1

Widzę to tak: Arsenal kupuje Alvareza za 100 mln euro, a następnie Barcelona odkupuje go od Arsenalu za 130 mln euro.

1

@macio_944 na szczęście zdalnie i nie pilnują :)

1

Praca od 8 ale trzeba GOATA obejrzeć.

5

Halo, Lewy? No cześć, słuchaj, taka głupia sprawa wyszła...

1

Mam kartkę Hakimiego na kuponie XD

1

Raphinia uciekaj od tego WFisty na ławce

0

Boras na majku, będzie kino

1

Barca weźmie Bernardo Silve i włączy go w transakcję z Atletico za Alvareza. Tak będzie, róbcie screeny.

6

Bardziej wzruszający moment dla mnie niż odejście Messiego, nigdy już nie będzie takiego polskiego zawodnika w naszym klubie. Dzięki Robert za wszystko, będziemy tęsknić.

1

Spalony niestety

1

Lewy z takiej piłki też by strzelił

1

Cyrograf podpisany przez ten słaby klub.

1

Co by nie mówić, ale odpadliśmy z dwóch pucharów po błędach sędziowskich, w 1 meczu w pucharze króla po spalonym którego nie było, ostatnio czerwona kartka i karny Pubilla, i dzisiaj brak karnego na Olmo. Jak mamy wygrywać jak ciągle nas kręcą.

1

Aby wygrać Ligę Mistrzów takim graniem jak Barcelona potrzeba zmian w systemie sędziowania. Nie wygramy jej dopóki nie będzie użycia Varu na polecenie trenera i nie będzie zatrzymywanego czasu gry. Aktualne sędziowanie sprzyja defensywnym drużynom typu Inter, atletico, real. Wszystkie kontrowersyjne sytuacje działają na ich korzyść. Nawet dla PSG w meczu z Arsenalem w tamtym roku nie został podyktowany oczywisty karny.

10

Wstyd, kolejny raz wstyd w LM

3

Pedri zagrał najgorszy mecz w całej karierze

0

@Sinirsey jakby opanował piłkę to tak

10

Co wy pierwszy raz mecz w życiu oglądacie, że nie wiecie, że tu spalony?

0

O matko nos złamany

3

To co teraz powiedział komentator to chyba nie możemy mieć już złudzeń co do jego upodobań klubowych.

1

@Adran360 jest dwa razy większy od naszych obrońców, patrz co robił z nami Guirassy

0

@partymaker ale taktyczny

0

@hawa będziesz wyleczony

0

To jest ten madrycki mental w lidzę mistrzów

5

Wszyscy znamy ten scenariusz

0

@JordiAlbion to mówię o wyjątkach

1

no z siatkówką odleciałem akurat

0

@JordiAlbion no z siatkówką może tak bo ludzie dobrze ich odbierają

0

Mówię to wszystkim od dawna, że Polacy od zawsze mają gen frajerów i przegrywów, czy to piłka nożna, siatkówka, czy w życiu. Od czasu do czasu jeden się wybije (Lewandowski) to potem jest sprowadzany skutecznie do dołu przez zazdrosnych Polaków, którzy są przegrywami.

7

@Sulimo Mecz meczowi nierówny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?