Gdyby tam było 3 defensywnych pomocników to pewnie byśmy teraz nie przegrywali.
Tacy z nich defensywni jak ofensywni, nic nie graja i grać nie będą, choć już samo wystawienie Gomesa woła o pomstę do nieba, inny trener a robi to samo.
Nikt nie powiedział że on w razie wotum zostanie prezydentem, nawet on sam powiedział że nie o to w tym chodzi co pewnie jest naciągane ale tak jak powiedziałem wotum nie sprawia nagle że to on miałby być szefem wszystkich szefów.
Powiedz mi co zmieni podpis gościa który oprócz tego że kibicuje i się interesuje co się mniej więcej dzieje zmieni?
Nie mamy tutaj żądnej realnej siły sprawczej, petycja jest taka jak te sławne petycje Maxa Kolonko które wszyscy podpisują a i tak każdy na wyższych szczeblach ma to gdzieś :D
Panowie i Panie w Hiszpanii muszą zadziałać bo to oni mają prawdziwą siłę, tylko muszą chcieć ;)
Nie zapominajmy też o tym jak to się chwalili że wyprowadzili klub na prostą po Laporcie który podobno działał na zadłużenie klubu co koniec końców nie było prawdą.
Krętacze, oszuści nic więcej, już dawno ich tam nie powinno być.
Problem jest taki że nie ma już tak dużo okazji żeby te głosy zbierać chyba że po domach zacznie chodzić, osobiście liczyłem na więcej podpisów właśnie wczoraj.
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę ale tutaj nam mówi że zawodnik zostanie z nami a Iniesta mówi że sytuacja jest specyficzna i nic nie jest domknięte oraz że nie podjął jeszcze decyzji.
Także co się kurna tam dzieje???
Patrząc na działania tego zarządu, dając na przykład kontrakt Leo jak to on już go dawno nie podpisał, śmiem przypuszczać że LFC tutaj mówi prawdę a to nasz zarząd wali ściemę przed zbieraniem podpisów żeby ich nie wywalili na zbity pysk.
Skąd wszyscy macie tą 100% pewność że Neymar tak odradzał transfer do Barcy?
Ktoś to napisał nikt nie potwierdził a wszyscy łykają to jak młode pelikany
Będąc na miejscu Leo odszedłbym w najbliższym możliwym momencie, wbrew pozorom to może być najlepsze co zrobi dla klubu.
Ludzie się dowiedzą czemu odszedł, straszna nieudolność wyjdzie na światło dzienne i można powiedzieć że to będzie koniec tego zarządu.
Głowa mówi Leo idź tylko serce się coś stawia :)
Patrząc co się u nas dzieje na miejscu Leo nie podpisywałbym tej nowej umowy a jak Pep go chce to sam pewnie się zastanowi.
Tam może liczyć że coś będą działać na plus dla klubu bo tutaj to kupili mu Paulinho :D
1
Hahahahaha Gomes zostaje na boisku :D
0
Gdyby tam było 3 defensywnych pomocników to pewnie byśmy teraz nie przegrywali.
Tacy z nich defensywni jak ofensywni, nic nie graja i grać nie będą, choć już samo wystawienie Gomesa woła o pomstę do nieba, inny trener a robi to samo.
2
Jak to możliwe że jeszcze nikt się tam nie nauczył że Gomes to powinien zostawać w domu?
2
Nikt nie powiedział że on w razie wotum zostanie prezydentem, nawet on sam powiedział że nie o to w tym chodzi co pewnie jest naciągane ale tak jak powiedziałem wotum nie sprawia nagle że to on miałby być szefem wszystkich szefów.
1
Czyli jest możliwe że chcieli ale dali ciała i zawalili sprawę?? xD
5
Gomes to nie była rotacja, wystawiał faceta uparcie bardzo często w pierwszym składzie mimo że nic nie grał a reszta siedziała.
0
Powiedz mi co zmieni podpis gościa który oprócz tego że kibicuje i się interesuje co się mniej więcej dzieje zmieni?
Nie mamy tutaj żądnej realnej siły sprawczej, petycja jest taka jak te sławne petycje Maxa Kolonko które wszyscy podpisują a i tak każdy na wyższych szczeblach ma to gdzieś :D
Panowie i Panie w Hiszpanii muszą zadziałać bo to oni mają prawdziwą siłę, tylko muszą chcieć ;)
3
Nie zapominajmy też o tym jak to się chwalili że wyprowadzili klub na prostą po Laporcie który podobno działał na zadłużenie klubu co koniec końców nie było prawdą.
Krętacze, oszuści nic więcej, już dawno ich tam nie powinno być.
0
Miałem nadzieje że wczoraj udało mu się zebrać więcej tych podpisów a tu zonk :/
0
Problem jest taki że nie ma już tak dużo okazji żeby te głosy zbierać chyba że po domach zacznie chodzić, osobiście liczyłem na więcej podpisów właśnie wczoraj.
0
Gdzieś podano ile zebrano wczoraj podpisów na kartkach w sprawie wotum?
0
Mam wielką nadzieje że uzbierają te głosy, tylko coś w środku mi podpowiada że się nie uda ;/
1
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę ale tutaj nam mówi że zawodnik zostanie z nami a Iniesta mówi że sytuacja jest specyficzna i nic nie jest domknięte oraz że nie podjął jeszcze decyzji.
Także co się kurna tam dzieje???
0
Dobra ale co to dowodzi?
Mógł tak powiedzieć każdemu i nie znaczy że to co mówił jest prawdą a wymówka za takie zerwanie rozmów naprawdę świetna :)
0
Wiesz ja tam mogę się mylić i możliwe że topole są mniej elastyczne od sosen :D
1
Czyli chcesz powiedzieć że nasze sosny w pomocy są na odpowiednim poziomie?
4
Patrząc na działania tego zarządu, dając na przykład kontrakt Leo jak to on już go dawno nie podpisał, śmiem przypuszczać że LFC tutaj mówi prawdę a to nasz zarząd wali ściemę przed zbieraniem podpisów żeby ich nie wywalili na zbity pysk.
0
Dajesz dajesz Pan, oby mu się udało :)
0
Skąd wszyscy macie tą 100% pewność że Neymar tak odradzał transfer do Barcy?
Ktoś to napisał nikt nie potwierdził a wszyscy łykają to jak młode pelikany
0
Głupoty gadasz ale rozumiem ból dupy bo Barca też ma słabszy okres i musisz się wyładować :D
5
Musze przyznać, żart się udał :)
2
Asensio robi robotę realu, widać że młody i z wielkim talentem.
9
Szczerze nie spodziewałem się że będę aż tak bardzo za tego Pana trzymał kciuki :)
0
Bo powaga zabija powoli.
0
Powiem Ci że nawet bym się nie zdziwił jakby nikt się wcześniej nawet nie zainteresował żeby się spytać sztab czy go chcą.
0
Naprawdę tego nie widzisz czy tylko udajesz?
0
130 milionów, ciekawe jak ta oferta wyglądała.
Jakieś grosze + masa zmiennych których nie da rady osiągnąć znając życie.
1
Będąc na miejscu Leo odszedłbym w najbliższym możliwym momencie, wbrew pozorom to może być najlepsze co zrobi dla klubu.
Ludzie się dowiedzą czemu odszedł, straszna nieudolność wyjdzie na światło dzienne i można powiedzieć że to będzie koniec tego zarządu.
0
Przecie oni pracują w eleven, czego po tych amatorach się spodziewasz :P
0
Głowa mówi Leo idź tylko serce się coś stawia :)
Patrząc co się u nas dzieje na miejscu Leo nie podpisywałbym tej nowej umowy a jak Pep go chce to sam pewnie się zastanowi.
Tam może liczyć że coś będą działać na plus dla klubu bo tutaj to kupili mu Paulinho :D