Ja pier... Nie ma to jak pójść spać w przerwie (wycieńczenie, jednak gdybym mógł przewidzieć co się stanie później, nie zrobiłbym tego) i wstać rano, spojrzeć do netu i ujrzeć, że było 5:0 i hat-tricka strzelił Leo, który w pierwszej połowie nawet nie grał :')
PS. Teraz moje postanowienie oglądać wszystkie mecze Argentyny do końca turnieju bez względu na poziom zmęczenia :D
Haha jak było to przepraszam z góry. AS napisał w tytule "Pogba przez dwie godziny był zawodnikiem Realu", a w treści odniósł się do Wikipedii. Czyli 2h było na Wiki, że jest w Realu, bo ktoś se zrobił żart, a oni od razu takie tytuły dają dla wejść :D
Według mnie najlepszą opcją byłoby kupienie Denisa Suareza jako zmiennika dla MSN, Bellerina na PO i Umtiti na ŚO. Jak ktoś ma wątpliwości do do tego ostatniego to zachęcam do obejrzenia tego filmiku
Według mnie genialne, pokazuje ich od trochę innej strony niż widzimy ich na boisku. Najlepsze momenty chyba od 5:30, najlepszy według mnie 6:33, Suarez :D
Dzisiaj zawodnik meczu w Hiszpanii to według mnie Iniesta. Czarował, a oprócz tego dużo przechwytów i dobrych podań. Dobrze też Pique, widać było wielkie zaangażowanie.
Ogólnie nasi ładnie zagrali, a to napaja optymizmem :))
Ciśniesz przez większość czasu, miażdżysz posiadaniem piłki, masz kilka klarownych okazji, m.in. słupek, a tu rywal wychodzi z akcją i przegrywasz 0-1...
1
Fajny meczy, akcje z jednej i drugiej strony, tera Ukraina dwie akcje dobre miała ;)
12
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13427964_882284145231940_6200068171767612248_n.jpg?oh=9c6e095629d1e49342486f3b59c1340c&oe=57CB6288
Biało-czerwoneeee
To barwy niezwyciężone!!
Brawo Polacy :)))
18
Zasłużył sobie Rakitić na te owacje
3
Sprytnie myślisz, ale nie to miałem na mysli ;)
1
Oby dzisiaj Polacy to zmienili :)
2
Konkurent Payeta na bramkę turnieju ;))
1
ok dzięki wielkie :)
0
Wie ktoś czy będą jakieś podsumowania całego dnia EURO codziennie? Na tych kanałach Polsat Sport 2 i 3?
5
Ja pier... Nie ma to jak pójść spać w przerwie (wycieńczenie, jednak gdybym mógł przewidzieć co się stanie później, nie zrobiłbym tego) i wstać rano, spojrzeć do netu i ujrzeć, że było 5:0 i hat-tricka strzelił Leo, który w pierwszej połowie nawet nie grał :')
PS. Teraz moje postanowienie oglądać wszystkie mecze Argentyny do końca turnieju bez względu na poziom zmęczenia :D
14
Poszedłem spać w przerwie [*]
0
No to Panama teraz bedzie miec jeszcze trudniej ;)
16
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13434834_1021688964589818_2256719990926474402_n.jpg?oh=8cc2aecd3d97aa5a135112cdc0e54cb5&oe=57D08095
Nie warto było, nie warto było nie przestrzegać diety bezglutenowej :D
1
Ja 600. w CA, a na EURO typuje 2:0 dla Francji ;))
5
Jak dla mnie okładka PS robi wrażenie: https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13419012_10154359142248304_3292684674804522247_n.png?oh=59e0f568c9f9d63559ffd32724d4862f&oe=57CA7A02
Panowie, już tylko 22 godziny! :))
2
Zdecydowanie Suarez, zasługuje na to. Fajnie by było jakby wreszcie dostał ktoś inny niż Leo czy CR, a najlepiej właśnie, żeby ktoś z Barcelony ;))
18
Haha jak było to przepraszam z góry. AS napisał w tytule "Pogba przez dwie godziny był zawodnikiem Realu", a w treści odniósł się do Wikipedii. Czyli 2h było na Wiki, że jest w Realu, bo ktoś se zrobił żart, a oni od razu takie tytuły dają dla wejść :D
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13417618_239593923087511_5282506106337299775_n.jpg?oh=8236f39189d9932933872755d88a8302&oe=57D87430
0
Bardzo fajnie, Leo bardzo zależy na wygraniu CA i na pewno chce miec w tym jak najwiekszy udział
16
Taka sytuacja w Copa America, że moneta upadła na sztorc. I ten śmiech sędziego bezcenny :D
https://www.facebook.com/Typowafifa/videos/544036439118543/
0
Według mnie najlepszą opcją byłoby kupienie Denisa Suareza jako zmiennika dla MSN, Bellerina na PO i Umtiti na ŚO. Jak ktoś ma wątpliwości do do tego ostatniego to zachęcam do obejrzenia tego filmiku
1
Super filmik - MSN Funny Moments :D
Według mnie genialne, pokazuje ich od trochę innej strony niż widzimy ich na boisku. Najlepsze momenty chyba od 5:30, najlepszy według mnie 6:33, Suarez :D
9
Dzisiaj zawodnik meczu w Hiszpanii to według mnie Iniesta. Czarował, a oprócz tego dużo przechwytów i dobrych podań. Dobrze też Pique, widać było wielkie zaangażowanie.
Ogólnie nasi ładnie zagrali, a to napaja optymizmem :))
0
Haha odrabiają straty i nagle takie "utracono połączenie z przeciwnikiem" :D
0
Hiszpania - Fifacze znają ten ból :D
Ciśniesz przez większość czasu, miażdżysz posiadaniem piłki, masz kilka klarownych okazji, m.in. słupek, a tu rywal wychodzi z akcją i przegrywasz 0-1...
2
Mecz po tych dwóch golach trochę się uspokoił, ale i tak jak dla mnie warto było wstać.
Dobranoc Cules, jesli idziecie jeszcze spać, bo ja na sie na 1,5h położę ;))
2
Di Maria pieknie. Gol, a teraz asysta ;))
Bravo teraz brak szczescia, pilka po nodze Isly szla
1
DI MARIA!!! :)))
1
Fanka w koszulce Barcelony, fajne widoki :)
0
Komentatorzy mówili, że nawet nie wziął butow do gry ze soba i raczej nie zagra :(
0
Jak Bravo barzzo lubie, to dzisiaj chce zeby troche goli wpuścił i to on był smutny :D
0
Jak na razie tempo meczu ładne ;))