ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobry skład. jedziemy z groszkiem !
0
i dobrze ze athletico wygrywa, przeciez i tak wygramy ligę a pięknie bedzie wyglądać real na trzecim miejscu
0
Dałbym Dongou od pierwszej
0
oby ta afera sie szybko wyjaśniła.
0
nie wiesz ? złota piłka
0
Faus do piekła
0
co za dużo to i świnia nie zeżre
0
jak ktos stawia autobus to zawsze są nudy
0
daj kakało
0
iniesta klase pokazał
0
nieśmieszne
0
kakao ryje beret
0
dobrze przyfarcil przy brameczce :D ale gratulacje i tak
0
nie przemęczają się i tak ma być.
0
sunderland strzela :D
0
tutaj nie ma banuf
0
tak
0
realowcy jakie obsrane gamonie przed meczem z trzecioligowcem :D teraz dowartościowanie minusowaniem
0
messi
0
montoya zacne dogranie
0
city spuchnie do tego czasu. nikt takiego ognia długo nie utrzyma
0
drużyna bez messiego zbudowałą w sobie pewność siebie. wróci messi i rozjedziemy wszystkich.
0
oszalałeś ? zjemy ich. idz troluj gdzie indziej
0
JEST ! wierze w wygraną i dobre emocje.
0
całe szczęście ze mamy neymara
0
iniesta dobrze gra, co wy gadacie
0
montoya nawet ładnie gdyby nie marnował tylu sytuacji
0
teraz zdominować grę i bedzie dobrze
0
TO JEST KRÓL ZŁOTY
0
NEYMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR