0

jezuuuuuuuuuuuu. zaraz bedziemy prowadzić

0

neymara do wolnego!

0

bedzie dobrze, nie spinajcie sie tak. villareal sie otworzyl i to sie zle dla nich skonczy

0

była oprawa na poczatku meczu?

0

zdesperowane haladziecko

0

dawać najsilniejszych.
ps. dobre zdjęcie cesca i bartry jako kucharzy na oficjalnym fb :D

0

i barcy nie ogladasz ?

0

dać pograć tello

0

cieszy mnie ze sergi tak pewnie gra

0

NEYMAR mistrzu mój

0

dobry atak dzisiaj

0

dać mu trzy mecze na test a jak nie to stawiałbym na adama

0

nie dla psa kiełbasa :)

0

adama dobry kot

0

roberto, pięknie

0

brawo Barca, zdrowia Messi

0

gol dla kibiców

0

jak valdi obroni to 10 ma w banku

0

pedro dzisiaj nawet dobrze

0

brawo w koncu zagra s.roberto. dzięki cesc

0

sergiiiiiii

0

z messim jest gorzej i to juz na początku meczu było widać. znowu kasłał. niech się nim jacyś porządni lekarze w końcu zajmą...

0

nie karmić trola

0

dobry czas zeby uniezaleznic sie od messiego, najwyzszy czas. jak w realu ronaldo forma spadnie to bedą mieli to co na początku sezonu.

0

dno dna

0

Dobra gra, troche zamieszanie w defensywie ale trzeba się na czymś uczyć.

0

PEDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDROOOOOOOOOOO

0

NEYYYYYYYYYYYMARRRRRRRRRRRR I JAPA MADRYCKIE PAJACE

0

ty tak serio? skąd sie urwales ?

0

jezu co sie tak spinacie, nawet bez messiego to najlepsza druzyna a messi potrzebuje odpoczynku i prędzej czy pozniej bedziemy sie zachwycać jego grą - to pewne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?