0

Matko ale czemu oni się tak na niego uparli, szczególnie że nie będzie nawet trenował teraz.

0

Oczywiście że to nie to samo ale nawet walka o piłkę ma swoje granice który normalny człowiek nie powinien przekraczać a jak już przekroczy to powinien zostać ukarany.

1

ta kupmy zawodnika który przez pewną część sezonu nawet nie będzie mógł grać, świetny pomysł...

0

Nie mów że serio tego nie zaczaiłeś.

0

Świat się kończy, no nic chce zobaczyć kto zostanie w naszym klubie bo teraz to tylko ci najlepsi odchodzą.

4

Sprzedać Cesca zostawić Pedro, fuck logic ;/

7

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że oni mają tam takich zawodników że te "słynne" wrzutki mogą być bardzo skuteczne

0

Nie no Inieste zostaw :P

0

Jak naprawdę będzie chciał odejść to klub go puści bo z piłkarza trzymanego na siłę nic nie będzie.

0

Oni się śmieją ale Fabs miał minę całkiem poważną :P

1

Nie, nie robił wszystkiego co mógł i grał tak samo słabo jak cała obrona!

0

Chciałbym go w Barcie ale jakoś w to nie wierze, jeszcze jak popatrzeć na Zubiego i jego idealne transfery i zapał do pracy to nawet nie liczę na takie cuda :P

0

Okaże się że nikogo nie sprzedamy a kupimy jednego piłkarza. Tyle będzie z całej rewolucji :P

0

Zdajesz sobie sprawę z tego że puki co to wszyscy się biją o Alexisa a Pedro maja w głębokim poważaniu.

1

Alexis nie jest na sprzedaż i kropka! Jak sprzedadzą Alexisa a zostawią Pedro to już naprawdę stwierdzę że tam pracują sami idioci.

2

Ta Alexis odchodzi ale Pedro musi zostać, Zubi idź Pan w ch....

0

To ja pochodnie!

4

Jeszcze zadaj sobie pytanie ile Enrique ma do gadania.

4

Boże... Sprzedać Alexisa? Kibice powinni tym razem już nie tylko krzyczeć przed stadionem co myślą ale wbić tam i ten zarząd rekinom na pożarcie dać.

0

Cesca proszę mi tutaj nie ruszać!

1

A kiedy będzie ich czas?? Jak będą mieli po 30 lat?? Takim tokiem myślenia to już nigdy nikogo ze szkółki nie weźmiemy bo to nie ich czas jest....

0

Stary, aż mi cię szkoda.

0

Nie tyle był słabszy co go nie było ze względu na zdrowie, mam wrażenie że to by się potoczyło całkiem inaczej gdyby nie musiał się leczyć w stanach przez co spędził tam zbyt dużo czasu.

0

Szkoda że wybory dopiero w 2016, po tym jak odszedł Rosell powinny być przeprowadzone wybory. Gdyby się tak zdarzyło to obecny prezydent na 100% nie zostałby wybrany ale niestety oni tam na górze mają tego świadomość dlatego teraz się trzymają stołków tak mocno jak się da.

1

Wiesz tylko reszta jakoś tam biega a nie spaceruje po boisku.

0

To nie takie łatwe dać szanse młodym. Tata też obiecywał że młodzi będą grac a wyszło jak wyszło, zagrali razy czy dwa i teraz tylko Bartra gra a reszta grzeje ławę albo wchodzą w 90min.

0

Przypadkiem nie było czegoś takiego że jak go tak tanio sprzedamy to mamy pierwszeństwo zakupu 2 z ich młodzików co są obiecujący?

0

Mam podobnie, też zawsze jakoś go lubiłem i szkoda mi go było jak odchodził.

0

Nie mówię że flame na Messiego jest słuszny w 100% ale on był kreowany na takiego świętego i dlatego teraz jest takie rozczarowanie jak coś o nim wychodzi na jaw.

0

Poprzedni sezon pokazał że potrafi grać, to że w tym dostawał mało okazji albo wchodził w 89 min to już nie jego wina. Znając życie tak samo będzie z Montoyą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?