Oczywiście że to nie to samo ale nawet walka o piłkę ma swoje granice który normalny człowiek nie powinien przekraczać a jak już przekroczy to powinien zostać ukarany.
Chciałbym go w Barcie ale jakoś w to nie wierze, jeszcze jak popatrzeć na Zubiego i jego idealne transfery i zapał do pracy to nawet nie liczę na takie cuda :P
Nie tyle był słabszy co go nie było ze względu na zdrowie, mam wrażenie że to by się potoczyło całkiem inaczej gdyby nie musiał się leczyć w stanach przez co spędził tam zbyt dużo czasu.
Szkoda że wybory dopiero w 2016, po tym jak odszedł Rosell powinny być przeprowadzone wybory. Gdyby się tak zdarzyło to obecny prezydent na 100% nie zostałby wybrany ale niestety oni tam na górze mają tego świadomość dlatego teraz się trzymają stołków tak mocno jak się da.
To nie takie łatwe dać szanse młodym. Tata też obiecywał że młodzi będą grac a wyszło jak wyszło, zagrali razy czy dwa i teraz tylko Bartra gra a reszta grzeje ławę albo wchodzą w 90min.
Nie mówię że flame na Messiego jest słuszny w 100% ale on był kreowany na takiego świętego i dlatego teraz jest takie rozczarowanie jak coś o nim wychodzi na jaw.
Poprzedni sezon pokazał że potrafi grać, to że w tym dostawał mało okazji albo wchodził w 89 min to już nie jego wina. Znając życie tak samo będzie z Montoyą.
0
Matko ale czemu oni się tak na niego uparli, szczególnie że nie będzie nawet trenował teraz.
0
Oczywiście że to nie to samo ale nawet walka o piłkę ma swoje granice który normalny człowiek nie powinien przekraczać a jak już przekroczy to powinien zostać ukarany.
1
ta kupmy zawodnika który przez pewną część sezonu nawet nie będzie mógł grać, świetny pomysł...
0
Nie mów że serio tego nie zaczaiłeś.
0
Świat się kończy, no nic chce zobaczyć kto zostanie w naszym klubie bo teraz to tylko ci najlepsi odchodzą.
4
Sprzedać Cesca zostawić Pedro, fuck logic ;/
7
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że oni mają tam takich zawodników że te "słynne" wrzutki mogą być bardzo skuteczne
0
Nie no Inieste zostaw :P
0
Jak naprawdę będzie chciał odejść to klub go puści bo z piłkarza trzymanego na siłę nic nie będzie.
0
Oni się śmieją ale Fabs miał minę całkiem poważną :P
1
Nie, nie robił wszystkiego co mógł i grał tak samo słabo jak cała obrona!
0
Chciałbym go w Barcie ale jakoś w to nie wierze, jeszcze jak popatrzeć na Zubiego i jego idealne transfery i zapał do pracy to nawet nie liczę na takie cuda :P
0
Okaże się że nikogo nie sprzedamy a kupimy jednego piłkarza. Tyle będzie z całej rewolucji :P
0
Zdajesz sobie sprawę z tego że puki co to wszyscy się biją o Alexisa a Pedro maja w głębokim poważaniu.
1
Alexis nie jest na sprzedaż i kropka! Jak sprzedadzą Alexisa a zostawią Pedro to już naprawdę stwierdzę że tam pracują sami idioci.
2
Ta Alexis odchodzi ale Pedro musi zostać, Zubi idź Pan w ch....
0
To ja pochodnie!
4
Jeszcze zadaj sobie pytanie ile Enrique ma do gadania.
4
Boże... Sprzedać Alexisa? Kibice powinni tym razem już nie tylko krzyczeć przed stadionem co myślą ale wbić tam i ten zarząd rekinom na pożarcie dać.
0
Cesca proszę mi tutaj nie ruszać!
1
A kiedy będzie ich czas?? Jak będą mieli po 30 lat?? Takim tokiem myślenia to już nigdy nikogo ze szkółki nie weźmiemy bo to nie ich czas jest....
0
Stary, aż mi cię szkoda.
0
Nie tyle był słabszy co go nie było ze względu na zdrowie, mam wrażenie że to by się potoczyło całkiem inaczej gdyby nie musiał się leczyć w stanach przez co spędził tam zbyt dużo czasu.
0
Szkoda że wybory dopiero w 2016, po tym jak odszedł Rosell powinny być przeprowadzone wybory. Gdyby się tak zdarzyło to obecny prezydent na 100% nie zostałby wybrany ale niestety oni tam na górze mają tego świadomość dlatego teraz się trzymają stołków tak mocno jak się da.
1
Wiesz tylko reszta jakoś tam biega a nie spaceruje po boisku.
0
To nie takie łatwe dać szanse młodym. Tata też obiecywał że młodzi będą grac a wyszło jak wyszło, zagrali razy czy dwa i teraz tylko Bartra gra a reszta grzeje ławę albo wchodzą w 90min.
0
Przypadkiem nie było czegoś takiego że jak go tak tanio sprzedamy to mamy pierwszeństwo zakupu 2 z ich młodzików co są obiecujący?
0
Mam podobnie, też zawsze jakoś go lubiłem i szkoda mi go było jak odchodził.
0
Nie mówię że flame na Messiego jest słuszny w 100% ale on był kreowany na takiego świętego i dlatego teraz jest takie rozczarowanie jak coś o nim wychodzi na jaw.
0
Poprzedni sezon pokazał że potrafi grać, to że w tym dostawał mało okazji albo wchodził w 89 min to już nie jego wina. Znając życie tak samo będzie z Montoyą.