22

Skończyło sie szukanie Messiego a zaczęła się zespołowa gra. Idziemy po mistrzostwo.

1

Chciałeś wydymać Freda ...

0

@Stillo Ney znowu bedzie chciał wyjść z cienia Leo. Ciekawe gdzie pójdzie.

1

@kks1986 Super atak Romario Stoiczkov

0

@budzik Brawo. Zaczyna się nowa era. Idziemy do przodu i patrzymy w przyszłość.
Przyjdzie czas, że znowu bedziemy wszystkich klepać.

0

@Skowa Po kilku kolejkach Barca będzie śmigać. Jestem tego pewien. Nie ma ludzi niezastąpionych. Patrząc na nazwiska, będzie dobrze.

0

@KimBassinger1 Dlaczego nierozsądne ?
Co który wolny zamieniony na bramkę ?

1

@burza1982 4 pozycja ? Bzdura

2

W Paryżu bedzie wojna o karne i wolne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Barcelona z Messim była wielka ale ... nie zawsze.
Zlatan, Villa, Pedro, Fabregas, Coutinho, Griezman, Dembele to krotka lista pilkarzy, ktorych Messi niszczył. Musiał odejść Eto, Henry. Nie pomagał młodym piłkarzom, nie wprowadzał ich do drużyny jak robił to Ronaldinho.
Oczywiscie Messi to wielki piłkarz-legenda ale także człowiek chciwy. Nie dziwie sie, ze inni piłkarze nie chcieli obniżyc zarobków - bo trzeba dać Messiemu. Rodzina Messich wydoiła Barce pieknie.
Laporta bylby kompletnym idiotą gdyby sie zdecydował na ten kontrakt z Messim.
Oprzytomniał chłop w ostatniej chwili - Barca przestałaby istnieć tak jak Glagow Rangers.

1

Baresi
Sammer
Puyol
Koeman
Adams

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wierzę, że się rozkręcą. Dużo zależy od Messiego w sensie, że gra zespół.
Stawianie na młodzież to podstawa sukcesu.

2

Im szybciej odejdzie tym lepiej.

0

Wydawanie duzej ilosci gotowki na niesprawdzone transfery np. griezman lub coutinho bylo bezsensowne. Za te pieniadze mielibysmy kilku innych zawodnikow.
Kiedys kupowano madrze i rozasadnie : Deco, Giuly, Ronaldinho, Eto i nie byly to transfery na duze pieniadze.
Kupienie Pjanica uwazam za niepotrzebne.

16

Miał z Messim problemy. Leo chce rządzić wszystkimi.

1

Te koszulki są beznadziejne.

2

Messi chce odejsc za darmo, Bartomeu chce 700. Trzeba pojsc po rozum do głowy i to rozwiązać. Zostawiać go tu na siłe nie ma sensu. Trzeba ustalić odpowiednie warunki, ktore beda dobre dla niego i dla klubu.

0

Jak Messi zostanie to Bartomeu bedzie zniszczony.
Bedzie musiał spłacać wszystkie długi.
Czyli zniszczy siebie i klub. A Messi poczeka rok i zgarnie cała kase dla siebie.
Jestem załamany jak w tak krótkim czasie upadł ten klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?