0

dobry skład. jedziemy z groszkiem !

0

i dobrze ze athletico wygrywa, przeciez i tak wygramy ligę a pięknie bedzie wyglądać real na trzecim miejscu

0

Dałbym Dongou od pierwszej

0

oby ta afera sie szybko wyjaśniła.

0

nie wiesz ? złota piłka

0

Faus do piekła

0

co za dużo to i świnia nie zeżre

0

jak ktos stawia autobus to zawsze są nudy

0

daj kakało

0

iniesta klase pokazał

0

nieśmieszne

0

kakao ryje beret

0

dobrze przyfarcil przy brameczce :D ale gratulacje i tak

0

nie przemęczają się i tak ma być.

0

sunderland strzela :D

0

tutaj nie ma banuf

0

tak

0

realowcy jakie obsrane gamonie przed meczem z trzecioligowcem :D teraz dowartościowanie minusowaniem

0

messi

0

montoya zacne dogranie

0

city spuchnie do tego czasu. nikt takiego ognia długo nie utrzyma

0

drużyna bez messiego zbudowałą w sobie pewność siebie. wróci messi i rozjedziemy wszystkich.

0

oszalałeś ? zjemy ich. idz troluj gdzie indziej

0

JEST ! wierze w wygraną i dobre emocje.

0

całe szczęście ze mamy neymara

0

iniesta dobrze gra, co wy gadacie

0

montoya nawet ładnie gdyby nie marnował tylu sytuacji

0

teraz zdominować grę i bedzie dobrze

0

TO JEST KRÓL ZŁOTY

0

NEYMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?