zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szczel11 a po czym wnioskujesz, że Villa nie dorasta Eto'o do pięt? Grając w średniaku PD, opuszczając kilka meczy z powodu urazu strzelił prawie tyle samo bramek co Kameruńczyk.
Cena została wywindowana przez działania psuedoprezesa Pereza. Wcześniej Villa był do wyciągnięcia za max. 35 mln.
0
andrzej728 Barcelona wcale nie kuleje pod względem finansowym, ale nie zamierza brać kredytów, aby szastać pieniędzmi na lewo i prawo, żeby tylko zadowolić kibiców. A jeśli Villa trafi do nas, to jeszcze Real będzie gorzko żałował, że nie dołożył kilku mln i nie kupił najlepszego hiszpańskiego napastnika.
0
Za taką cenę to niech lepiej zostanie w tym Arsenalu.
0
No jakby chciał do nas przejść to byłoby to niewątpliwe wzmocnienie. Zwłaszcza, że w meczach z Realem dawałby z siebie 200%.
0
Powiem tak: oferta nie do odrzucenia dla Valenci. Zyskają dwóch graczy, którzy uzupełnią luki po stracie Albiola i Villi. Jak prezes Valencii ją odrzuci to doprowadzi klub do bankructwa.
0
Mam nadzieję, że kolejny sezon w jego wykonaniu będzie już o niebo lepszy. Zwłaszcza, że okres aklimatyzacji i przystosowanie do systemu gry w PD ma już za sobą. Poza tym jakbyśmy go sprzedali to kto siedziałby na ławce?
0
Jeśli rzeczywiście dogadali się z Villą to jest bardzo dobra wiadomość. Cieszy mnie to, bo sam zawodnik może teraz naciskać na Valencię, aby go puściła. I nie jest powiedziane, że będziemy musieli zapłacić te 40 mln za Hiszpana. Villa chce grać w PD, a droga do Realu została zamknięta transferem Benzemy. Więc Valencia jak chce zmniejszyć długi musi przyjąć ofertę z Barcelony. Nawet gorszą niż ta ostatnia.
0
Sam jestem ciekaw jak poradzi sobie Francuz w silnej PD. Już cały zespół nie będzie grał na niego i sam będzie musiał postarać się o bramki. Co do ceny, to pewnie prezes Lyonu doskonale zdaje sobie sprawę, że trzeba po niezbyt udanym sezonie przyjąć ofertę, bo kolejna mogła by być jeszcze gorsza.
Cierpliwie czekam na kolejne transfery Realu. I w duchu śmieję się z projektu Pereza, który widać nie ma pomysłu na budowę drużyny i kupuje tych, którzy chcą do nich przejść. A rozgrywającym nr 1 pewnie będzie "supertalent" Guti.
0
Panowie nie oglądajmy się na Real, który z każdym sezonem powiększa sobie zadłużenie biorąc kredyty. W Madrycie widocznie liczą na cud i myślą, że nie będą musieli spłacać pożyczek. I śpiewają bajki o tym, że sprzedaż koszulek wystarczy na spłacenie transferów . My mamy określoną sumę na transfery wygenerowaną z budżetu i musimy się jej trzymać. Jak na razie Barcelona skupiła się na dwóch zawodnikach (Villa, Felipe) i trzeciego kupiła. Ponieważ upadła raczej opcja sprowadzenia Riberiego (kosmiczne żądania Bayernu) to Pep chce sprowadzić Fabregasa. Jest to bardzo ciekawa opcja, zwłaszcza, że Katalończyk jest jeszcze rozwojowym piłkarzem. Wtedy Iniesta grałby fałszywego skrzydłowego. Tylko coś mi cena nie pasuje. 35 mln ale euro i ani gorsza więcej.
0
Jasne. Najlepiej jakby Barcelona zażądała 5 mln za jednego z najlepszych napastników świata.
0
Robcio55 weź przestań bajki pisać. Co w ciągu ostatnich dwóch lat osiągnął Kaka? Nic. Iniesta z każdym kolejnym sezonem jest lepszy. W tym roku był motorem napędowym Barcelony i to dzięki niemu w głównej mierze Barcelona sięgnęła po 3 korony. Potwierdzi to każdy, kto choć kilka meczów Blaugrany widział. Piszesz, że w pojedynkę ciężko coś zrobić ? Wystarczy jedno genialne podanie i jest po meczu. Kaka ostatnie dwa lata jest bez formy.
Przyszłość pokaże kto będzie lepszy.
nnzr Barcelona gra najpiękniej na świecie ze względu na swoich wychowanków. To Xavi, Iniesta, Puyol, Messi, Pique i Valdes stanowią siłę tego zespołu. Wy natomiast musicie usilnie kupować i próbować sklecić jakiś mocny zespół, bo żaden z waszych wychowanków nie ma szansy na grę w pierwszym składzie (wyjątek Casillasa potwierdza regułę). I to wy nie macie jeszcze ekipy, która mogłaby godnie powalczyć z Barceloną. No chyba, że dalej wierzysz, że "wieczny talent" Guti poprowadzi tą zbieraninę do sukcesów.
0
Bajki to sobie może chłopak opowiadać. Za taką cenę Barcelona kupiłaby 2-3 obrońców.
0
No zobaczymy jak to się wszystko potoczy.Na dzień dzisiejszy nie wiadomo gdzie zostanie Brazylijczyk wypożyczony. Nie wierzę, że Guardiola bez ogrania go w Europie włączy go do kadry.
0
Teraz się okaże czy Eto'o bardziej zależy na pieniądzach czy na Barcelonie. Jeśli odrzuci ofertę przedłużenia kontraktu trzeba go sprzedać i zmasować atak na Villę.
0
Teraz się okaże czy Eto'o ma Barcelonę w sercu.
0
Cr_Madrid nie zazdroszczę wam transferów, a raczej śmieję się z poczynań Pereza. Dla niego w drużynie powinny grać same gwiazdy. A jak już ktoś jest mniej medialny (Villa) to szkoda mu dołożyć kilka milionów. Druga sprawa to cały projekt "nowego" Realu. Budować drużynę powinno się od środka pola i rozgrywającego. Tymczasem do dziś nie wiadomo kto będzie prowadził grę.
Nie przekreślam szans Realu w nadchodzącym sezonie z tej prostej przyczyny, że jeszcze się nie zaczął. Nie wiadomo jakimi kadrami będą dysponować obydwa zespoły.
Natomiast zupełnie nie rozumiem twojego dyskryminowania transferu Brazylijczyka do Barcelony. Skąd wiesz jak będzie grał? Może okaże się objawieniem sezonu i wtedy ci szczęka opadnie.
Cierpliwie trzeba czekać do początku nowych rozgrywek. Wtedy się okaże kto będzie rządził w PD.
0
"Wspaniali" kibice z Madrytu już się pasjonują i cieszą, bo Kaka został wybrany najlepszym graczem turnieju. Pewnie za wygląd, bo urodziwy to chłopak:D.
0
Mądre posunięcie klubu. Za niewielką w sumie kasę dostaliśmy obiecujący talent z Brazylii, który za 2-3 lata może zostać najlepszym napastnikiem Barcelony.
0
Brother_21 żartujesz ??
0
Niech się lepiej bramkarz Realu weźmie za treningi, to może już mu się takie szmaty nie zdarzą jak ta pierwsza bramka.
0
News nie dotyczy Mascherano więc nie ma sensu się w tym kontekście wypowiadać. Cieszy porozumienie z zawodnikiem, bo jest on jednym z najlepszych DM-ów na świecie. A jeszcze może się rozwinąć.
0
Panowie nie ma się co spieszyć i przepłacać. Jeśli sam piłkarz chce u nas grać, to przekonanie Deportivo jest tylko kwestią czasu. Laporta o tym wie i dlatego zwleka z wpłaceniem 10 mln.
Co do wypożyczenia jakichś naszych młodych zawodników, to uważam, że to bardzo dobry pomysł. Taki Pedro nie będzie miał wielu szans na częste występy, a w Deportivo jest szansa, że przebije się do pierwszego składu. I może rozwinie się piłkarsko. A na pewno ogra się i zdobędzie doświadczenie. Ale wszystko to tylko w przypadku jak wzmocnimy siłę ofensywną nowym graczem.
0
Mam nadzieję, że przeczytają ten news wszyscy kibice Realu, którzy uważają, że najlepszym prawym obrońcą na świecie jest Ramos.
0
Hering dla mnie Zidane był przykładem chamstwa i agresji. Wiele razy puszczały mu nerwy i zachowywał się jak zabijaka. Dlatego nie pisz, że był jednym z największych graczy w historii piłki nożnej.
Co do newsa, to pewnie Madryt osiągnie swój cel i sprowadzi Francuza do siebie. Tylko co wtedy zrobią z Robbenem? Pewnie oddadzą za bezcen pierwszej drużynie która się zgłosi.
0
Jakby do nas trafili Villa i Ribery to obronienie potrójnej korony byłoby jak najbardziej realne.
0
50-60 mln i można Eto'o sprzedać i zaklepać sobie usługi Villi.
0
Droga redakcjo: proszę o bana dla kretynów, którzy nie mając pojęcia o piłce wypisują głupoty o Valdesie!!
0
Mam nadzieję, że wypożyczą im Bojana, bo to wyjdzie wszystkim na dobre. Zwłaszcza Barcelonie.
0
A ja bym właśnie oddał Bojana na wypożyczenie na jeden sezon do silnego klubu w PD, aby grał jak najwięcej i zdobył potrzebne doświadczenie. W Barcelonie nie ma na razie szans na ciągłe występy, a przez siedzenie na ławce jego rozwój może zostać zahamowany.
0
Cena wyjściowa powiem szczerze niczym mnie nie zaskoczyła. Bayern uważnie patrzył na poczynania Realu i wiedział ile zażądać za swoją gwiazdę. Najważniejszy w tej chwili aspekt, to załatwić sobie wstępną zgodę piłkarza. A potem już pójdzie z górki. Jak Niemcy zejdą do 45-48 mln to Barcelona powinna go kupić.