0

No nie wpadnie dzisiaj zaden gol chyba

1

Stawiam 4:3 dla Argentyny

4

W tym meczu chyba każdy będzie miał selfie z piłką, co chwila strzelają w trybuny

4

Ja bym się bał tego sędzi:D agresor

2

Powinien dać drugą żółtą Leo za faul na sędzim:P

0

A ten znowu chwali Alexisa heh :D

8

Leję z tych komentatorów :D

"Wydawało się, że w tej akcji Chilijczycy szybko oddadzą strzał na bramkę Claudio Bravo"

3

https://x.com/TheCataIanGiant/status/747216873377271808

Oby w drugiej połowie też mu tak weszło ;))

1

Co tu dożo ludzi ogląda :o
W jednym momencie naliczyłem 86 komentarzy w jedną minutę :o

2

"Co za beznadziejny sędzia" - tutaj się z nim zgodzę :D

0

Hehe w śmieszny sposób ten sędzia pokazuje te kartki xd

1

Adios Diaz :D.

12

Ten człowie w finałach to jest jakieś nieporozumienie...

3

https://pbs.twimg.com/media/Cl58Po8WAAAYOed.jpg:large

Ciekawa statystyka. Węgrzy większe posiadanie piłki, mimo to Belgowie oddali wiele więcej strzałów i oczywiście strzelili 4 bramki. To pokazuje, jacy dobrzy są w grze z kontry.

0

Fajny meczyk, dużo się działo, niestety gole strzelała tylko jedna drużyna, ale i tak to spotkanie to tylko przystawka przed daniem głównym ;))

1

No to teraz Węgry - Belgia, taka rozgrzewka przed najlepszym meczem, chyba każdy wie o które spotkanie mi chodzi.

#LeoMusisz

0

Pazdan vs CR - będzie się działo :D

0

Hehe takie odnośnie dzisiejszego spotkania ;))

https://x.com/TrollFootball/status/746819970953207808

2

Fajne ma te stroje Chorwacja ;))

11

1

No wiesz, jednak napastników rozlicza się z goli

5

22



Po prostu najlepszy ;))

4



To zdjęcie mówi wszystko, najlepszego mistrzu ;))

0

Na oficjalnej jest, że data będzie potwierdzona i nie pisze kiedy. To może Fan Club już się od nich dowiedział po prostu? No nie wiem jak to jest

0

Mam takie pytanko. Mianowicie zapisałem się na wyjazd na mecz z Sevillą. Wyjazd jest 15 sierpnia i pisze, że mecz 17, a na necie pisze na różnych stronach, że 15 mecz :P Ktoś wie o co kaman?

0

Dobra, poglądam sobie trochę jak się błyszczy i idę w kime. Ta będę czekał 30 min, a moze sie okazać, że dalej trzeba będzie czekać ;)

0

Mecz dopiero za 30 minut :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?