1

Fajny meczy, akcje z jednej i drugiej strony, tera Ukraina dwie akcje dobre miała ;)

18

Zasłużył sobie Rakitić na te owacje

3

Sprytnie myślisz, ale nie to miałem na mysli ;)

1

Oby dzisiaj Polacy to zmienili :)

2

Konkurent Payeta na bramkę turnieju ;))

1

ok dzięki wielkie :)

0

Wie ktoś czy będą jakieś podsumowania całego dnia EURO codziennie? Na tych kanałach Polsat Sport 2 i 3?

5

Ja pier... Nie ma to jak pójść spać w przerwie (wycieńczenie, jednak gdybym mógł przewidzieć co się stanie później, nie zrobiłbym tego) i wstać rano, spojrzeć do netu i ujrzeć, że było 5:0 i hat-tricka strzelił Leo, który w pierwszej połowie nawet nie grał :')

PS. Teraz moje postanowienie oglądać wszystkie mecze Argentyny do końca turnieju bez względu na poziom zmęczenia :D

14

Poszedłem spać w przerwie [*]

0

No to Panama teraz bedzie miec jeszcze trudniej ;)

16

1

Ja 600. w CA, a na EURO typuje 2:0 dla Francji ;))

5

2

Zdecydowanie Suarez, zasługuje na to. Fajnie by było jakby wreszcie dostał ktoś inny niż Leo czy CR, a najlepiej właśnie, żeby ktoś z Barcelony ;))

18

Haha jak było to przepraszam z góry. AS napisał w tytule "Pogba przez dwie godziny był zawodnikiem Realu", a w treści odniósł się do Wikipedii. Czyli 2h było na Wiki, że jest w Realu, bo ktoś se zrobił żart, a oni od razu takie tytuły dają dla wejść :D

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13417618_239593923087511_5282506106337299775_n.jpg?oh=8236f39189d9932933872755d88a8302&oe=57D87430

0

Bardzo fajnie, Leo bardzo zależy na wygraniu CA i na pewno chce miec w tym jak najwiekszy udział

16

Taka sytuacja w Copa America, że moneta upadła na sztorc. I ten śmiech sędziego bezcenny :D

https://www.facebook.com/Typowafifa/videos/544036439118543/

0

Według mnie najlepszą opcją byłoby kupienie Denisa Suareza jako zmiennika dla MSN, Bellerina na PO i Umtiti na ŚO. Jak ktoś ma wątpliwości do do tego ostatniego to zachęcam do obejrzenia tego filmiku

- czyści wszystko :))

1



Super filmik - MSN Funny Moments :D

Według mnie genialne, pokazuje ich od trochę innej strony niż widzimy ich na boisku. Najlepsze momenty chyba od 5:30, najlepszy według mnie 6:33, Suarez :D

9

Dzisiaj zawodnik meczu w Hiszpanii to według mnie Iniesta. Czarował, a oprócz tego dużo przechwytów i dobrych podań. Dobrze też Pique, widać było wielkie zaangażowanie.

Ogólnie nasi ładnie zagrali, a to napaja optymizmem :))

0

Haha odrabiają straty i nagle takie "utracono połączenie z przeciwnikiem" :D

0

Hiszpania - Fifacze znają ten ból :D

Ciśniesz przez większość czasu, miażdżysz posiadaniem piłki, masz kilka klarownych okazji, m.in. słupek, a tu rywal wychodzi z akcją i przegrywasz 0-1...

2

Mecz po tych dwóch golach trochę się uspokoił, ale i tak jak dla mnie warto było wstać.

Dobranoc Cules, jesli idziecie jeszcze spać, bo ja na sie na 1,5h położę ;))

2

Di Maria pieknie. Gol, a teraz asysta ;))

Bravo teraz brak szczescia, pilka po nodze Isly szla

1

DI MARIA!!! :)))

1

Fanka w koszulce Barcelony, fajne widoki :)

0

Komentatorzy mówili, że nawet nie wziął butow do gry ze soba i raczej nie zagra :(

0

Jak Bravo barzzo lubie, to dzisiaj chce zeby troche goli wpuścił i to on był smutny :D

0

Jak na razie tempo meczu ładne ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?