O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 141
  • Polecenia 5

Komentarze

0

Przeczytałeś tekst dokładnie? To ciekawa wstawka z Twojej strony o Gomesie skoro Paulinho przeżywał dokładnie to samo w Totenhamie... i nagle Paulinho fajny No name a Gomes nie

1

Tez nie mam pojęcia jaki był cel napisania zapowiedzi meczowej w taki sposób... po pierwsze cała burze rozpętał zawodnik Barcelony, a redakcja odgryza się jakby nie wiadomo jaka krzywdę Espanyol wyrządził klubowi...

0

Jak to Pique:

Se queda ;)

3

BArdzo byłem ciekaw ocen linii defensywnej w tym meczu i jestem szczerze mówiąc zaskoczony ich wysokim poziomem. Gomes ma obniżoną ocenę za brak asekuracji Alby, ale sam Alba nie ma obniżonej oceny za to, że notorycznie trzeba było go asekurować. Roberto jednak nie jest rasowym obrońcą i było to zdecydowanie widać w tym meczu, gdzie popełniał błędy, nie dość, że lewą naszą flanką atakował Sociedad to jeszcze cały czas była opcja grania na drugą stronę albo do wchodzących z tej strony zawodników, katastrofa.

1

Cóż, ani defensywa ani atak nie stanowia w barcelonie problemu. od lat ta ruzyna jest tak silna jak silny jest srodek pola. a tu w tym sezonie kulejemy ponad miare. Iniesta traci takie pilki ze sie wierzyc nie chce ze to numer 8 na koszulce, Rakitic nie zostal jeszcze optymalnie wykorzystany, ale tez nie rpzystosowal sie jeszcze do szybkosci i plynnosci gr barcelony.

a w ataku to bardziej niz niewidoczny pedro draznily straty, nieudane przyjecia i zle decyzje neymara

Zobacz wszystkie

3

BArdzo byłem ciekaw ocen linii defensywnej w tym meczu i jestem szczerze mówiąc zaskoczony ich wysokim poziomem. Gomes ma obniżoną ocenę za brak asekuracji Alby, ale sam Alba nie ma obniżonej oceny za to, że notorycznie trzeba było go asekurować. Roberto jednak nie jest rasowym obrońcą i było to zdecydowanie widać w tym meczu, gdzie popełniał błędy, nie dość, że lewą naszą flanką atakował Sociedad to jeszcze cały czas była opcja grania na drugą stronę albo do wchodzących z tej strony zawodników, katastrofa.

1

Cóż, ani defensywa ani atak nie stanowia w barcelonie problemu. od lat ta ruzyna jest tak silna jak silny jest srodek pola. a tu w tym sezonie kulejemy ponad miare. Iniesta traci takie pilki ze sie wierzyc nie chce ze to numer 8 na koszulce, Rakitic nie zostal jeszcze optymalnie wykorzystany, ale tez nie rpzystosowal sie jeszcze do szybkosci i plynnosci gr barcelony.

a w ataku to bardziej niz niewidoczny pedro draznily straty, nieudane przyjecia i zle decyzje neymara

1

Tez nie mam pojęcia jaki był cel napisania zapowiedzi meczowej w taki sposób... po pierwsze cała burze rozpętał zawodnik Barcelony, a redakcja odgryza się jakby nie wiadomo jaka krzywdę Espanyol wyrządził klubowi...

0

abstrach ujac od wszystkich zawodnikow na litere c w tym momencie... zna ktos prognozy w kwestii terminu powrotu Milito do treningow? jeszcze w tym sezonie moze?

0

redblue fan...

po co to?

po jednym komentarzu juz kogos nazywasz sezonowcem itp... nakrecasz spirale nienawisci...

przydalyby sie rzeczowe argumenty a nie

a zamieszania w sprawie Eto'o jest juz tyle, ze w tym momencie dla atmosfery zespolu i formy zespolu lepiej by bylo gdyby odszedl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?