0

fani Realu na stronie Barcelony?

6

Bravo zdecydowanie zawodnik meczu. Super interwencje, oby tak dalej. Ale znów jeśli chodzi o ofensywę piłkarzy Barcelony to za mało strzałów z dystansu!

0

W sumie też chciałem, żeby Busi zszedł ale dobrze, że tak się nie stało!
VeB

1

Widać, że brakuje Iniesty. Busquets powinien zejść. A o wrzutkach Alvesa nie ma co pisać...

0

Super mecz! Gratulacje Suarez i Messi! super rekord, oby tak dalej

0

nic nie kumam w tej lidze typerów. nie moge sie odnalezc i troche dziwnie sie typuje - nie rozumiem

0

heh, ja na takie rzeczy nigdy nie zwracam uwagi ;D patrze na pierwszy plan

1

dosłownie. tylko te plotki - już chyba z dziesięć tych piłkarzy i gunwo, nic oficjalnie nima

0

Neymar super w tym meczu! Oby tak dalej na Mundialu i w Barcelonie :) według mnie to Brazylia wygra MŚ ;)

1

!!!!! Zarz zwariuje!!!!! Manchester, Arsenal, Chelsea - ludzie co te media wymyślają, póki nie będzie nic oficjalnie nie uwierze

0

szkoda, bo Cesca bardzo lubię... według mnie pasuje do Barcelony i szkoda, że odejdzie. Może nie był do końca doceniany tutaj, ale zawsze go ceniłem

0

no ;) Neymar zaszaleje w następnym sezonie z golami. teraz musiał się rozkręcić ;)

6

powiem tak, won z tej strony jak masz tu nas przekonywać, że mamy małe szanse. Barca wygra i tyle. Tu są wierni kibice, a nie...

0

Nie no, może Pinto okazałby się dobrym trenerem bramkarzy. Może i nie jest genialny podczas meczów, ale mógłby być dobrym trenerem. Jedna uwaga - żeby tylko nie uczył bramkarzy wychodzenia z bramki, bawienia się piłką przy napastniku i robienia dryblingów 1/4 boiska dalej :D

0

Dobry mecz, ale 0:0. Szkoda, jednak dobrze że Atletico tez zremisowało. Można powiedzieć, że finał La Liga za tydzień. Wierzę w Barcelonę, a przez ten tydzień chyba się będę cały czas trząsł.
I nie czepiajcie się, bo Barca dobrze grała - miała swoje szanse, ale niestety ich nie wykorzystała ale będzie inaczej za tydzień! Visca el Barca! :)

0

Uda się :) Messi dzisiaj by mógł trafić hat-tricka i jednego gola dorzucić za tydzień z Atletico :)

0

Będzie trudno, bo Elche nie przegrało u siebie w tym roku, ale wygramy - trzeba wierzyć :) Będę bardzo kibicował, nie mogę się doczekać 19 będzie sie działo. Wierzę, że Barcelona wygra!

0

mam to samo wrażenie

1

gonią kiełbasę :D

0

haha :D

0

ale nie będzie jaj, bo tak nie powie ;p

0

Coś o Barcelonie i się śmieją :D

0

coś mówią o Barcelonie :D nie wiadomo co

0

tłumacz

0

będzie trudno, ale wygramy! Visca el Barca!

0

no i ogłosił???

0

ok, dzięki ;)

0

Ter Stegen do Barcelony! :D

6

a co z Ter Stegenem? powie dziś czy oficjalnie?

0

Na pewno sobie poradzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?