ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie grali dobrze, brakowało trochę skuteczności. Wystarczy porównać z bliźniaczym meczem rok temu gdzie przegralismy 0:2
0
Dla mnie proponowany skład dobry. Przy prowadzeniu dwubramkowym można sie pokusić o songa na środku.
0
no dobra jak na przyszlego pilkarza barcy to curtois straszną szmate puscil
0
dobra troche sie martino przeliczył z rotacjami ale fakt jest taki ze i tak jesteśmy na gazie i jak wytoczymy najcięższe działa to z kazdym wygramy
0
licze ze bez przerwy puszcza druga polowe juz normalnie ...
0
odważny skład
0
dobra a patrzyl ktos na tym sts czy chodzi dobrze ? dzięki wielkie c+ za brak transmisji dla ktorej wykupuje ten pakiet u upc
0
Busuqets jest zmęczony?
„Jutro nie przestanie grać".
o co chodzi ? bedzie go katowal ?
0
Dobre wieści. Cieszy mnie ze mamy świetlaną przyszłość.
0
Tello bardzo dobrze prezentował się w poprzednim sezonie. W tym może nie miał takiej jakości ale prawdą jest ze trzeba takiemu zawodnikowi dać grać bo inaczej marnuje się jego talent. Wg mnie najlepszą opcją byłoby wypożyczenie jeżeli nie bedzie zadowolony z czasu spędzonego na boisku.
0
jakby to sędzia nie był to i tak czuje ze się przejedziemy po nich jak walcem drogowym.
0
jak dla mnie ney w nastepnym roku moze toczyc zaciętą walke z messim o złotą piłkę. ten chłopak ma talent jakiego dawno nie widziałem na boisku. messi w tym roku złota piłka sie należy a cr7 jak dla mnie to nie prezentuje takiego poziomu jak przed laty. wystarczyło oglądać kilka ostatnich meczy realu zeby zobaczyc ze on jest juz przewidywalny i kazdy go klepie jak chce.
0
poprawiles mi humor =)
0
song powinien dostawać więcej okazji na grę
0
GOOOOOOOOOOOOL
0
grać na neymara, co oni wyprawiają ...
0
grają dobrze. brakuje tylko lepszej formy fizycznej .
0
Grałem. Neymar ma sporo fajnych sztuczek :)
0
nie ma co panikować, to tylko stłuczenie
0
alexis duzo wiecej zapału w tym sezonie
0
dajcie neymara do wolnego
0
BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOO NEYYYYYYYY
0
w końcu kawał dobrej piłki od barcy. każdy pracuje, nawet pique po bramką szuka okazji, dużo pressingu, gra z pierwszej piłki. neymar jeszcze wejdzie to bedzie team nie do zdarcia.