, pamiętam że kiedyś na MIlan mówiono klub dla dziadków i emerytów, coś czuję że niedługo tak będą mówić na Barce.
0
Już to widzę jak nasi zawodnicy dają z siebie wszystko.
0
Wcale nie.
0
Myśleli że są "bogami" i wszystko samo się zrobi, uważam że reakcja kibiców jest słuszna ktoś powinien ich tak z góry na duł przejechać żeby się bali wygrywając mecze po 3:0 że to mało, bo z tego co widać trener nie jest do tego zdolny ;/
0
Neymar jest teraz jednym z najlepszych na boisku, zostaw go w spokoju i popatrz na Messiego, cesca i innych...
0
Jak pressing pod naszym polem karnym nazywasz autobusem to pogratulować.
0
Mów co chcesz ale akurat Neymar się starał i grał nawet dobrze, miał piękne podanie do Leo w pole karne, to nie jego wina że Messi tego nie strzelił.
1
On od dłuższego czasu tylko drepta a jak strzela to z karnych, parę goli z karnych strzelonych i nagle wszyscy hype że messi się odrodził etc.
Tak naprawdę to nic ostatnio nie pokazuje.
0
Jej to że Real pokonany to nie mówi o całym sezonie, trener nie dostaje wytycznych typu " pokonaj real to będzie fajnie, dostaniesz nowy lepszy kontrakt".