ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jezuuuuuuuuuuuu. zaraz bedziemy prowadzić
0
neymara do wolnego!
0
bedzie dobrze, nie spinajcie sie tak. villareal sie otworzyl i to sie zle dla nich skonczy
0
była oprawa na poczatku meczu?
0
zdesperowane haladziecko
0
dawać najsilniejszych.
ps. dobre zdjęcie cesca i bartry jako kucharzy na oficjalnym fb :D
0
i barcy nie ogladasz ?
0
dać pograć tello
0
cieszy mnie ze sergi tak pewnie gra
0
NEYMAR mistrzu mój
0
dobry atak dzisiaj
0
dać mu trzy mecze na test a jak nie to stawiałbym na adama
0
nie dla psa kiełbasa :)
0
adama dobry kot
0
roberto, pięknie
0
brawo Barca, zdrowia Messi
0
gol dla kibiców
0
jak valdi obroni to 10 ma w banku
0
pedro dzisiaj nawet dobrze
0
brawo w koncu zagra s.roberto. dzięki cesc
0
sergiiiiiii
0
z messim jest gorzej i to juz na początku meczu było widać. znowu kasłał. niech się nim jacyś porządni lekarze w końcu zajmą...
0
nie karmić trola
0
dobry czas zeby uniezaleznic sie od messiego, najwyzszy czas. jak w realu ronaldo forma spadnie to bedą mieli to co na początku sezonu.
0
dno dna
0
Dobra gra, troche zamieszanie w defensywie ale trzeba się na czymś uczyć.
0
PEDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDROOOOOOOOOOO
0
NEYYYYYYYYYYYMARRRRRRRRRRRR I JAPA MADRYCKIE PAJACE
0
ty tak serio? skąd sie urwales ?
0
jezu co sie tak spinacie, nawet bez messiego to najlepsza druzyna a messi potrzebuje odpoczynku i prędzej czy pozniej bedziemy sie zachwycać jego grą - to pewne