0

aj tello

0

bóg z nami, co to bylo

0

jezu. nie ma jednego co by umial dobrze strzelić ?

0

dongou nam to wygra. nie możemy przegrać

0

montoya zasnął tam chyba przez chwilę

0

damy radę. to jest barcelona

0

iniesta by się przydał

0

jezuuuuuuuussssss

0

ale akcja była :o

0

strzelić przed przerwą i bedzie dobrze

0

szybko poszło. brawo piket :D

0

i tak wygramy, wiadomo przecież

0

najsielniejszy skład by był gdyby zamienić mascherano z bartrą

0

ibra ty słodziaku

0

do kogo ten tello caly czas podaje się zastanawiam

0

niby cały mecz stoi i można się zdenerwować jego brakiem zaangażowania w grę, ale jedna akcja i wszystko idzie w zapomnienie. LEO MESSIIIII

0

a tego to nie wiedziałem. gościu z rysami alexisa siedzial

0

na trybunach tata alexisa ?

0

dobrze messi, tello do piekła

0

sergi następca xaviego

0

nieciekawie to wygląda. dobrze ze alexis i pedro w formie

0

neymar skręcona kostka - no to pięknie :/

0

puyol juz nie ma tej pewności co kiedyś

0

nono, zgrać się najważniejsza sprawa na ten mecz

0

jedyna nagroda dla ronaldo dzisiaj :]

0

ronaldo dobra laska

0

będzie ciekawie :) może to i dobrze, że messi i neymar na ławce. bedzie grzmot w drugiej połowie

0

messi - as mistrz crack. co za kot

0

messi oczywiście mistrzunio

0

oby nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?