Bravo zdecydowanie zawodnik meczu. Super interwencje, oby tak dalej. Ale znów jeśli chodzi o ofensywę piłkarzy Barcelony to za mało strzałów z dystansu!
Nie no, może Pinto okazałby się dobrym trenerem bramkarzy. Może i nie jest genialny podczas meczów, ale mógłby być dobrym trenerem. Jedna uwaga - żeby tylko nie uczył bramkarzy wychodzenia z bramki, bawienia się piłką przy napastniku i robienia dryblingów 1/4 boiska dalej :D
Dobry mecz, ale 0:0. Szkoda, jednak dobrze że Atletico tez zremisowało. Można powiedzieć, że finał La Liga za tydzień. Wierzę w Barcelonę, a przez ten tydzień chyba się będę cały czas trząsł.
I nie czepiajcie się, bo Barca dobrze grała - miała swoje szanse, ale niestety ich nie wykorzystała ale będzie inaczej za tydzień! Visca el Barca! :)
Będzie trudno, bo Elche nie przegrało u siebie w tym roku, ale wygramy - trzeba wierzyć :) Będę bardzo kibicował, nie mogę się doczekać 19 będzie sie działo. Wierzę, że Barcelona wygra!
0
fani Realu na stronie Barcelony?
6
Bravo zdecydowanie zawodnik meczu. Super interwencje, oby tak dalej. Ale znów jeśli chodzi o ofensywę piłkarzy Barcelony to za mało strzałów z dystansu!
0
W sumie też chciałem, żeby Busi zszedł ale dobrze, że tak się nie stało!
VeB
1
Widać, że brakuje Iniesty. Busquets powinien zejść. A o wrzutkach Alvesa nie ma co pisać...
0
Super mecz! Gratulacje Suarez i Messi! super rekord, oby tak dalej
0
nic nie kumam w tej lidze typerów. nie moge sie odnalezc i troche dziwnie sie typuje - nie rozumiem
0
heh, ja na takie rzeczy nigdy nie zwracam uwagi ;D patrze na pierwszy plan
1
dosłownie. tylko te plotki - już chyba z dziesięć tych piłkarzy i gunwo, nic oficjalnie nima
0
Neymar super w tym meczu! Oby tak dalej na Mundialu i w Barcelonie :) według mnie to Brazylia wygra MŚ ;)
1
!!!!! Zarz zwariuje!!!!! Manchester, Arsenal, Chelsea - ludzie co te media wymyślają, póki nie będzie nic oficjalnie nie uwierze
0
szkoda, bo Cesca bardzo lubię... według mnie pasuje do Barcelony i szkoda, że odejdzie. Może nie był do końca doceniany tutaj, ale zawsze go ceniłem
0
no ;) Neymar zaszaleje w następnym sezonie z golami. teraz musiał się rozkręcić ;)
6
powiem tak, won z tej strony jak masz tu nas przekonywać, że mamy małe szanse. Barca wygra i tyle. Tu są wierni kibice, a nie...
0
Nie no, może Pinto okazałby się dobrym trenerem bramkarzy. Może i nie jest genialny podczas meczów, ale mógłby być dobrym trenerem. Jedna uwaga - żeby tylko nie uczył bramkarzy wychodzenia z bramki, bawienia się piłką przy napastniku i robienia dryblingów 1/4 boiska dalej :D
0
Dobry mecz, ale 0:0. Szkoda, jednak dobrze że Atletico tez zremisowało. Można powiedzieć, że finał La Liga za tydzień. Wierzę w Barcelonę, a przez ten tydzień chyba się będę cały czas trząsł.
I nie czepiajcie się, bo Barca dobrze grała - miała swoje szanse, ale niestety ich nie wykorzystała ale będzie inaczej za tydzień! Visca el Barca! :)
0
Uda się :) Messi dzisiaj by mógł trafić hat-tricka i jednego gola dorzucić za tydzień z Atletico :)
0
Będzie trudno, bo Elche nie przegrało u siebie w tym roku, ale wygramy - trzeba wierzyć :) Będę bardzo kibicował, nie mogę się doczekać 19 będzie sie działo. Wierzę, że Barcelona wygra!
0
mam to samo wrażenie
1
gonią kiełbasę :D
0
haha :D
0
ale nie będzie jaj, bo tak nie powie ;p
0
Coś o Barcelonie i się śmieją :D
0
coś mówią o Barcelonie :D nie wiadomo co
0
tłumacz
0
będzie trudno, ale wygramy! Visca el Barca!
0
no i ogłosił???
0
ok, dzięki ;)
0
Ter Stegen do Barcelony! :D
6
a co z Ter Stegenem? powie dziś czy oficjalnie?
0
Na pewno sobie poradzi