0

Wyluzuj bo się pożegnamy - by mod

0

Madridista:* pewnie wiele razy wielu ludzi ci to mówiło, ale ja powtórze po raz kolejny JESTEŚ IDIOTOM :) .

0

Ahh Villa marzenie.. :)

0

Henry'emu sie nie chce grać, to niech spierdala:/. Mój ulubiony piłkarz, ale jak patrze na to co on robi to serce boli.

0

Henry już na wylocie, szkoda...

0

Wyjebać Ibre nie HEnry;ego

0

adsad argumenty na poziomie 10 latka strzela dobrze karne bo silnie? Ja podejde zaciupie z kajora to bbęde najlepszym piłkarzem bo bramkarza w bramke wrzuci.

0

Koniec kryzysu bo strzelił z karnego na pałe? Bez przesady Zlatan od następnego meczu powinien kisić dupe na ławce, a grać za niego Henry który znacznie więcej daje druzynie.

0

Glowek_FCB wiesz co to sarkazm/ironia? Kojarzysz?

0

Ibra się odblokował ! Wkońcu i gdzie krytycy Zlatana ?!?!? HAHAHHAHA

0

Kurwa ! pięknie.. jeszcze remis będzie..

0

Co śpiewają kibice z Saragossy?

0

Ciekawe jaką Ibra dostanie ocene taką jak kiedyś Edmilson czyli 1 ?

0

Czemu Marquez ?! No kurwa czemu :/...

0

Dlaczego Pedro powinien mieć większą ocene? Dlatego, że zrobił kilka dryblingów i strzelił gola? Nie widzieliście pracy Henry;ego w tym meczu? Przecież on świetnie zbierał za sobą obrońców, co dawało większe pole do popisu Messiemu,, lub Pedro, miał kilka niezłych rajdów, jakby partnerzy go częściej znajdowali mógł nawet zaliczyć bramke, według mnie rozegrał lepsze spotkanie od Pedro i dałbym mu nawet 7,5.

0

Z tego co rozumiem to Ibra ma grać nawet w najsłabszej formie bo jest zły? Taki Henry, wie że formy nie ma to pretensji też nie ma, ale oczywiście według Raioli to lepiej Henry;ego na ławke bo nie ma pretensji, co z tego że jest w lepszej formie chuj z nim..

0

Kiedyś ktoś pisał, że jest on gejem. Czy to prawda?(nie żebym się czepiał to po prostu ludzka ciekawość)

0

Barcelonista87 mam się śmiać, czy płakać ? Tylko Ibra może poprzestawiać tych obrońców buhahaha co to narazie on pokazuje to jest żenada np taki messi to szans nie ma? Oraz Henry który, tyle lat grał w Arsenalu i w jego wielkiej formie nie miał problemu z przechodzeniem tego typu obrońców. Bojan i Pedro mają szanse ze względu na swą dynamikę.

0

Henry out

0

Ależ Henry aktywny

0

Ale pajac z Racingu

0

Henry1991 ja również kocham jego styl nawet wtedy, gdy nie ma formy ;P.

0

Ej kiedy rusza Liga Mistrzów i kiedy Barca gra?

0

Przecież on grał dobrze przysługiwał się drużynie chociaż nie strzelał, jakoś on teraz ostatnio zaczął zasiadać na ławce może to wynik jakiejś kłotni z Guardiolą? Według mnie powinien w sobote zagrać.

0

Klątwa Henry;ego :P

0

I Belive in Henry !! :D

0

Teraz zaczną się komentarze "I co gdzie teraz krytycy ibry?", a ja na to mówie kto by w takiej sytuacji nie strzelił :) Oczywiście ciesze się, ale nie popadajmy w skrajność że Ibra już wrócił do genialnej formy...

0

Troche nie w temat ale rozjebał mnie ten temat z realmadryt.p

"Ejjj stary ja siedziałem w Hiszpanii 7 miesięcy widziałem 2 meczy rezerw z Canales na żywo więc się odpiepsz stary..Nie wezmę cię na mecz bo z burakami się nie zadaję ...Raz dwa Dla mnie Barca nie jest silna Real mógł ich rozwalić gdyby nie skuteczność....Mamy inną drużynę ...Liga dla mnie się nie liczy...Liczy się to czy Real wygra LM..Jaki jest Real silny pokaże LM ...Uważam ,że nie jesteśmy gorsi od Barcy nawet lepsi ...Dla mnie to nic nie warte śmiecie ,które cały czas chcą być przy piłce..Które fuksem wyeliminowały Chelsea dzięki sędzią i zdobyli 3 puchary więcej..Mam w dupie na lot kmiotków Cule i każdy z was gówno rozumie.

.Wiem dużo od Realu moje tradycje kibicowanie sięgają 50 lat dumy Realu.Franco i inne gówna z gazet mnie nie interesują..Ludzie dla mnie liczy się to czy z wojujemy Europe nie Hiszpanie ...Liczy się gra nie wyniki tylko i dopisanie 3 punktów w tabeli ...Wy macie to gdzieś jak Real zagra ważne czy wygrał dla mnie liczy się prestiż fajnie,że Floro Tito kombinuje ,ale po co on to gwiazda ,krucha itd.Ja chce wojownika,ale takiego ,którego nic nie złamie .Jeśli udaje w Niemczech kontuzje to jest dla mnie zerem jeśli nie udaje i je odnosi jest szkłem ja chce LM i pięknej gry, i mam w dupie FCB ...Kocham Real na zawsze - i wiem,że to Real ma nad nią przewage XX wieku czaicie i nie liczy się sezon i słowa frajerów,który mówi liczy się to co i tu teraz nara !! wam cweluninini!!" Hahahhahahahah

komentarz pewnego "gejniusza" "Szczyplina"

0

Ale kiche gramy w obronie :(

0

A macie link nie do sopcastu tylko do strony która mecze transmituje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?