Ciekawa statystyka. Węgrzy większe posiadanie piłki, mimo to Belgowie oddali wiele więcej strzałów i oczywiście strzelili 4 bramki. To pokazuje, jacy dobrzy są w grze z kontry.
Mam takie pytanko. Mianowicie zapisałem się na wyjazd na mecz z Sevillą. Wyjazd jest 15 sierpnia i pisze, że mecz 17, a na necie pisze na różnych stronach, że 15 mecz :P Ktoś wie o co kaman?
0
No nie wpadnie dzisiaj zaden gol chyba
1
Stawiam 4:3 dla Argentyny
4
W tym meczu chyba każdy będzie miał selfie z piłką, co chwila strzelają w trybuny
4
Ja bym się bał tego sędzi:D agresor
2
Powinien dać drugą żółtą Leo za faul na sędzim:P
0
A ten znowu chwali Alexisa heh :D
8
Leję z tych komentatorów :D
"Wydawało się, że w tej akcji Chilijczycy szybko oddadzą strzał na bramkę Claudio Bravo"
3
https://x.com/TheCataIanGiant/status/747216873377271808
Oby w drugiej połowie też mu tak weszło ;))
1
Co tu dożo ludzi ogląda :o
W jednym momencie naliczyłem 86 komentarzy w jedną minutę :o
2
"Co za beznadziejny sędzia" - tutaj się z nim zgodzę :D
0
Hehe w śmieszny sposób ten sędzia pokazuje te kartki xd
1
Adios Diaz :D.
12
Ten człowie w finałach to jest jakieś nieporozumienie...
3
https://pbs.twimg.com/media/Cl58Po8WAAAYOed.jpg:large
Ciekawa statystyka. Węgrzy większe posiadanie piłki, mimo to Belgowie oddali wiele więcej strzałów i oczywiście strzelili 4 bramki. To pokazuje, jacy dobrzy są w grze z kontry.
1
https://www.facebook.com/wojciech.mokwa.1/videos/608514622648783/
:D
0
Fajny meczyk, dużo się działo, niestety gole strzelała tylko jedna drużyna, ale i tak to spotkanie to tylko przystawka przed daniem głównym ;))
1
No to teraz Węgry - Belgia, taka rozgrzewka przed najlepszym meczem, chyba każdy wie o które spotkanie mi chodzi.
#LeoMusisz
0
Pazdan vs CR - będzie się działo :D
0
Hehe takie odnośnie dzisiejszego spotkania ;))
https://x.com/TrollFootball/status/746819970953207808
2
Fajne ma te stroje Chorwacja ;))
11
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13521944_285003641854162_7800664430157957858_n.jpg?oh=fad1b59730bb78011f7a3741625bbfe6&oe=580D17E3
Chciała zabłysnąć, że się na tym zna, że coś wie - nie wyszło.
1
No wiesz, jednak napastników rozlicza się z goli
5
Hehe Krychowiak :D
https://www.facebook.com/pilkanoznatvp/videos/1318033981557379/
30
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s526x395/13510905_1754826451460999_1751298359595621682_n.jpg?oh=bda0da56565d54f14b9f4e11916e0922&oe=57F89BE5
Hehe, takie prawdziwe :D
22
Po prostu najlepszy ;))
4
To zdjęcie mówi wszystko, najlepszego mistrzu ;))
0
Na oficjalnej jest, że data będzie potwierdzona i nie pisze kiedy. To może Fan Club już się od nich dowiedział po prostu? No nie wiem jak to jest
0
Mam takie pytanko. Mianowicie zapisałem się na wyjazd na mecz z Sevillą. Wyjazd jest 15 sierpnia i pisze, że mecz 17, a na necie pisze na różnych stronach, że 15 mecz :P Ktoś wie o co kaman?
0
Dobra, poglądam sobie trochę jak się błyszczy i idę w kime. Ta będę czekał 30 min, a moze sie okazać, że dalej trzeba będzie czekać ;)
0
Mecz dopiero za 30 minut :O