ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aj tello
0
bóg z nami, co to bylo
0
jezu. nie ma jednego co by umial dobrze strzelić ?
0
dongou nam to wygra. nie możemy przegrać
0
montoya zasnął tam chyba przez chwilę
0
damy radę. to jest barcelona
0
iniesta by się przydał
0
jezuuuuuuuussssss
0
ale akcja była :o
0
strzelić przed przerwą i bedzie dobrze
0
szybko poszło. brawo piket :D
0
i tak wygramy, wiadomo przecież
0
najsielniejszy skład by był gdyby zamienić mascherano z bartrą
0
ibra ty słodziaku
0
do kogo ten tello caly czas podaje się zastanawiam
0
niby cały mecz stoi i można się zdenerwować jego brakiem zaangażowania w grę, ale jedna akcja i wszystko idzie w zapomnienie. LEO MESSIIIII
0
a tego to nie wiedziałem. gościu z rysami alexisa siedzial
0
na trybunach tata alexisa ?
0
dobrze messi, tello do piekła
0
sergi następca xaviego
0
nieciekawie to wygląda. dobrze ze alexis i pedro w formie
0
neymar skręcona kostka - no to pięknie :/
0
puyol juz nie ma tej pewności co kiedyś
0
nono, zgrać się najważniejsza sprawa na ten mecz
0
jedyna nagroda dla ronaldo dzisiaj :]
0
ronaldo dobra laska
0
będzie ciekawie :) może to i dobrze, że messi i neymar na ławce. bedzie grzmot w drugiej połowie
0
messi - as mistrz crack. co za kot
0
messi oczywiście mistrzunio
0
oby nie