ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
zobacz datę newsów. A coś ci nie pasuje ze Suarez chce grać w Barcy?
1
jakie moje źródło. Napij się wody lepiej.
0
Źródło?
0
Holandia z Australią problemy, teraz Włochy z Kostaryką. Nie widzę już żelaznego faworyta w tym mundialu.
0
nono. Jakby zamienić Alexisa na Suareza to byłby całkiem dobry deal. Czy to plotka, okaże się pewnie w najbliższym czasie.
0
Gmoch w studiu po meczu.
1
Gmoch grał piłką zrobioną ze zwiniętych gazet obwiązanych drutem... człowiek legenda
0
Dowód po traslatorze:
Ilustruje sezon Sun Hill z nazwą hiszpańsku
Nie-Arab klub potwierdził Taakede z wielkim gracza Xavi Hernandez, "pomocnik Barcelona i Hiszpania są mistrzami świata, gdzie częstotliwość w różnych międzynarodowych mediów i Mahnah że klub podpisał umowę z Gwiazdą
Hiszpania jest świetna.
Potwierdza Arabi Sports Club nie podpisywać żadnych umów z każdym odtwarzaczem, który jest dumny szeregi klubu Toagde bycia jednym z najlepszych graczy na świecie i właściciel wielkich osiągnięć i doświadczeń z obu FC Barcelona i reprezentacji Hiszpanii.
1
Jaki wynik obstawiliscie? Ja 2:1 dla Anglii
5
Messi wypalony? hehehehe
0
2-1, niech już przestaną strzelać :D
0
Jeeeeee :)
2
Dobry kot ten Cuadrado.
8
Dla niektórych, żeby zawodnik mógł być nazywany pełnoprawnym wychowankiem to musi się chyba urodzić w szpitalu FC Barcelony
1
ja tez
0
Oho, dobry strzał. Kamerun jedzie do domu.
1
Rakitic hehe, calkiem ladna próba
0
Song ?
2
TVP nawet wywiadu ze sfinksem nie mogą przetłumaczyć ...
0
Amen.
0
Hiszpania do domu... jeszcze przed meczem miałem nadzieję, ale to problem natury psychicznej a nie fizycznej.
0
Torres jeszcze gorzej od Costy.
0
Ramos fikołek ładny
0
lepszy rydz, niż nic
0
Sergio WHY
0
Costa ... mógł wybrać Brazylię.
1
Szkoda ze Australia przegrała bo mieli szansę na wyjscie z drugiego miejsca. Remontada jeszcze możliwa, ale nie z takim nastawieniem.
1
Kontuzja Valdesa pozamiatała nam tytuły z Barcy i zamiata teraz mistrzostwa Hiszpanii.
0
To nie tiki-taka się skończyła. Ja tutaj tiki takę widziałem przez jakieś 4 sekundy.
0
Zmieńcie tego Casillasa prosze ...