uff, dobrze, że istnieją jeszcze tacy mądrzy ludzie, którzy nie spinają tyłka. Bo bez sensu, wyzywać itp, dlatego, że zagramy z City, mamy szanse i będą emocje.
Nie miejcie od razu 'bólu tyłka' dlatego, że trafiliśmy na City. Fakt, że Real ma łatwiej, ale no cóż, tak losowanie wyszło.
Mam nadzieję, że wyeliminujemy City. Ciekawe są też mecze PSG - Chelsea oraz Juventus - Borussia. Myślę, że Chelsea, która jest w super formie pokona Paryżan, chociaż nie będzie łatwo. W drugim meczu kibicuję Juve, ale rywal wymagający, jeśli chodzi o LM, bo w lidze słabo im idzie.
Na pewno się przełamie i zacznie strzelać, jestem tego pewien, wierzę w niego. Czytam właśnie jego biografię i wyczytałem, że jak był mały to cały dzień kopał piłkę. Bardzo mu zależało. Oby mu te zależało w najbliższym meczu z Cordobą! Wierzę, że strzeli ze dwa gole;) Trzymaj się Luis, powodzenia.
ty siebie nazywasz prawdziwym kibicem? ja myślałem, że tylko fani Realu tak wyzywają, ale widzę, że tutaj w komentarzach też są dziecinnie głupie wyzwiska ;)
Dodam jeszcze, że w Juventusie groźny jest Pogba (trochę sie znam, bo oglądam mecze, kibicuje Juventusowi też).
Ogólnie chcę trafić na Basel.
Jesli trafimy na City, Juve lub Arsenal - będzie trudno.
A w ogóle to kiedy Aguero wraca do składu? (chodzi o tą kontuzję)
to JEST piłka nożna. w piłce nożnej chodzi o to, żeby wygrać mecz i nie łamiąc przepisów i ci którzy stawiają autobus po prostu to umieją i nie można mieć do nich pretensji, bo nie złamali zasad, tylko byli sprytni
Też sądzę, że trzeba zmienić styl gry, może trenera, ale bez przesady, że jak niektórzy piszą "nie mamy już szans na nic" - czyli ani na LL, a ni na Puchar, a ni na LM. Z tym się nie zgodzę
2
uff, dobrze, że istnieją jeszcze tacy mądrzy ludzie, którzy nie spinają tyłka. Bo bez sensu, wyzywać itp, dlatego, że zagramy z City, mamy szanse i będą emocje.
0
w sumie też tak zawsze myślałem, ale z drugiej strony musimy pokazać dzielną twarz, a nie wyzywać bo zagramy z City.
0
Wracając do Juve, jeśli chodzi o pomocników to znakomity też jest Pogba, a w ataku Tevez. Juve to nie sam Pirlo ;)
0
Nie miejcie od razu 'bólu tyłka' dlatego, że trafiliśmy na City. Fakt, że Real ma łatwiej, ale no cóż, tak losowanie wyszło.
Mam nadzieję, że wyeliminujemy City. Ciekawe są też mecze PSG - Chelsea oraz Juventus - Borussia. Myślę, że Chelsea, która jest w super formie pokona Paryżan, chociaż nie będzie łatwo. W drugim meczu kibicuję Juve, ale rywal wymagający, jeśli chodzi o LM, bo w lidze słabo im idzie.
0
chyba ty
0
Na pewno się przełamie i zacznie strzelać, jestem tego pewien, wierzę w niego. Czytam właśnie jego biografię i wyczytałem, że jak był mały to cały dzień kopał piłkę. Bardzo mu zależało. Oby mu te zależało w najbliższym meczu z Cordobą! Wierzę, że strzeli ze dwa gole;) Trzymaj się Luis, powodzenia.
0
i dobrze. Niech święta spędza rodzinnie i niech przemyślą swoją grę!
0
takie derby, ale niestety obie drużyny daleko w tabeli :/
6
błąd, ale wzieli te wiadomości z innej strony, może się zapędzili i nie poprawili
1
a ja oglądam Sociedad vs Athletic :)
5
ty siebie nazywasz prawdziwym kibicem? ja myślałem, że tylko fani Realu tak wyzywają, ale widzę, że tutaj w komentarzach też są dziecinnie głupie wyzwiska ;)
2
i tak byśmy utrzymali bo lepszy bilans bramkowy ;)
0
nie
11
Czy aby na pewno Frei jest jeszcze piłkarzem?
0
też muszę zrobić :D
1
Dodam jeszcze, że w Juventusie groźny jest Pogba (trochę sie znam, bo oglądam mecze, kibicuje Juventusowi też).
Ogólnie chcę trafić na Basel.
Jesli trafimy na City, Juve lub Arsenal - będzie trudno.
A w ogóle to kiedy Aguero wraca do składu? (chodzi o tą kontuzję)
1
Coś czuję, że wygramy dużo z Cordobą :')
0
dzięki grze w dziada później dobrze gramy w 'gąszczu'
0
wiem, że Montoya nie zagra, ale przecież pisze, że taki chciałbym skład, a nie że sądze ze taki bedzie ;p
0
mój skład na PK:
ter Stegen
Montoya Pique Bartra Alba
Masche
Rafinha Rakitic
Pedro Munir Sandro
1
fajnie, jakby był remis, chociaż najlepiej zwycięstwo żółtej łodzi ;d
0
to JEST piłka nożna. w piłce nożnej chodzi o to, żeby wygrać mecz i nie łamiąc przepisów i ci którzy stawiają autobus po prostu to umieją i nie można mieć do nich pretensji, bo nie złamali zasad, tylko byli sprytni
7
dobrze, że są na tej stronie tacy ludzie jak ty :')
0
Jak Rafinha, Bartra czy Iniesta/Xavi to nieudacznicy, to chyba pomyliłeś określenia albo nie oglądasz meczów ;)
2
Fajnie, przynajmniej w ręcznej nam idzie :)
0
Też sądzę, że trzeba zmienić styl gry, może trenera, ale bez przesady, że jak niektórzy piszą "nie mamy już szans na nic" - czyli ani na LL, a ni na Puchar, a ni na LM. Z tym się nie zgodzę
0
Na prawą obronę potrzeba nam młodego, utalentowanego, grającego dobrze w ofensywnych akcjach człowieka. Brakuje tych super wrzutek Daniego sprzed lat.
1
Trzeba zmienić trenera i tyle. Jego, a nie połowe składu, jak to niektórzy piszą...
0
Widzę, że tutaj 85% ludzi do pesymiści, niewierni kibice, którzy już odpuszczają sezon. Grauluję Wam, sezonowcy ;)
0
Bravo jest bardzo dobry, na prawdę bramkarz z klasą - dobry transfer.
PS. serio szkoda, że Neymar nie mógł grać :/