8

@DonAndrzejos co ty gadasz w ogóle odklejusie

0

@Rafa18 strony pomyliłeś kolego, w 3 dni się wysprzęgliłeś

4

real zagrał tak jak Barcelona w 10ciu, gratulacje

1

Wyłączam to gówno, ile można mieć szczęścia we wszystkich meczach.

0

Tym razem na brudnopisie śmietankowych zamiast artykułu o Negreirze, artykuł o tym, że Barcelona po 325 dniach jest przed realem. Śmieszni ludzie.

14

Ten Fabian Ruiz to jak szef wygląda na tym turnieju.

1

Ten klub jest taki żałosny, gdybyśmy mieli chociaż połowę ich farta, to co roku zachodzilibyśmy dalej niż oni.

3

Może ktoś uciszyć ten helikopter i te cymbałki?

1

Szkoda PSV, najpierw wielki Luke pudłuję setkę, a potem obrońca robi Gerrarda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Znowu wykaz naszych pięknych lekarzy, zamiast zbadać cię, to mówią, że to zaraz ustąpi. Chyba tylko tragedia, do której mogło tutaj dojść, może coś zmienić w naszym klubie w tym aspekcie.

3

I fajnie, gramy na zwolnienie Xaviego

7

Pique trenował z Guardiolą i Fergusonem więc co może pójść nie tak? :)

0

@AduŚ07 Widziałeś jakie podania posyła Martinez? Takiego gracza nam potrzeba, który potrafi podać prostopadle przez pomoc do napastników i do tego jest lewonożny.

1

@Pako96 lewy też tak potrafił zagrać, polecam obejrzeć filmik redaktora ćwiąkały na temat Lewandowskiego.

0

@Wojtek84 oby nie Romeu

0

@sebkac5 jak to była idealna wrzutka na głowę, to rozumiem, że jesteś największym fanem Tymka Puchacza nie ujmując nic Puchaczowi.

0

@Rupert_Haubica może dlatego że jest napastnikiem i w tym meczu nie cofa się szczególnie?

1

@sondisonda bo on gra naszą polską myślą szkoleniową

1

Co wy macie do tego Roberta? XD Nie jego wina że mu nie podali dwa razy na czystą.

3

Zawodnicy Barcelony chyba za dużo czytają larambli, że tak nie podają Lewemu

3

Lewy czysty a on cancelo gra

0

Tak oglądam sobie powtórki raphinhi z leeds i gość potrafił kiwać, a to co się dzieje z piłkarzami jak do nas dołączają to nawet Pan Artur z 1 z 10 nie wie.

0

Raphina w leeds miał strzał przynajmniej, a teraz ciężko mu nawet w bramkę trafić

1

@Sysia11 Mam nadzieję, że go tam mocno skopią :)

33

To jest jakiś nieśmieszny żart, że vini nie dostał czerwonej kartki w tym meczu.

5

Ten bambus sterroryzował cała tą śmieszną ligę, czerwonej kartki boją się dać.

0

Ciekawe jakie ma wynagrodzenie za zawolnienie po sezonie jak nic nie wygra.

6

@radoslaw1 nikt nie będzie tęsknił, oby takich kibiców było coraz mniej

6

@12Cule34 Giga plus, też to zauważyłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?