19

Można śmiało powiedzieć.
Barca powróciła.
Hans jest the beściak.

0

Flick odwalił kawał dobrej roboty

1

Nareszcie. Długo na to czekaliśmy. Odpowiedni trener i fajnie to wygląda.

0

Wygląda na to, że tylko Pep może wyciagnąć Barce z dna. Czekam na to jak na zbawienie.

0

Po pierwsze czy za wrzucenie drugiej piłki nie powinno być czerwonej kartki dla gracza Valenci ?

Po drugie wydaje się, że UEFA powinna zmienić zasady i za rasizm na stadionie po prostu przerwać mecz. To samo z racami. Najwyższy czas z tym skończyć.

Po trzecie działanie Varu - czyli ciąg dalszy niesprawiedliwości i drukowania.
Wydaje mi się, że powtórka powinna być ogólnodostępna dla wszystkich. Tzn. na dużym telebimie tak żeby sędzia nie musiał zbiegać do linii bocznej, po prostu patrzy na telebim i podejmuje decyzje. Ewentualnie tak jak w NHL uzasadnia decyzje.

4

Nie wierzę, że Laporta jest tak głupi. To będzie krok wstecz. Tyle pieniędzy na kontrakt dla 35 letniego zawodnika. Ciekawe co z rejestracją Gaviego a tu już następni młodzi utalentowani zawodnicy pukają do pierwszej drużyny. Tej drużynie naprawdę niewiele potrzeba żeby grać na bardzo wysokim poziomie.

0

To będzie tragedia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Xavi chyba nie podoła wyzwaniu. Ustawienie 4-3-3 jest dla piłkarzy na tym poziomie złe.
Uważam, że 4-4-2 byłoby lepsze. Musi być dwóch napastników w polu karnym, sam Lewy nic nie zdziała. Słabiutko Fati, Pedri i Gavi - to jeszcze nie są zawodnicy z najwyższej półki.
Dziś dobry mecz Rafinhi i De Jonga. I wokół tej dwójki próbowałbym budowe zespołu.
Alba też już w odstawke. Sędzia beznadziejny ale to już znamy. Musimy patrzeć na siebie.
Ogólnie słaby mecz. Mało okazji bramkowych. Mało akcji skrzydłami. Niedokładne podania.

0

Daje mu czas do połowy sezonu. Generalnie nie jest źle ale jeśli chodzi o grę z czołówką europy to jest źle. Zmieniłbym ustawienie na 4 4 2. Drugi napastnik w polu karnym musi być. Kolejna rzecz Pedri i Gavi to nie Xavi i Iniesta. Przynajmniej na razie. Nie gwarantują panowania w środku pola. Brak siły fizycznej, może i są waleczni ale na razie odbijają sie od mocniejszych niemców czy włochów. To samo Fati. Iniesty nikt nie przestawił. Mało gry jeden na jeden, mało ruchu, motoryki, brakuje odważnych wejść skrzydłami. Powinni grać szybciej, więcej z klepki.
Mnóstwo pracy przed nimi. Przydałby sie trener z poza klubu. Ktoś z jajami. Ktoś kto by zaprowadził maksymalną dyscypline.

0

3:1 Barcelona
Mam gdzieś totalbet. Jestem kibicem a nie hazardzistą.

0

W takim wieku to chyba po to, żeby zraszacze załączać.

20

Transfer nie był zły tylko, że Pep i Laporta nie zapytali o zgodę Messiego.
W efekcie kiedy Ibra zaczął strzelać gola za golem to Messi poleciał na skargę.
No i Pep wystawił Ibre na prawym skrzydle a Messiego na środku ataku (brak słów).
Messi wykończył wielu piłkarzy...bardzo wielu i to mam mu za złe.
Dopiero Laporta w drugiej kadencji się obudził, że nikt nie stoi ponad klubem...

0

Jeśli chodzi o Pereza to pewnie jutro sie okaże, że Moriba jest kupiony przez Real

2

Zamiast się rozwijać to mu agenci zrobili pranie mózgu. Mógł przedłużyć o rok, Barca
finansowo też stanie na nogi i wtedy decydować.
Liga niemiecka jest mniej techniczna i finezyjna, jest też bardziej fizyczna.
Może się zderzyć z rzeczywistością.

6

Szkoda że ten wolej nie wszedł.

0

Najważniejsze to dobry start. Sportowo to zmierza w dobrym kierunku. Kawał roboty przed Laportą żeby ustabilizować finanse.
Następny mecz to wyjazd do Bilbao.

8

Nie spodziewał się takiej zapaści finansowej. Na tą chwilę Laporta po prostu ratuje klub przed upadkiem.

0

@Ghotti Najgorzej to wyśmiewać własnego piłkarza. Zobaczymy, może jeszcze odnajdzie forme i zadziwi wszystkich.
Po odejściu Messiego wszystko bedzie inne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kadra jest dobra, kwestia zgrania to kwestia kilku kolejek. Dochodzi zdolna młodzież.
Będzie dobrze. A że słabsze mecze i strata punktów też będą to taki urok ligi.

0

@Borneo Denir był odważniejszy bo nie grał z Messim, szkoda Trincao dałbym mu szanse ale na to już za pozno

1

@ViscaDelFritz1983 Napewno dostanie za to premie.

0

@nammah Chodzi mi o konkret. Jakich sponsorów ?

2

@Nathan Kilka osób wypisuje że Messi zarabia, generuje pieniądze dla klubu ale nikt niema na to żadnych dowodów.
Wydaje mi się że 100 % do wizerunku Messiego miał Messi.
Jorge Messi jest tak chciwy, że prawdobodobnie generowali ale wszystko dla siebie.

0

@JarekS Punkt 2 : zarabianie dla klubu, prosze o rozwiniecie bo nie wiem o co chodzi

0

@endriuuu2 Chyba w pierwszym roku jego rządów była potrójna korona i to przyćmiło wszystkich.

1

Ciekawe czy to ostatnia premia czy są jeszcze jakieś inne w zanadrzu. Aż strach pomyśleć co jeszcze wyjdzie. Może premia za odejście do Paryża ?
Gdzie tu lojalność ?

2

@equwesta Było to nie widoczne ale rozwalał klub od środka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?